ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


הלבשת אמבטיה על אמבטיה

חברת תותי אמבטיות הינה חברה ותיקה בתחום האמבטיות אשר מתמחה בין היתר בתהליך של הלבשת אמבטיה על אמבטיה. שיפוץ אמבטיה בתהליך של הלבשת אמבטיה אקרילית מתאים ללקוחות אשר מעוניינים בתהליך שיפוץ מהיר ואיכותי בעלות נמוכה. חברת תותי אמבטיות בעלת ניסיון של שנים בעבודה עם כל סוגי החומרים, והיא מקפידה על שימוש בחומרים איכותיים בעלי תו תקן מתקדם. חברת תותי אמבטיות מעניקה ללקוחותיה ייעוץ וליווי לאורך כל תהליך השיפוץ.

כיצד מתבצע תהליך של הלבשת אמבטיה על אמבטיה?

  • תהליך של הלבשת אמבטיה אקרילית על אמבטיה קיימת מתבצע על ידי הכנסה של אמבטיה חדשה העשויה מחומר אקרילי לתוך האמבטיה הקיימת הישנה, ובכך כל הליקויים שהיו באמבטיה הישנה מטופלים לחלוטין באופן מיידי ומושלם, ללא לכלוך או השקעה מרובה, כאשר האמבטיה הקודמת משמשת אך ורק כתמיכה עבור האמבטיה החדשה.
  • בעת הלבשה של אמבטיה אקרילית חדשה על אמבטיה קיימת, אין צורך בפירוק של האמבטיה הישנה ואף לא בשבירה של אריחים מסביב. היא אורכת בממוצע ארבע שעות, תהליך קצר ומהיר לכל הדעות.
  • אמבטיה אקרילית חדשה עשויה מחומר אקרילי אשר מחוזק בסיבי זכוכית. יתרונותיה של אמבטיה אקרילית טמונים בעובדה שהיא לא מחלידה, לא נשברת ואף לא מתקלפת. בנוסף, אמבטיה אקרילית שומרת טוב יותר על טמפרטורת המים והיא ניתנת לניקוי בעזרת חומרי ניקיון סטנדרטיים כך שאין צורך לרכוש חומרים יקרים ומיוחדים על מנת לתחזק אותה. כמו כן, ואולי אף היתרון החשוב ביותר – רצפת אמבטיה אקרילית היא בטיחותית יותר כיוון שמונעת החלקה.
  • לאחר תהליך של הלבשת אמבטיה על אמבטיה, אפשר להתחיל להשתמש באמבטיה החדשה באופן מידי. בנוסף, לאחר הלבשת אמבטיה אקרילית חדשה. תוכלו ליהנות מחומר שאינו מרעיש בעת השימוש ונעים למגע. כמו כן תהיה התאמה מוחלטת בין גודל האמבטיה הישנה לחדשה.

לסיכום, על מנת שבאמת תוכלו ליהנות מכל היתרונות שיש לתהליך הלבשת אמבטיה על אמבטיה להציע, חשוב לפנות אל חברה מקצועית ובעלת מוניטין בתחום האמבטיות, זאת על מנת להבטיח שאכן תוכלו ליהנות מהתהליך המהיר, הזול והיעיל ביותר.

ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ