ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


חידוש אמבטיה ג'קוזי

אמבטיית ג'קוזי הנקראת גם אמבטיית עיסוי, יכולה להגיע בגדלים וצורות שונים. לעומת אמבטיה רגילה, היא בעלת מספר פתחים דרכם מוזרמים מים וגורמים לתחושה של עיסוי. על מנת לשמור על אמבטיה זו, רצוי לבצע חידוש אמבטיה ג'קוזי מידי תקופה. חברת תותי אמבטיות מעניקה את שירותיה בשיפוץ או חידוש כל סוגי אמבטיות על ידי החומרים האיכותיים ביותר בשוק. בנוסף לכך, חברה זו מעניקה ביצועים אחרים, כגון, חידוש כיורים, תיקון חלודה נקודתי ועוד. בחירת שירותיה של חברת תותי אמבטיה הינה ההחלטה הטובה ביותר עבור חדר אמבטיה שלכם.

השלבים עבור חידוש אמבטיה ג'קוזי

על מנת לחדש אמבטיה ג'קוזי, ניתן לצפות אותה מחומר אקרילי כדי לתת לה מראה חדשני. תוצאה של חידוש זה הינה עמידה בפני כל חומרי ניקוי ונשאר חדש לטווח הארוך. עם זאת, חשוב לדעת שעבודה זו הינו יכול להתבצע על ידי איש מקצועי, אשר עבר הכשרה בתחום זה.

על מנת להבין היטב כיצד מחדשים אמבטיה ג'קוזי, נעמוד על השלבים העיקריים של תהליך זה:

  • השלב הראשון הינו הכנה של אמבטיה ג'קוזי הישנה אשר ניתן לחדש אותה. איש מקצוע מלטש את האמבטיה ומבצע בה חיטוי על מנת לנקות אותה מכל לכלוך וחלודה.
  • לאחר מכן, יש להכין את אמבטיה ג'קוזי במטרה לצפות אותה בחומר אקרילי. בשלב זה, חשוב לכסות את החלל כדי להגן על הרצפה, קירות וכלים סנטרים אחרים.
  • כאשר האמבטיה מוכנה, יש להתיז באמצעות החומר עד כ-15 שכבות, על ידי בעל מקצוע בלבד.
  • לסיום, חשוב להשאיר את האמבטיה ללא שימוש במשך 24 שעות, על מנת שהחומר יתייבש. בזמן זה, מומלץ לסדר ולנקות את חדר האמבטיה, כך שהיא תהיה מוכנה לאחר הייבוש. חשוב לדעת שאם האמבטיה במגע עם מים או אבק בזמן הייבוש, הדבר עלול להרוס את העבודה.

איך בוחרים בעל מקצוע על מנת לחדש אמבטיה ג'קוזי?

על מנת לבחור נכון, מומלץ לבקש שירות מחברה אשר עוסקת בתחום האמבטיות זמן רב. בנוסף, מומלץ לבחורה בחברה אשר מעניקה שירות לכל סוגי אמבטיות, כולל אמבטיה ג'קוזי.

ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ