צור קשר
ּ

חידוש אמבטיה

אמבטיה, כמו כל חומר או חפץ המתכלה עם השנים, סובלת אף היא מהתיישנות. האמבטיה מאבדת מן הברק הייחודי, מצהיבה, מחלידה, ונעשית קשה לניקוי.

חברת תותי אמבטיות מציעה פתרון מהיר ואיכותי הכולל ציפוי וחידוש אמבטיה בשיטה ייחודית, בשיטת חידוש אמבטיות אנו מסירים את שכבת הציפוי הישנה ומצפים את משטח האמבטיה בחומרים מיוחדים ומחזיקי מעמד.

חידוש אמבטיות מתבצע על ידי התזה של חומר מיוחד. לאחר תהליך החידוש באמצעות ציפוי שכבה חדשה מקבלים ציפוי אמבטיה מחודש עם שכבת אמייל איכותית.

חידוש אמבטיה – דברים שחשוב לדעת

בחירת הגוון בחידוש אמבטיה או בציפוי אמבטיה נתונה לשיקול הלקוח, חומר האמייל בו אנו משתמשים הינו חומר חזק מאוד, עמיד בפני חומצות, צמר פלדה, מסיר אבנית ושאר חומרי ניקוי.

תהליך חידוש אמבטיות מתבצע במהירות והלקוח יוכל להשתמש בה כעבור 48 שעות. תהליך חידוש הוא פתרון אידיאלי ומהיר לאותו לקוח שהרים ידיים בניקוי חוזר של ניסיון להחזיר את האמבטיה למצב שבו הייתה מבריקה כמו בהתחלה. לאחר חידוש אמבטיה במחיר חסר תקדים, לעומת החלפה לאמבטיה חדשה, האמבטיה תראה כחדשה ומבריקה.

מהו האמייל שאנו משתמשים עבור חידוש אמבטיות

האמייל הינו חומר עתיק יומין, אשר עדויות ארכאולוגיות לחומר זה עוד קיימות מתקופת הפרעונים, יוון העתיקה, סין ועוד מדינות רבות. חומר זה היה בשימוש לצורך הגנה על חפצים שדרשו שימור איכותי, כמו כלי חרס ואבן. חומר צבעוני אותו יוצרים מהתכת אבקת זכוכית על משטח כלשהו חומר זה לחידוש אמבטיה ולציפוי אמבטיה, יעיל על רוב סוגי המתכות.

בעת ההזרקה, אבקת הזכוכית נמסה, מתקשה ויוצרת חומר זגוגי חלק וקשיח מאוד בעל עמידות גבוהה בפני אש וכימיקלים – חידוש האמבטיה נראה מבריק וכמו חדש. לציפוי אמייל לאמבטיה מחיר זול יחסית וניתן ליצור אותו בגוונים רבים ואף בגוון שקוף.

האמייל משמש כאמצעי יעיל מאוד לשימוש בחפצים כגון: תנורים, קומקומים, שלטי חוצות ועוד. לעיתים אפילו תחום האופנה משתמש בחומר זה ומנצל את הברק שהוא מקנה למשטח לטובת תכשיטים, חפצי נוי ואומניות שונות.

חידוש אמבטיה הוא הפתרון המושלם

חידוש אמבטיה מתבצע ללא פירוק האמבטיה הקיימת, החידוש מתבצע ללא שבירת אריחים וחרסינות ומונע הסבת נזקים מיותרים לחדר האמבטיה. ציפוי וחידוש אמבטיות ישנות הינו הליך מהיר המתבצע תוך מספר ימים ספורים. בסיום תהליך החידוש מתקבל ציפוי אמבטיה חדש, מבריק ונוצץ. מחיר חידוש אמבטיה אותו הלקוח משלם הוא מחיר משתלם לעומת החלפת אמבטיה חדשה. זהו פתרון זול, מיידי ואיכותי.

לייעוץ, הכוונה והצעת מחיר התקשרו לתותי אמבטיות
צרו עמנו קשר בטלפון 052-7734099 או באמצעות טופס צור קשר

למעלה

קבלו הצעת מחיר

ּ