צור קשר
ּ

חיפוי אמבטיה

לחסוך זמן וכסף וליהנות מאמבטיה חדשה כבר היום!

אם האמבטיה שלכם ישנה, מחלידה ונראית ממש לא טוב, אם אתם גרים בדירה שכורה ורוצים לשפץ את האמבטיה בלי להשקיע סכומי כסף גבוהים, חיפוי אמבטיה ישפר ללא היכר את המראה של חדר הרחצה ויעניק לכם זמן איכות ואווירה נעימה בכל פעם שתיכנסו לחדר האמבטיה.

חיפוי אמבטיות חוסך את הטרחה ואת העלות הגבוהה של שבירה, הריסה והחלפת אמבטיה חדשה. כבר לאחר מספר שעות תוכלו ליהנות מחדר אמבטיה נעים ומאווירה שלווה ורגועה.

חיפוי אמבטיה לפני ואחרי:

 

הדרך המהירה והמוכחת ליהנות מאמבטיה חדשה באמצעות חיפוי לאמבטיה

בשנים האחרונות, נוטים להשתמש באמבטיות העשויות מחומר פלדה. אמבטיות האלו נוטות להחליד ולהירקב במהירות רבה ולא תמיד אפשר לחדש בהן את הכיסוי.

חיפוי אמבטיה, או בשמו הנוסף הלבשת אמבטיה, היא טכניקה המאפשרת קבלת אמבטיה חדשה ללא צורך בהחלפת האמבטיה הישנה. חיפוי אמבטיות הוא תהליך שבו מלבישים אמבטיה אקרילית חדשה על הישנה, האמבטיה הישנה אינה נראית ומשמשת רק כתמיכה לחדשה.

בסיס האמבטיה המולבשת עשוי מיריעה אקרילית העוברת עיצוב בוואקום. בתהליך זה, חומר האקריל מתקשה ומתאים את עצמו למידות ולצורתה של האמבטיה הישנה.

חשוב להקפיד על איטום הרמטי בחלל שנוצר בין האמבטיה הישנה לחדשה. אם האיטום לא יהיה הרמטי לחלוטין, המים שיחדרו ברווח שבין שתי האמבטיות עלולים לגרום לבעיות רבות ולקצר את חיי האמבטיה החדשה.

חיפוי הוא תהליך הנמשך כארבע שעות בלבד.
אין צורך בשבירת האמבטיה הישנה ובהחלפת האריחים שמסביבה.

האמבטיה החדשה מוסיפה מראה עדין ויפה לחדר האמבטיה. היא עשויה מחומר אקרילי ומוחזקת בסיבי זכוכית. היא עמידה, היא חזקה, היא לא מתקלפת ולא נשברת. היא שומרת על טמפרטורת המים ואפשר לנקות אותה עם חומרי ניקיון סטנדרטיים.

חברת תותי אמבטיות מתמחה מעל ל-30 שנה בתחום שיפוץ, תיקון, הלבשה וחיפויים לאמבטיה. חברתנו מבצעת שלל שיפוצים לאמבטיה כולל טיפולי חירום. למידע נוסף והצעת מחיר השאירו פרטים באמצעות הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

תמונות נוספות

למעלה

קבלו הצעת מחיר

ּ