ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


כמה עולה שיפוץ אמבטיה ושירותים?

כל אחד אוהב לרחוץ באמבטיה במים חמים בימים הקרים של החוף, או במים קרירים בימי הקיץ. עם זאת, לאמבטיה ישנה כוח סיבולת וקיבולת מוגבל, ועם השנים היא נוטה להיסדק ולהישחק. לכן, רבים מתעניינים בשאלה אחד, כמה עולה שיפוץ אמבטיה ושירותים? על מנת למצוא מחיר המתאים לכיסו של כל אדם, מומלץ לבחור בחברה אמינה ומקצועית בתחום זה. חברת תותי אמבטיות מעניקה עבורכם עבודת שיפוץ ,תיקון וצביעת אמבטיה ושירותים המתבצעים בתורה האיכותית ביותר הודות לחומרים המעולים בהם החברה עושה שימוש. בנוסף, תוכלו להתרשם מביצועים אחרים אשר הינם מספקים, כגון, צביעה לאמבטיה, תיקון חלודה ועוד.

כמה עולה שיפוץ אמבטיה ושירותים ומה כלול במחיר?

על מנת לענות על שאלה זו, חשוב להבין מה כולל המחיר של שיפוץ סטנדרטי של אמבטיה ושירותים. השיפוץ לרוב כולל מספר שלבים, להלן הם:

  • השלב הראשון כולל פירוק הריצוף הישן, ופינוי של חלק זה. שלב זה מאפשר להכין את שטח האמבטיה והשירותים על מנת להתקין את החלקים החדשים.
  • לאחר מכן, יש צורך להוציא את החול אשר מכסה הצנרת המחוברת לאמבטיה.
  • בשלב זה, איש מקצוע מחליף את הצנרת של חדר האמבטיה. כך, שיפוץ האמבטיה אינו כולל רק את האמבט והשירותים עצמם אלא גם החלפת הצנרת והוספה של נקודות חשמל במידה הצורך.
  • כאשר החלל מוכן, ניתן להתקין את האמבטיה והשירותים החדשים. יש למלא חול חדש במקום החול הישן אשר האיש מקצוע הוציא מחדר האמבטיה. ולאחר מכן לחפות את האמבטיה באמצעות ריצוף חדש.
  • ניתן להתקין את כל שאר החלקים האחרים בחדר האמבטיה, לדוגמא, כיורים, ברזים ועוד.
  • לסיום, יש לצבוע את הקירות של חדר האמבטיה, לחכות עד ייבוש הצבע וליהנות מחדר אמבטיה משופץ, נקי וחדש.

מה מחיר של שיפוץ אמבטיה ושירותים?

חשוב לדעת שמחיר שיפוץ אמבטיה ושירותים תלוי במספר גורמים, לדוגמא, גודל ומצב האמבטיה, והיקף העבודה שניתן לבצע. אז, הנכם שואלים שוב, כמה עולה שיפוץ אמבטיה ושירותים? מחיר של ביצוע זה יכול לעלות בין 9,000 ל-15,000 שקלים. רק לאחר שאיש מקצוע בחן את היקף וכמות העבודה הנדרשת, הוא יוכל לקבוע את המחיר הסופי.

ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ