ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


סוגים שונים של חידוש אמבטיה ומחיריהם

אמבטיית הפח הישנה שלכם עשתה את שלה והחלה להעלות חלודה? אולי האריחים על גבי האמבטיה נסדקו או נשברו? אין ספק שמדובר בתקלות הבולטות לעין, ואף פוגמות בנראות של חדר האמבטיה. מי רוצה לבלות את ימיו באמבטיה כאשר היא נראית פגומה? עם זאת, במקום לפרק את האמבטיה, לקנות ולהרכיב אותה מחדש, ישנן אופציות רבות המאפשרות תיקון נקודתי ולא יקר. חידוש אמבטיה היא אחת מאפשרויות אלו. בבואכם לחפש אחר חברת תיקון מקצועית, רצוי שתבדקו גם חידוש אמבטיה מחיר.

חידוש אמבטיה הוא, כאמור, פתרון שימושי ונוח עבור ישראלים רבים המעוניינים בעיצוב או שיפות של האמבטיה שלהם. אלו סוגי חידוש קיימים וכיצד ניתן יש להתאים את המחיר לסוג התיקון?

אילו סוגים של חידוש אמבטיה קיימים?

חידוש אמבטיה הינו מושג רחב הכולל בתוכו סוגים שונים המתייחסים לשיפוץ האמבטיה. למה הכוונה? צביעה, למשל, היא אופציה לא יקרה כלל לחידוש האמבטיה. צביעת אמבטיה מאפשרת לכל אחד לשנות את המראה של האמבטיה מבלי לקנות אחת חדשה. מדובר בתהליך קצר יחסית, הכולל את שלב הניקוי, החיטוי והצביעה עצמה. תוך יממה תהליך הצביעה והייבוש יסתיימו – ולכם יהיה לוק חדש ואסתטי בחדר האמבט להשוויץ בו. במקביל, ייתכן ותצטרכו תיקון נקודתי בלבד באמבטיה, כמו למשל תיקון חלודה באחת הדפנות של האמבטיה. לרוב, תקלה זאת תתרחש בשל הרכבה לא נכונה. עם זאת, הפתרון עבורה פשוט למדי: בין אם בהלבשת אמבטיה או החלפת הדופן באחד חדש, בהחלט אין צורך להשקיע בתיקון כולל.

טווח המחירים עבור חידוש האמבטיה

ישנם פרמטרים רבים המשפיעים על עיצוב האמבטיה וחידושה. לצד החומר אתו איש המקצוע יבצע את החידוש, חשוב גם לשים לב מהם הגדלים של האמבטיה. בין אם היא מרובעת, מלבנית או עגולה, ובין אם גודלן הכללי עומד על 100 ס"מ – גודל ההלבשה וחיתוכה ישפיע על המחיר שיגבה מהלקוח.

חדר אמבטיה – חדש, חדיש ומחודש

רוצים לרענן את האמבטיה שלכם עם מראה חדש? אולי לתקן סדקים שנוצרו עם הזמן? עם תותי אמבטיות תוכלו לזכות באמבטיה חדשה לחלוטין – מבלי להרוס, ללכלך ולהקים אותה מחדש.

ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ