ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


עיצוב בעזרת בריקים

הטרנד הבא בעולם העיצוב שכובש את העולם

הבריקים הם למעשה לבנים אשר בעבר שימשו כאחד מחומרי הבנייה העיקריים, אולם כיום עם הקדמה הטכנולוגית המפותחת והמתקדמת ושיטות הבנייה השונות והרבות נתפסים הבריקים כאחד האלמנטים העיצוביים הבולטים ביותר המשמשים לחיפוי של קירות הבית (פנים הבית ומחוצה לו).

להבדיל מבעבר, בו הלבנים המקוריות היו עשויות מחמר ובעלי צבע וגוון אחיד, היום ניתן להבחין בסוגים ובסגנונות של בריקים העשויים מחומרים שונים, בעלי גדלים, צבעים וטקסטורות רבות ושונות המקנים להם את המראה והאופי הייחודי והמקורי שלהן.

מעבר לכך, הבריקים ידועים בחוזקם וזאת אודות לתהליך בו הם "נאפים" ומתגבשים. השימוש בבריקים לעיצוב קירות פנים הבית עוזר ותורם רבות ליצירת אווירה חמימה, נעימה וביתית.

טיפים לעיצוב הבית בעזרת בריקים

כיום, ניתן להבחין בשני סוגים עיקריים של לבנים, כאשר הסוג האחד הן לבנים עתיקות אותם לבנים המפורקות ממבנים עתיקים ברחבי העולם והבאתם לארץ והסוג השני הן הלבנים המיוצרות בארץ בדרך חדישה ומתקדמת.

לכל אחד מן הסוגים אופי ויופי ייחודי ושונה, כאשר הבחירה בין הסוגים השונים צריכה להיעשות באופן מחושב וקפדני על פי מספר שיקולים ברורים וחשובים:

תקציב

חשוב להבין שישנם הבדלים משמעותיים בעלויות בין הסוגים השונים, כאשר הלבנים העתיקות נחשבות ליקרות ביותר וזאת בשל התהליך והטיפול הארוך והמורכב לצורך פירוקן והבאתן ארצה ואילו הלבנים החדישות נחשבות ליותר זולות, על כן השימוש בהם הוא נפוץ ומתבקש.

על כן, בטרם בחירת סוג הלבנים יש להגדיר לעצמכם את התקציב אותו אתם מוכנים ומסוגלים להרשות לעצמכם לטובת עיצוב בעזרת בריקים.

סגנון עיצובי

שיקול נוסף וחשוב אף הוא בזמן בחירה ורכישה של בריקים הוא להגדיר לעצמכם מה הוא הסגנון העיצובי עליו אתם חולמים ואותו אתם מחפשים וכן איזו אווירה ברצונכם ליצור באותו מרחב וחלל.

התייחסות לסגנון הקיים בחלל

את בחירת הבריקים יש לעשות תוך התייחסות לסגנון ולצבעים השולטים בחלל הן של הריהוט והן של צבי הריצוף הקיים, על מנת להקנות לחלל מראה אלגנטי ואחיד.

התקנה של הבריקים

במבט ראשוני ההתקנה וההדבקה של הבריקים, נראים כקלים ופשוטים. אולם, לא כך הדבר, התהליך הוא יותר מורכב וקשה ממה שאתם חושבים.

התקנה והדבקה של בריקים מתבצעת במספר שלבים המחייבים דיוק מרבי ושימוש בחומרים ובציוד המתאים והנכון. על כן, על מנת ליהנות מתוצאה איכותית ומרשימה יש להשאיר את העבודה לידיים מקצועיות, אשר להם הידע והניסיון הרחב בתחום התקנה של בריקים.

מחיר

המחיר של בריקים נעים בין 150-400 ₪ למ"ר, כאשר המחיר נקבע על פי סוג וגודל הלבנים ועלות ההתקנה נעה בין 200 ל-300 ₪ למ"ר ואף יותר.

ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ