ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > צביעת אמבטיה

  צביעת אמבטיה

  חדר האמבטיה הוא חלק אינטגרלי מחיי היום-יום של כולנו. לכן, כאשר האמבטיה מראה סימנים של חלודה ושל סדקים – נדמה שהגיעה השעה לשדרג את האמבטיה ואת איכות החיים בדירה. מעוניינים בשדרוג אבל חסר לכם תקציב הולם? צביעת אמבטיה איננה צריכה להיות הליך יקר. חברת שיפוץ אמבטיות תדע לסייע לכם בכל שלב של צביעת האמבטיה.

  תהליך צביעת האמבטיה

  בין אם האמבטיה שלכם עשוי פח, או שמא היא אמבטיה אקרילית או יציקה – אפשרויות הצביעה שלה הן רבות. עם זאת, משום שמדובר בתהליך בעל מספר שלבים, מומלץ לא לחסוך בעלויות ולצבוע בעצמכם, אלא להסתמך על שירותיו של איש מקצוע מיומן. לצד כל זאת, חשוב שתראו בקיאות בשלבי הצביעה.

  • הסרת הצבע הישן – אחד השלבים החשובים בתהליך צביעה מקצועי הוא הסרת הצבע הישן עד לשכבת הציפוי המקורית. מדובר בפרט חשוב ביותר, שכן רבים נוטים לזנוח זאת, לסמוך על עצמם ולצבוע ישירות מעל השכבה הישנה בתקווה שחיפוי זה ישרוד.
  • ליטוש, שטיפה וייבוש – לאחר הסרת הצבע הישן של האמבטיה מגיע שלב הליטוש. בין אם באמצעות מכשיר חשמלי ובין אם דרך חומרים כימיים שמורידים את הכתמים העיקשים ואת כתמי השמן, עבודת ליטוש זו מסייעת בניקוי העמוק של האמבט. לאחר מכן מתבצע תהליך שטיפה וייבוש חומרים שמנקה באופן מעמיק את הלכלוך שהצטבר בחדר במהלך עבודת הליטוש.
  • צביעת האמבטיה – בשלב זה, חשוב גם למלא את הסדקים שנוצרו והחורים שהתגלו באמבטיה בתהליך הניקוי והצביעה. לאחר כל זאת, מגיע של ההתזה באמצעות חומר בסיס. כעת, מגיע שלב הצביעה עצמו שנמשך מספר שעות.

  תהליך צביעה מקצועי – למראה רענן של האמבטיה

  צביעת האמבטיה היא, למעשה, סוג נוסף של חידוש האמבטיה. אין ספק שמדובר באמצעי נוח, מהיר ולא יקר המאפשר שיפוץ של האמבטיה ללא צורך בהרס, לכלוך והוצאה כספית גבוהה. זקוקים לשדרוג המראה של האמבטיה? חדר האמבטיה בבית המלון בבעלותכם נראה מוזנח? צרו קשר עם תותי אמבטיות לעבודת צביעה מקצועית.

  לייעוץ והכוונה תותי אמבטיות 052-7734099

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ