צור קשר
ּ

צבע לאמבטיה

יוקר המחייה לא תמיד מאפשר לרכוש אמבטיה חדשה ונוצצת, אך לעיתים מצב האמבטיה דורש שיפוץ קל כיוון שהוא מיושן, סדוק ואינו במצב אסתטי. לכן, הפתרון הטוב ביותר במקרים אלו הוא – צבע לאמבטיה.

חברת תותי אמבטיות מתמחה בתחום צביעת אמבטיות ומתאימה עבורכם צבע תואם עמיד על מנת ליהנות מהאמבטיה שוב מחדש. צביעת אמבטיה מתבצעת באמצעות חומרים אקריליים על מנת לאטום סדקים, חריצים ושריטות הנוצרים עם הזמן באמבטיה, כך שבסופו של תהליך צביעת אמבטיה תוכלו לקבל אמבטיה במראה חדש לגמרי.

תותי אמבטיות מתבססת על ניסיון רב שנים ומתמחה בציפוי האפוקסי, הפוליאורטנים והאקרילים של כל סוגי האמבטיות. חברתנו בעלת ידע רב וניסיון של שנים בציפויים של מערכות מורכבות העומדות בתנאים קשים ומונעים החלקה.

חומרי החיפוי והציפוי שאנו משתמשים הם מן החומרים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק. שימוש בחומרי ציפוי עם תקן איכות, כגון חומרים עם מסנני UV המונעים הצהבה של האמבטיה בחלוף הזמן.

תמונות לפני ואחרי:

 

כל היתרונות בצביעת אמבטיה אקרילית

מראה אסתטי

חדר האמבטיה חייב להיות אסתטי ומזמין, אך עם השנים האמבטיה נוטה להישרט, להיכתם ולאבד מהמראה הנוצץ שלה. לכן, ניתן לבצע צביעת אמבטיה אקרילית המאפשרת לכם ליהנות ממראה אסתטי בחדר האמבטיה וליהנות בכל רחיצה מחדש.

מניעת זיהומים

באמבטיה אנו נמצאים באופן יום יומי ושוטפים את גופינו מתלאות היום, כך שאלו רגעים מפנקים ומרגיעים, כזה שיאפשר לכם פינוק של ממש בעת הרחצה. אמבטיה שאינה אסתטית היא מקור להתפתחות חיידקים וזיהומים שונים, לכן מומלץ לצבוע את האמבטיה בצבע מיוחד עם בעל מקצוע מומחה בתחום צביעת אמבטיות.

מחיר מוזל

צבע לאמבטיה הוא תהליך זול יותר מאשר החלפת אמבטיה חדשה, לכן אם נוצרו כתמים על האמבטיה, תוכלו להקטין הוצאות באמצעות צביעת האמבטיה ולקבל אמבטיה נוצצת ממש במראה חדש לגמרי.

עבודה מהירה

צביעת אמבטיה אקרילית הינו תהליך הלקוח מספר שעות ספורות ביחס להחלפת אמבטיה חדשה, כך שאין צורך כלל להשבית את האמבטיה. לרוב, צביעת אמבטיה עורכת בין 1-3 שעות פלוס זמן ייבוש של הצבע.

ברוב המקרים נדרש יום אחד של עבודה וייבוש ותוכלו לחזור ולהשתמש בחדר הרחצה במהירות.

לייעוץ והצעת מחיר אודות התקשרו לטלפון 052-7734099 או השאירו פרטים באמצעות טופס צור קשר

למעלה

קבלו הצעת מחיר

ּ