צור קשר
ּ

צבע לאמבטיה

יוקר המחייה לא תמיד מאפשר לרכוש אמבטיה חדשה ונוצצת, אך לעיתים מצב האמבטיה דורש שיפוץ קל כיוון שהוא מיושן, סדוק ואינו במצב אסתטי. לכן, הפתרון הטוב ביותר במקרים אלו הוא – צבע לאמבטיה.

חברת תותי אמבטיות מתמחה בתחום צביעת אמבטיות ומתאימה עבורכם צבע תואם עמיד על מנת ליהנות מהאמבטיה שוב מחדש. צביעת אמבטיה מתבצעת באמצעות חומרים אקריליים על מנת לאטום סדקים, חריצים ושריטות הנוצרים עם הזמן באמבטיה, כך שבסופו של תהליך צביעת אמבטיה תוכלו לקבל אמבטיה במראה חדש לגמרי.

תותי אמבטיות מתבססת על ניסיון רב שנים ומתמחה בציפוי האפוקסי, הפוליאורטנים והאקרילים של כל סוגי האמבטיות. חברתנו בעלת ידע רב וניסיון של שנים בציפויים של מערכות מורכבות העומדות בתנאים קשים ומונעים החלקה.

חומרי החיפוי והציפוי שאנו משתמשים הם מן החומרים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק. שימוש בחומרי ציפוי עם תקן איכות, כגון חומרים עם מסנני UV המונעים הצהבה של האמבטיה בחלוף הזמן.

צביעת אמבטיה תמונות לפני ואחרי:

 

כל היתרונות בצביעת אמבטיה אקרילית

מראה אסתטי

חדר האמבטיה חייב להיות אסתטי ומזמין, אך עם השנים האמבטיה נוטה להישרט, להיכתם ולאבד מהמראה הנוצץ שלה. לכן, ניתן לבצע צביעת אמבטיה אקרילית המאפשרת לכם ליהנות ממראה אסתטי בחדר האמבטיה וליהנות בכל רחיצה מחדש.

מניעת זיהומים

באמבטיה אנו נמצאים באופן יום יומי ושוטפים את גופינו מתלאות היום, כך שאלו רגעים מפנקים ומרגיעים, כזה שיאפשר לכם פינוק של ממש בעת הרחצה. אמבטיה שאינה אסתטית היא מקור להתפתחות חיידקים וזיהומים שונים, לכן מומלץ לצבוע את האמבטיה בצבע מיוחד עם בעל מקצוע מומחה בתחום צביעת אמבטיות.

מחיר מוזל

צבע לאמבטיה הוא תהליך זול יותר מאשר החלפת אמבטיה חדשה, לכן אם נוצרו כתמים על האמבטיה, תוכלו להקטין הוצאות באמצעות צביעת האמבטיה ולקבל אמבטיה נוצצת ממש במראה חדש לגמרי.

עבודה מהירה

צביעת אמבטיה אקרילית הינו תהליך הלקוח מספר שעות ספורות ביחס להחלפת אמבטיה חדשה, כך שאין צורך כלל להשבית את האמבטיה. לרוב, צביעת אמבטיה עורכת בין 1-3 שעות פלוס זמן ייבוש של הצבע.

ברוב המקרים נדרש יום אחד של עבודה וייבוש ותוכלו לחזור ולהשתמש בחדר הרחצה במהירות.

לייעוץ והצעת מחיר אודות התקשרו לטלפון 052-7734099 או השאירו פרטים באמצעות טופס צור קשר

 

פעם הזמנים היו פשוטים בהרבה: כאשר קירות הדירה שלנו היו עמוסות כתמים וסדקים היינו ניגשים לאחת החנויות הקרובות שמוכרות צבע – וקונים את הצבע שחשקה נפשנו! היום זה לחלוטין אחרת, ועולם הצבע השתנה בעוצמה רבה. בהתאם לכך, במידה ומתחשק לכם לצבוע את חדר האמבטיה הכעור והסדוק שלכם, אנא דעו: ישנו כיום צבע לאמבטיה שיסייע לכם וישנה את פני הבית שלכם לנצח נצחים! או לכל הפחות לשנים הקרובות…

 

מגוון סוגי הצבע לאמבטיה

בבואכם לצבוע את האמבטיה, ישנם מספר גורמים שרצוי לקחת בחשבון. האם הצבע יהלום את חדר האמבטיה? האם הלכה הזו תסייע לשמור על גוון האמבטיה לתקופה הקרובה? בואו נסקור בקצרה את סוגי הצבעים, ואולי זה יסייע לכם מעט.

 

צבע סיד –

מדובר באחד מסוגי הצבעים המוכרים והנפוצים ביותר, כלומר עד בואו של הצבע האקרילי. אחת הסיבות המרכזיות לפופולריות של הסיד הוא מחירו הנמוך, יכולת הכיסוי הגבוהה שלו והגוון הבהיר שלו. עם השנים וההתפתחויות שהגיעו, צבע הסיד פינה את מקומות לצבעים חדשים ומתקדמים בהרבה.

 

צבע אפוקסי אקרילי –

מדובר בחומר מעולה לשימוש בעת חידוש אמבטיות ואף לכיורים, וזאת משום שהוא מתחבר היטב למשטחים. במקביל, האפוקסי מעניק מראה פורצלן וחרסינה לאחר הייבוש לחומרים אותו הוא צובע. אחד היתרונות הנוספים של הצבע הנ"ל הוא העמידות בפני רטיבות ולחות.

 

צבע פוליאוריטן –

מדובר בצבע שהוא למעשה שרף פלסטי נוזלי ומגלה עמידות ניכרת בפני שחיקה ובפני כימיקלים. אין ספק, מדובר בחומר חזק ביותר ויציב שאף משמר את הגוון הטבעי של המשטח אותו מתכננים לצבוע. כמה מהיתרונות הרבים של צבע הפוליאוריטן כוללים ייבוש מהיר וריח שאינו דומיננטי. בנוסף, המודעות לשמור על איכות הסביבה הביאה לפיתוחים רבים ולכך שצבע הפוליאוריטן יתבסס על מים.

 

צביעה איכותית לחיי יום יום שמחים

מתחשק לכם לבצע שינוי בחדר אמבטיה אך יוקר המחייה מקשה עליכם? בעזרת תותי אמבטיות תוכלו לצבוע את החדר החשוב הזה; עבודת צביעה מקצועית שתשנה את חייכם ואת מראה חדר האמבטיה שלכם.

למעלה

קבלו הצעת מחיר

ּ