ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


צבע לחידוש אמבטיה

הצרכן הנבון מבין שיש מקרים בהם אין צורך לזרוק את מה שניתן לתקן ולחדש. צבע לחידוש אמבטיה מוכיח זאת בהצלחה הלכה למעשה. מעוניינים לחדש את האמבטיה שלכם? חברת תותי אמבטיות תפיח חיים מחודשים ומעוצבים בטוב טעם באמבטיה שלכם. אתם מרחק צעדים ספורים מאמבטיית הקצף הקבועה שלכם.

מהו צבע לחידוש אמבטיה?

מטבע הדברים, החפצים שלנו נוטים להיאבד מקסמם עם חלוף הזמן. הם עשויים להיחלש, להיסדק, להיפגם ולאבד מחינניותם. במקרה של אמבטיה, מדובר למעשה בסכנת חיים של ממש שכן סדקים ושברים באמבטיה עשויים להוביל לעובש ולחלודה ובכך להשפיע באופן ישיר וברור על בריאותם של תושבי הבית והמתרחצים באמבטיה. במקרים אחרים, האמבטיה פשוט מאבדת את הגימור המבריק – הצבע דוהה ומתהדר בשריטות שונות.

זה לא נעים לראות אמבטיה שהתיישנה ועוד פחות נעים להשתמש בה. מסיבה זו, בהחלט ניתן לחדש את האמבטיה במקום למהר לחנות ולרכוש חדשה. אמבטיה חדשה כרוכה בפירוק והוצאת האמבטיה הקיימת, פירוק האריחים והתקנת אריחים חדשים, תיקון צנרת וכדומה. מדובר בתהליך ארוך, מסורבל ומייגע שישבית את חדר הרחצה ובהחלט עשוי להשבית את הכיס ולהכביד עליו בעלויות שעשויות להסתכם בעשרות אלפי שקלים.

מאידך, אם האמבטיה במצב תקין באופן יחסי – כלומר, לא סובלת מחלודה ומעובש שהתפשטו באופן חמור, בהחלט ניתן לבצע ציפוי צבע לחידוש אמבטיה.

תהליך הציפוי דורש הסרת שכבות ציפוי ישנות עד להגעה לשכבת הבסיס. לאחר מכן, יש צורך להסיר את שכבות הלכלוך, השומנים והעובש. בהמשך, מותזת שכבת בסיס בכדי לחזק את הציפוי. השלב החשוב הוא התזת שכבות ציפוי וצבע רבות. ולבסוף, חשוב להמתין עד ששכבת הצבע תתייבש כראוי.

קיימות שכבת ציפוי רבות המגיעות במבחר רב ומגוון של גוונים. שכבת הציפוי המומלצת היא שכבת ציפוי אקרילי, בעיקר בשל העובדה כי מדובר בציפוי עמיד בפני חומרי ניקיון, החלקה, הצהבה וחלודה.

מחדשים את האמבטיה באופן אחר

במקרה של חלודה רצינית, אין מנוס מלהתקין אמבטיה חדשה. אם אתם מעוניינים לחסוך בעלויות ובזמן, תוכלו להלביש אמבטיית אקריל קטנה יותר אל עומקה של האמבטיה הישנה וכך ליהנות מאמבטיה חדשה לכל דבר במחיר זול ובתהליך שאורך מספר שעות בודדות.

ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ