צור קשר
ּ

ציפוי אמבטיה

ציפוי אמבטיה מקצועי מתבצע באופן נקי ללא לכלוך וללא שבירת אריחים וחרסינות. תותי אמבטיות מבטיחה ציפוי אמבטיות איכותי במגוון רחב של צבעים ודוגמאות.

תהליך ציפוי אמבטיה הינו הליך זול מהחלפת אמבטיה קיימת, זמן ציפוי אמבטיות בשכבת אמייל אורך כ-3 שעות והוא מתבצע ללא שבירת חרסינות וללא לכלוך מיותר. ברשות תותי אמבטיות חומרים מיוחדים של ציפוי אמבטיות אותם אנו מתיזים אך ורק על משטח האמבטיה ללא חשש ללכלוך ונזק לא בלתי רצוי. באמצעות שכבת ציפוי אנו יוצרים שכבה חדשה, חלקה ומבריקה. ציפוי לאמבטיה ניתן לבצע במבחר גוונים ע"פ דרישת הלקוח.

למה אנו מתכוונים שאנו אומרים ציפוי אמבטיה ישנה?

ראשית כל, תהליך ציפוי אמייל לאמבטיה מתחיל בהסרת הציפוי הישן באופן שיצור משטח נקי אשר קולט את חומר האפוקסי שאנו מתיזים, עד שניתן לנקות את האמבטיה. לאחר מכן אנו עושים שימוש בצמר פלדה, חומצות קשות למיניהן ושאר חומרי ניקוי מיוחדים בכדי להכין את האמבטיה לתהליך של ציפוי אמבטיה. לבסוף אנו מתיזים את שכבת האמייל ומתקבלת תוצאה חדשה, יפה ואסתטית.

כל הסיבות לבצע ציפוי לאמבטיה

אז כפי שרשום, תהליך ציפוי אמבטיות מביא עמו שלל יתרונות, לתוצאה מושלמת עבור ציפוי האמבטיה פנו אל תותי אמבטיות – החברה המובילה בתחום!

ציפוי אמבטיה וחידושה היא עלות נמוכה יחסית לעומת החלפת חרסינות והחלפת האמבטיה שבמקרה כזה העלות יכולה להגיע לאלפי שקלים. תהליך החלפת אמבטיה, קרמיקה וכלים סניטריים זוהי פרוצדורה ארוכה ומיותרת לכן צוות תותי אמבטיות מציגה פתרון זול, יעיל ואמין באמצעות ציפוי אמבטיה, תוכלו לקבל כעבור שלוש שעות אמבטיה חדשה ומבריקה.

ציפוי אמבטיה עושים אצל המומחים,
התקשרו עכשיו לטלפון 052-7734099 או פנו באמצעות טופס צור קשר

למה לבצע ציפוי אמבטיה?

במקום להחליף את האמבטיה ולבזבז אלפי שקלים ניתן לצפות את האמבטיה הקיימת, החומרים איתם תותי אמבטיות משתמשת הינם האיכותיים והמובחרים ביותר.

שדרוג מראה האמבטיה

ציפוי אמבטיות משדרג את מראה חדר האמבטיה, אין ספק כי אמבטיה חדשה ונוצצת תעשה פלאים לעיצוב החלל ותציג חדר אמבטיה מעוצב, מרשים ונקי.

חיסכון כספי

ברגע שמבצעים ציפוי אמבטיות החיסכון הכספי הוא משמעותי, אין צורך לרכוש אמבטיה חדשה ולשלם לבעל מקצוע עבור ההתקנה שלה. כיום מבצעים ציפוי ומקבלים אמבטיה חדשה ומשופרת.

ללא לכלוך ועבודות שיפוץ מיותרות

תהליך ציפוי אמבטיה מתבצע באופן נקי ללא לכלוך ושבירת אריחים וחרסינות. באמצעותה אתם נמנעים מעבודות שיפוץ מיותרות.

רוצים לקבל מידע נוסף אודות חומר האמייל? לחצו כאן

ציפוי אמבטיות לפני ואחרי:

 

אנשים רבים גרים בדירות ישנות בהן ישנם חדרי אמבטיה מוזנחים, עם אמבטיות יציקות ואריחים סדוקים או שבורים. בבואם להתחיל את תהליך שיפוץ חדר האמבטיה, רבים חושבים שהחלפת כל חדר האמבטיה היא אפשרות השיפוץ היחידה; אפשרות יקרה, לרוב. עם זאת, ציפוי אמבטיה הוא אפשרות נעימה, בטוחה וזולה בהרבה. אז למה אתם מחכים?

 

תהליך עבודת הציפוי באמבטיה

מעוניינים בהליך שיפוץ קליל וזריז של חדר האמבט? ציפוי אמבטיה הוא האופציה המומלצת למי שלאו דווקא מעוניין להרוס ולשפץ את חדר האמבט מהיסוד אלא בהליך קוסמטי בלבד. ישנם אלמנטים שונים שרצוי לשים לב אליהם בתחילת עבודה זו, כמו סוגי הציפוי לאמבטיה כמו גם משך זמן העבודה. בואו נעבור עליהם בקצרה.

 

 • סוגי ציפוי אמבטיה

בין אם מדובר בליטוש מכני או כימי של חדר האמבט, התזת חומר יסוד או ציפוי אקרילי – ישנן דרכים רבות לצפות את האמבטיה עצמה ואת האריחים שבחדר. תהליכי ציפוי אלו מסייעים בהורדת שכבה ישנה של האמייל, בהסרת שכבות הצבע על הקיר וחיטויים, או התזת מספק שכבות של ציפוי אקרילי על האמבטיה – כולם יסייעו במלאכת ציפוי האמבטיה.

 

 • משך הזמן

תהליך עבודת הציפוי באמבטיה נחשב לתהליך מהיר הנע בין 3 ל-4 שעות – לא כולל זמן ייבוש שכבות הציפוי. עם זאת, בכדי להתחיל להשתמש בחדר האמבטיה יהיה צורך במעט סבלנות, ולהמתין כיום על מנת שמלאכת הייבוש תסתיים לחלוטין.

 

 • יתרונותיו הרבים של ציפוי אמבטיה

משום שמשימת ציפוי חדר האמבט מומלצת כאשר אתם מעוניינים לייפות את החדר ולאו דווקא לעצב אותו באופן חדש לחלוטין – כלומר כאשר אין חלודה וסדקים משמעותיים לאורכו ורוחבו של החדר, בהתאם, ההשקעה הכספית לא תהיה משמעותית ולא תפגע בכיס שלכם יתר על המידה. מעבר לכך, עמידות הציפוי היא כ-5 שנים, כלומר לטווח זמן ארוך. לסיום, חברת שיפוץ מקצועית תשמש בצבע איכותי ותבצע עבודות שיוף מושלמות שיסייעו בתוצאה טובה.

 

עבודה מקצועית בחדר האמבט שלכם

מתבלטים כיצד כדאי לשפץ את חדר האמבטיה? מעוניינים בשיפוץ קוסמטי שיגרום לכם ליהנות משהותכם באמבטיה? תותי אמבטיות, חברת שיפוץ אמבטיות ותיקה, תסייע לכם לאורכה של עבודת ציפוי האמבטיה.

ציפוי אמבטיה

 

נסו ולא תתאכזבו – ציפוי אמבטיה

יש רגעים שבהם מבינים שאי אפשר יותר לחיות במצב שבו חיו עד עכשיו עם אמבטיה חלודה ולא מתפקדת, אלא מחוררת ומסוכנת לגוף ולמצב הבית. רק ציפוי אמבטיה יכול להציל אתכם בקלות ובמהירות ממצב כזה, במיוחד אם אתם לא מעוניינים להוציא יותר מדי כסף על מה שלא צריך ממילא. אין סיבה להחליף חדר שלם בגלל אבזר אחד שלא ראוי. חברת תותי אמבטיות מתמחה שנים רבות בהצלת אמבטיות וחדרי אמבטיה שלא נראים טוב, על ידי פתרונות ראויים וזולים.

מה נותן לכם ציפוי אמבטיה?

 • פתרון מהיר שמתאים לכל מי שרוצה תוצאות כאן ועכשיו, מבלי לחכות יותר מדי ומבלי להשתהות הציפוי נעשה בתהליך של כמה ימים ואפשר לחזור לתפקוד מלא אחר כך מבלי לחכות שבועות ומבלי להתעכב עד שהתכנון והזמנת הכלים הסניטריים מתבצע. קובעים ומצפים וזהו, מחוזרים לשגרה.
 • הפתרון הזה זול משמעותית מכל פתרון אחר שקיים היום, כולל החלפה של אמבטיה שלמה בלבד או כל חדר האמבטיה. בכל קנה מידה זה בוודאי משתלם כלכלית משום שהפתרון הזה אינו זמני.
 • הציפוי אינו מתקלף ואינו מתבלה משום שהוא עשוי מחומר אקרילי ולכן עמיד לשנים ולא צריך לחזור על זה כמו ציפוי בלבד בחומרים אחרים. יש כמובן גם סוגים אחרים של ציפוי שהוא רק של חומרים, והכל לפי הבחירה והנוחות שלכם.
 • אפשר לבחור כל ציפוי בכל צבע וכל מה שתרצו. זה מתאים גם למי שרוצה לגוון.
 • זהו פתרון מעולה וזמין גם למי שנמצא בדירה שכורה ובעל הבית אינו רוצה להשקיע יותר מדי בהחלפת חדר האמבטיה.
 • הפתרון הופך כל אמבטיה לשמישה ולראויה ולכן יכול להציל אמבטיות בבתים שנראים בסדר מלבד האמבטיה.

לבחור התקנה של החברה הנכונה

אם אתם בוחרים ציפוי אמבטיה ודאו שאתם עושים את זה אצל מומחים שהוכיחו את יכולת העבודה שלהם ואת המומחיות שלהם בעבודות רבות אחרות לפניכם. לחברת תותי אמבטיות יש ניסיון רב שנים בפתרונות מעולים לאמבטיה לכל מטרה, מציפוי ועד תיקונים ומניעת החלקות ולכן אפשר לראות בהם בצדק מומחים לאמבטיות שהוכיחו את עצמם.

 

ציפוי אמבטיה מחיר סביר מאוד

כשמחפשים רעיונות לשיפוץ חושבים תמיד על העלויות ולא על הצרכים בלבד. כשמוצאים ציפוי אמבטיה מחיר סביר שכזה, חושבים קודם כל כיצד לשלב את זה יחד עם שאר השיפורים שנדרשים בבית להגביר את עלויות העבודה. זה בדיוק סוג ההשראה שמקבלים כאשר מבינים שאין צורך להחליף אמבטיה שלמה בשביל לתקן ולהתמודד עם מצבה הישן. חברת תותי אמבטיות מתמחה בפתרונות כאלה במחיר סביר מאוד לכל אחד ומומלץ לבדוק את כל האפשרויות.

 

מה צריך לדעת על ציפוי אמבטיה מחיר סביר?

 • המחיר באמת הוגן והוא זול בהרבה מכל אפשרות אחרת שעומדת בפני מי שרוצה לשפץ חדר אמבטיה. הרי החפץ העיקרי שאתם רוצים בדרך כלל להחליף ראשון הוא האמבטיה עצמה ואתם עומדים לגלות שזה כלל לא הכרחי, משום שהציפוי עושה את העבודה בצורה מצוינת ומביא לתוצאות מרשימות.
 • הציפוי כולל עבודה של כמה ימים בלבד ואינו משבית את הבית מפעילות כלל.
 • מגרדים ומסירים את כל השכבות הישנות שמצפות את האמבטיה, האמייל, העובש והלכלוך וכל מה שהצטבר בינתיים. מתיזים חומרי יסוד ורק אחר כך את שכבת החומר האקרילי שמצפה את האמבטיה ומגן עליה. צריך לחזור על התהליך כמה פעמים של ציפוי לפי מצב האמבטיה.
 • יש אמבטיות שנמצאות במצב כל כך גרוע שאי אפשר להשלים את תהליך זה וחייבים למרבה הצער להחליף אותן. יש להתייעץ עם בעל מקצוע בעניין זה בכדי לגלות האם התקנת הציפוי אפשרית.
 • החומר האקרילי מצוין לציפוי אפילו יותר מאמייל משום שהוא מגן בצורה מושלמת על האמבטיה גם מחומרי ניקוי שלא פוגעים בו. הציפוי עמיד לחמש שנים וישמור על מראהו בצורה מושלמת.

 

בחירת חברה מבצעת

הבחירה בחברה הנכונה שתבצע את העבודה תלויה במה שתרצו לעשות. חברה מקצועית כמו תותי אמבטיות תעניק לכם ציפוי אמבטיה מחיר מצוין יחד עם עבודה של מומחים מנוסים ומיומנים בתחומם. הם יהיו אלו אשר יאבחנו את מצבה של האמבטיה שלכם ויצליתו על השיפוץ המתאים לה ביותר. כדאי להזמין רק חברה שנותנת אחריות מלאה ומשתמשת בחומרים מאושרים ותקניים בלבד.

למעלה

קבלו הצעת מחיר

ּ