צור קשר
ּ

ציפוי אמבטיה

ציפוי אמבטיה מקצועי מתבצע באופן נקי ללא לכלוך וללא שבירת אריחים וחרסינות. תותי אמבטיות מבטיחה ציפוי אמבטיות איכותי במגוון רחב של צבעים ודוגמאות.

תהליך ציפוי אמבטיה הינו הליך זול מהחלפת אמבטיה קיימת, זמן ציפוי אמבטיות בשכבת אמייל אורך כ-3 שעות והוא מתבצע ללא שבירת חרסינות וללא לכלוך מיותר. ברשות תותי אמבטיות חומרים מיוחדים של ציפוי אמבטיות אותם אנו מתיזים אך ורק על משטח האמבטיה ללא חשש ללכלוך ונזק לא בלתי רצוי. באמצעות שכבת ציפוי אנו יוצרים שכבה חדשה, חלקה ומבריקה. ציפוי לאמבטיה ניתן לבצע במבחר גוונים ע"פ דרישת הלקוח.

למה אנו מתכוונים שאנו אומרים ציפוי אמבטיה ישנה?

ראשית כל, תהליך ציפוי אמייל לאמבטיה מתחיל בהסרת הציפוי הישן באופן שיצור משטח נקי אשר קולט את חומר האפוקסי שאנו מתיזים, עד שניתן לנקות את האמבטיה. לאחר מכן אנו עושים שימוש בצמר פלדה, חומצות קשות למיניהן ושאר חומרי ניקוי מיוחדים בכדי להכין את האמבטיה לתהליך של ציפוי אמבטיה. לבסוף אנו מתיזים את שכבת האמייל ומתקבלת תוצאה חדשה, יפה ואסתטית.

כל הסיבות לבצע ציפוי לאמבטיה

אז כפי שרשום, תהליך ציפוי אמבטיות מביא עמו שלל יתרונות, לתוצאה מושלמת עבור ציפוי האמבטיה פנו אל תותי אמבטיות – החברה המובילה בתחום!

ציפוי אמבטיה וחידושה היא עלות נמוכה יחסית לעומת החלפת חרסינות והחלפת האמבטיה שבמקרה כזה העלות יכולה להגיע לאלפי שקלים. תהליך החלפת אמבטיה, קרמיקה וכלים סניטריים זוהי פרוצדורה ארוכה ומיותרת לכן צוות תותי אמבטיות מציגה פתרון זול, יעיל ואמין באמצעות ציפוי אמבטיה, תוכלו לקבל כעבור שלוש שעות אמבטיה חדשה ומבריקה.

ציפוי אמבטיה עושים אצל המומחים,
התקשרו עכשיו לטלפון 052-7734099 או פנו באמצעות טופס צור קשר

למה לבצע ציפוי אמבטיה?

במקום להחליף את האמבטיה ולבזבז אלפי שקלים ניתן לצפות את האמבטיה הקיימת, החומרים איתם תותי אמבטיות משתמשת הינם האיכותיים והמובחרים ביותר.

שדרוג מראה האמבטיה

ציפוי אמבטיות משדרג את מראה חדר האמבטיה, אין ספק כי אמבטיה חדשה ונוצצת תעשה פלאים לעיצוב החלל ותציג חדר אמבטיה מעוצב, מרשים ונקי.

חיסכון כספי

ברגע שמבצעים ציפוי אמבטיות החיסכון הכספי הוא משמעותי, אין צורך לרכוש אמבטיה חדשה ולשלם לבעל מקצוע עבור ההתקנה שלה. כיום מבצעים ציפוי ומקבלים אמבטיה חדשה ומשופרת.

ללא לכלוך ועבודות שיפוץ מיותרות

תהליך ציפוי אמבטיה מתבצע באופן נקי ללא לכלוך ושבירת אריחים וחרסינות. באמצעותה אתם נמנעים מעבודות שיפוץ מיותרות.

רוצים לקבל מידע נוסף אודות חומר האמייל? לחצו כאן

ציפוי אמבטיות לפני ואחרי:

 

אנשים רבים גרים בדירות ישנות בהן ישנם חדרי אמבטיה מוזנחים, עם אמבטיות יציקות ואריחים סדוקים או שבורים. בבואם להתחיל את תהליך שיפוץ חדר האמבטיה, רבים חושבים שהחלפת כל חדר האמבטיה היא אפשרות השיפוץ היחידה; אפשרות יקרה, לרוב. עם זאת, ציפוי אמבטיה הוא אפשרות נעימה, בטוחה וזולה בהרבה. אז למה אתם מחכים?

 

תהליך עבודת הציפוי באמבטיה

מעוניינים בהליך שיפוץ קליל וזריז של חדר האמבט? ציפוי אמבטיה הוא האופציה המומלצת למי שלאו דווקא מעוניין להרוס ולשפץ את חדר האמבט מהיסוד אלא בהליך קוסמטי בלבד. ישנם אלמנטים שונים שרצוי לשים לב אליהם בתחילת עבודה זו, כמו סוגי הציפוי לאמבטיה כמו גם משך זמן העבודה. בואו נעבור עליהם בקצרה.

 

  • סוגי ציפוי אמבטיה

בין אם מדובר בליטוש מכני או כימי של חדר האמבט, התזת חומר יסוד או ציפוי אקרילי – ישנן דרכים רבות לצפות את האמבטיה עצמה ואת האריחים שבחדר. תהליכי ציפוי אלו מסייעים בהורדת שכבה ישנה של האמייל, בהסרת שכבות הצבע על הקיר וחיטויים, או התזת מספק שכבות של ציפוי אקרילי על האמבטיה – כולם יסייעו במלאכת ציפוי האמבטיה.

 

  • משך הזמן

תהליך עבודת הציפוי באמבטיה נחשב לתהליך מהיר הנע בין 3 ל-4 שעות – לא כולל זמן ייבוש שכבות הציפוי. עם זאת, בכדי להתחיל להשתמש בחדר האמבטיה יהיה צורך במעט סבלנות, ולהמתין כיום על מנת שמלאכת הייבוש תסתיים לחלוטין.

 

  • יתרונותיו הרבים של ציפוי אמבטיה

משום שמשימת ציפוי חדר האמבט מומלצת כאשר אתם מעוניינים לייפות את החדר ולאו דווקא לעצב אותו באופן חדש לחלוטין – כלומר כאשר אין חלודה וסדקים משמעותיים לאורכו ורוחבו של החדר, בהתאם, ההשקעה הכספית לא תהיה משמעותית ולא תפגע בכיס שלכם יתר על המידה. מעבר לכך, עמידות הציפוי היא כ-5 שנים, כלומר לטווח זמן ארוך. לסיום, חברת שיפוץ מקצועית תשמש בצבע איכותי ותבצע עבודות שיוף מושלמות שיסייעו בתוצאה טובה.

 

עבודה מקצועית בחדר האמבט שלכם

מתבלטים כיצד כדאי לשפץ את חדר האמבטיה? מעוניינים בשיפוץ קוסמטי שיגרום לכם ליהנות משהותכם באמבטיה? תותי אמבטיות, חברת שיפוץ אמבטיות ותיקה, תסייע לכם לאורכה של עבודת ציפוי האמבטיה.

למעלה

קבלו הצעת מחיר

ּ