שירותי החברה

תותי אמבטיות מבצעת מגוון רחב של שיפוצים עבור האמבטיה שלכם, חברתנו מתמחה בהלבשה, ציפוי, חיפוי, חידוש ותיקון אמבטיות באופן המקצועי והאיכותי ביותר.

חברת תותי אמבטיות מתבססת על ניסיון רב שנים ומתמחה בציפויי האפוקסי, הפוליאורטנים והאקרילים. חברתנו בעלת ידע רב וניסיון של שנים בציפויים של מערכות מורכבות העומדות בתנאים קשים ומונעים החלקה.

בין שירותינו:

קצת מעבר על שירותינו…

הלבשת אמבטיות

הלבשת אמבטיה היא הדרך היעילה והטובה ביותר לשנות את פני האמבטיה וזאת מבלי להשקיע כסף רב וזמן רב בהחלפת אמבטיה ישנה לחדשה.

העבודה מתבצעת תוך שעות ספורות ללא כל לכלוך מסביב בצורה כזאת: על גבי האמבטיה הישנה מלבישים אמבטיה חדשה מחומר איכותי, המתאימה באופן מדויק לגודל ולמבנה של האמבטיה שבביתכם, כך שמתקבלת אמבטיה חדשה לחלוטין.

חידוש אמבטיות

חידוש אמבטיה הוא תהליך מהיר המתבצע בשיטה ייחודית, בשיטה זו חברת תותי אמבטיות מסירה את שכבת הציפוי הישנה ומצפה בחומר מיוחד ועמיד את משטח האמבטיה.

ציפוי אמבטיות

ציפוי אמבטיה הינו תהליך חדשני המאפשר לכם בסיום העבודה לקבל אמבטיה חדשה ונוצצת כאילו נקנתה ממש עכשיו. תהליך הציפוי הינו זריז ונמשך כמה שעות בודדות.

בשלב ראשוני אנשי המקצוע של חברתנו בוחנים את סוג האמבטיה ומתאימים ציפוי המתאים ביותר לחומר ממנו היא עשויה. בשלב השני מסירים את הציפוי הישן ואת הצבע בעזרת חומרים וטכניקות שונות ובסיום מצפים בציפוי חדש ויוקרתי.

חיפוי אמבטיות

חיפוי אמבטיות הינו תהליך של חידוש הצבע והמרקם, חיפוי אמבטיה הכרחי מבחינה אסתטית וגם מבחינה בריאותית והיגיינית.

האמבטיה חשופה למיני מזהמים שונים בשל הלחות הרבה השוררת בו והן לשריטות ופגמים שונים. מסיבה זו חשוב לבצע חיפוי אחת לתקופה מסוימת ולקבל אמבטיה אסתטית וממש כמו חדשה.

תיקון אמבטיות

אמבטיה חייבת להיות אסתטית ונקייה, כך שתשרת אתכם בנאמנות בכל יום בעת הרחצה. לעיתים, אמבטיות מרבות להישרט או להיפגם עם השנים, כך שתיקון אמבטיה יכול להיות פתרון מצוין עבורכם.

תיקון אמבטיה נעשה על ידי חומרים איכותיים והכלים הדרושים, כך שמתקבלת אמבטיה אסתטית וללא פגמים.