ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > תהליך איטום חדרי אמבטיה

  תהליך איטום חדרי אמבטיה

  כאשר עומדים בפני תהליך של איטום אמבטיה, צריך קודם כל להבין שמדובר בתהליך של שני חלקים נפרדים. האחד הוא איטום חלקים פנימיים והשני הוא איטום חלקים חיצוניים. באיטום פנימי הכוונה היא לאזורים שנמצאים מתחת לריצוף ואביזרי האמבטיה השונים. באיטום חיצוני הכוונה היא לכל החלקים שנמצאים מעל פני השטח.

  איטום החלק הפנימי בחדר האמבטיה

  השלב הראשון של כל תהליך איטום אמבטיה ושל איטום חדרים רטובים כמו אמבטיה בפרט, הוא לבצע ניקיון יסודי של השטח הנאטם. הכוונה היא לפירוק מוחלט של כל אביזרי האמבטיה, פירוק הריצוף, ניקוי שכבת החול שמתחת וריצוף וכו'. רק חדר נקי וחלק לחלוטין יכול להיות מוגדר כמוכן לאיטום. כל זאת כמובן בהנחה והכוונה היא לשיפוץ חדר אמבטיה קיים, כאשר מדובר בתהליך בניה חדשה ההכנה פשוטה הרבה יותר.

  כאשר החדר נקי ומוכן לאיטום האמבטיה, מתחילים בהפיכת הרצפה לאגנית באמצעות יצירת קימורי בטון הנקראים רולקות.

  הרולקות נועדו להדק את האיטום ולבטל פינות חדות שעלולות להפריע. בנוסף, אוטמים את הצנרת המרכזית בחדר באמצעות רולקות ומגיעים למצב בו כל הרצפה מקומרת ומלאה בשכבת בטון.

  בשלב זה, מבצעים איטום של השטח הכולל באמצעות חומרי איטום צמנטיים בשתי שכבות, שמספקות הגנה חזקה ואיכותית. לאחר מכן ממתינים עד לייבוש סופי של כל השטח הנאטם.

  תותי אמבטיות מבצעת את כל השיפוצים עבור האמבטיה שלכם,

  איטום אמבטיה אקרילית באופן מקצועי ויעיל, מבטיחה לכם אמבטיה אטומה ללא נזילות!

  איטום חלקים חיצוניים בחדר האמבטיה

  כאשר מסיימים את שלב האיטום הראשוני, ניתן לעבור לאיטום החלקים החיצוניים, שנמצאים מעל הריצוף. בשלב הראשון, יש להניח ריצוף מתאים מעל שכבת החול ולבצע שפכטל על הכל. הריצוף עצמו מהווה שכבת איטום נוספת. את האיטום משלימים באמצעות רובה או סיליקון בנקודות החיבור החשובות של האמבטיה לרצפה ולקירות וכמובן בחיבורי הקרמיקה.

  ההמלצה בדרך כלל היא להשתמש ברובה לאיטום מקלחת ופחות בסיליקון, המתאים בעיקר לעבודה עם זכוכית ופחות עם קרמיקה. לאחר ביצוע שני השלבים, חדר האמבטיה אטום בצורה מקסימלית. יחד עם זאת, חשוב לסייג ולהזכיר כי חדרים רטובים תמיד חשופים לסכנות בשל נוכחות הצנרת בהם.

  חשוב לזכור, כי הצנרת נמצאת למעשה מתחת לכל שכבות איטום המקלחת וכאשר ישנה בעיה נקודתית בצינור, כל שכבות האיטום עלולות לא להפסיק ועדיין תהיה חדירה של רטיבות כאשר ישנו פיצוץ בצנרת.

  לכן, חשוב מאוד לאתר היטב את מקור הבעיה לפני שמתחילים תהליך איטום חדרים רטובים בכלל ואיטום חדרי אמבטיה בפרט. פניה לאנשי מקצוע בתחום איטום חדר אמבטיה, תוביל לאיתור נכון של התקלה ולבחירת חומרי איטום לאמבטיה המתאימים לפתרון הבעיה.

  לייעוץ והצעת מחיר התקשרו 052-7734099,

  השאירו פרטים באמצעות טופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם

  איטום חדרי אמבטיה - תמונות

  איטום חדר האמבטיה אמבטיה אחרי איטום תהליך האיטום של חדר האמבטיה

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099