צור קשר
ּ

תיקון אמבטיה

ישנם מקרים שבהם תותי אמבטיות איננה צריכה לבצע ציפוי אמבטיה או לבצע הלבשת אמבטיה, לעיתים דרוש תיקון אמבטיה נקודתי שהוא תיקון קטן עקב בלאי והיווצרות חלודה או מכה קטנה.

ישנם מקרים שבאמבטיה נוצר חור, פיצוץ או סדק. תותי אמבטיות מצאה פתרון ומבצעת תיקון אמבטיה אקרילית, שבורה או תיקון נקודתי אשר אינו מצריך ציפוי או הלבשה.

תותי אמבטיות מתמחה בכל סוגי השיפוצים לאמבטיה כגון: תיקון חור באמבטיה, תיקון ציפוי אמבטיה, תיקון חלודה וכדומה. לתותי אמבטיות ניסיון רב שנים ושיתוף פעולה עם קבלנים ובתי מלון בכל אזורי הארץ.

כאשר מבצעים תיקון אמבטיה נקודתי באמבטיה מסוג יציקה, קל יותר לבצע את התיקון, הלקוח לא ירגיש כלל וכלל איפה הייתה החלודה או הסדק.

תיקון אמבטיה אקרילית מסוג פח נפוץ מאוד שנעשה עם הזמן פיצוץ באמבטיה וזה יוצר ריקבון, הסדק הקטן גודל ואוכל את האמבטיה. תותי אמבטיות עושה שימוש בחומרים אנטי סליפ מיוחדים וזה על מנת למלא ולתקן את הסדק הקטן שנוצר באמבטיה.

חשיבות תיקון הליקויים באמבטיה

ליקויים באמבטיה יכולים להחמיר עם השנים, כיוון שהמים יכולים לפגוע יותר ויותר בסדקים וחורים ובסופו של דבר לגרום לנזילות ונזקים חמורים למבנה מעבר לכך, במידה ומופיעה חלודה על האמבטיה, חשוב לתקנה מהיר, כיוון שהיא תלך ותתפשט לחלקים נוספים באמבטיה.

לכן, ברגע של ליקוי מומלץ לתקן את הבעיה כמה שיותר מהר על ידי תותי אמבטיות שמתמחה בתיקון. אך מעבר לנזקים שיכולים לגרום ליקויים, סדקים וחורים הם מקור לזיהומים רבים שוודאי לא תרצו אותם בחדר הרחיצה לכם.

תיקון אמבטיות לפני ואחרי

 

כיצד ניתן לתקן ליקויים בחדר האמבטיה?

תיקון אמבטיות אקריליות יש לבצע רק על ידי בעל מקצוע מומחה המכיר היטב את התחום. לגבי סוג התיקון, הוא משתנה בהתאם לליקוי הדרוש לתיקון. כיום, ניתן למצוא שיטות חדשניות וזולות יותר מהחלפת אמבטיה המציעות תוצאות מצוינות ומאפשרות לכל אחד לזכות באמבטיה אסתטית ומפנקת ממש כמו חדשה.

השיטות החדשניות הן – ציפוי אמבטיה, הלבשת אמבטיה או חידוש אמבטיה. ציפוי וחידוש אמבטיה מבצעים על ידי מריחת חומרים מיוחדים על המדמים אמבטיה חדשה לגמרי. הלבשת אמבטיה נועדה לחסוך עלויות שבירת האמבטיה, כיוון שעל האמבטיה הישנה מרכיבים אמבטיה חדשה לגמרי. והתוצאות – הן ללא ספק מרשימות.

לייעוץ והצעת מחיר התקשרו לטלפון 052-7734099,
השאירו פרטים באמצעות הטופס ונחזור אליכם בהקדם

למעלה

קבלו הצעת מחיר

ּ