צור קשר
ּ

תיקון אמבטיה

ישנם מקרים שבהם תותי אמבטיות איננה צריכה לבצע ציפוי אמבטיה או לבצע הלבשת אמבטיה, לעיתים דרוש תיקון אמבטיה נקודתי שהוא תיקון קטן עקב בלאי והיווצרות חלודה או מכה קטנה.

ישנם מקרים שבאמבטיה נוצר חור, פיצוץ או סדק. תותי אמבטיות מצאה פתרון ומבצעת תיקון אמבטיה אקרילית, שבורה או תיקון נקודתי אשר אינו מצריך ציפוי או הלבשה.

תותי אמבטיות מתמחה בכל סוגי השיפוצים לאמבטיה כגון: תיקון חור באמבטיה, תיקון ציפוי אמבטיה, תיקון חלודה וכדומה. לתותי אמבטיות ניסיון רב שנים ושיתוף פעולה עם קבלנים ובתי מלון בכל אזורי הארץ.

כאשר מבצעים תיקון אמבטיה נקודתי באמבטיה מסוג יציקה, קל יותר לבצע את התיקון, הלקוח לא ירגיש כלל וכלל איפה הייתה החלודה או הסדק.

תיקון אמבטיה אקרילית מסוג פח נפוץ מאוד שנעשה עם הזמן פיצוץ באמבטיה וזה יוצר ריקבון, הסדק הקטן גודל ואוכל את האמבטיה. תותי אמבטיות עושה שימוש בחומרים אנטי סליפ מיוחדים וזה על מנת למלא ולתקן את הסדק הקטן שנוצר באמבטיה.

חשיבות תיקון הליקויים באמבטיה

ליקויים באמבטיה יכולים להחמיר עם השנים, כיוון שהמים יכולים לפגוע יותר ויותר בסדקים וחורים ובסופו של דבר לגרום לנזילות ונזקים חמורים למבנה מעבר לכך, במידה ומופיעה חלודה על האמבטיה, חשוב לתקנה מהיר, כיוון שהיא תלך ותתפשט לחלקים נוספים באמבטיה.

לכן, ברגע של ליקוי מומלץ לתקן את הבעיה כמה שיותר מהר על ידי תותי אמבטיות שמתמחה בתיקון. אך מעבר לנזקים שיכולים לגרום ליקויים, סדקים וחורים הם מקור לזיהומים רבים שוודאי לא תרצו אותם בחדר הרחיצה לכם.

תיקון אמבטיות לפני ואחרי

 

תיקון אמבטיה אקרילית

תיקון אמבטיות אקריליות יש לבצע רק על ידי בעל מקצוע מומחה המכיר היטב את התחום. לגבי סוג התיקון, הוא משתנה בהתאם לליקוי הדרוש לתיקון. כיום, ניתן למצוא שיטות חדשניות וזולות יותר מהחלפת אמבטיה המציעות תוצאות מצוינות ומאפשרות לכל אחד לזכות באמבטיה אסתטית ומפנקת ממש כמו חדשה.

השיטות החדשניות הן – ציפוי אמבטיה, הלבשת אמבטיה או חידוש אמבטיה. ציפוי וחידוש אמבטיה מבצעים על ידי מריחת חומרים מיוחדים על המדמים אמבטיה חדשה לגמרי. הלבשת אמבטיה נועדה לחסוך עלויות שבירת האמבטיה, כיוון שעל האמבטיה הישנה מרכיבים אמבטיה חדשה לגמרי. והתוצאות – הן ללא ספק מרשימות.

לייעוץ והצעת מחיר התקשרו לטלפון 052-7734099,
השאירו פרטים באמצעות הטופס ונחזור אליכם בהקדם

 

אין ספק ששיפוץ הדירה או הבית הוא מעמד חשוב ומרגש. מדובר בפרויקט רציני וחשוב, ובהתאם, חשוב לתכנן באופן מדוקדק כך שישפר וישדרג את איכות חייכם. חדר האמבטיה הוא בהחלט אחד החדרים המרכזיים בחיי כל אחד מאתנו. בהתאם, תיקון אמבטיה דורש מאתנו הבנה איזה סוג תיקון ישרת את שגרת חיינו באופן המיטבי. במקביל, חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע המתמחים בתיקון אמבטיה אשר יוכלו להתאים את מהות התיקון וליישם אותו בפועל.

 

סוגים שונים של תיקוני אמבטיה

כאמור, שיפוץ האמבטיה ותיקונה הוא רגע מכריע בחיי כולנו, ובהתאם, חשוב לתכנן ולוודא כי תהליך עבודה זה מתבצע באופן מדויק ומושלם. הרי אנחנו אלו שנצטרך לחיות עם התיקון לעוד שנים רבות! לכן, רצוי שנתוודע לסוגי התיקונים והחומרים הרבים שניתן לבצע באמבטיה. בואו נסקור את חלקם.

 

  1. אמבטיה אקרילית – הביטוי "אקרילי" משמש מטריה למוצרים רבים מורכבים מחומצה אקרילית. במרבית המקרים הכוונה לפלסטיק שקוף, או לעיתים אף זכוכית אקרילית; תרכובות מיוחדות החביבות על אנשי מקצוע בבואם לתקן ולשפץ בתים ודירות – ובייחוד אמבטיה. למרות השימוש הנרחב באקריליק נוזלי, בעלי מקצוע רבים מעדיפים להשתמש באקריליק יצוק בעת תיקון אמבטיה שכן הוא מוביל לתוצאה איכותית למדי.
  2. אמבטיה מפח – אחד מהיתרונות הרבים של אמבטיה מפח היא העובדה שניתן לייצר אותה במספר רב של דגמים. כמו כן, מדובר באמבטיה בעלת עמידות לשנים ארוכות. למרות שאחד החסרונות של אמבטיה מסוג זה היא סכנה בפגיעה בשכבת האימייל, שבהתאם, פוגעת גם בפח וחושפת אותו להיווצרות חלודה – איש מקצוע יידע להדריך אתכם כיצד לשמר אמבטיה מסוג זה כמו גם מה לעשות בהמשך במידה ויש צורך לתקן.

סופו של יום – אמבטיה ריחנית

בסופו של יום, אחד הדברים היותר המנחמים – לצד ארוחת הערב, היא המחשבה על הבילוי הקסום באמבטיה שלכם. בכדי שתוכל להתפנק על אמת, תותי אמבטיות יסייעו לכם בשיפוצה ויתאימו את סוג התיקון בהתאם לחומרים ממנה עשויה האמבטיה.

למעלה

קבלו הצעת מחיר

ּ