ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  איטום אמבטיה

  שיפוץ אמבטיה הוא ללא ספק משימה שכדאי להשאיר בידיו של קבלן שיפוצים מנוסה. פניה לאיש מקצוע תבטיח עבודה ברמה גבוהה שתחזיק מעמד זמן רב. איטום אמבטיה הוא רק אחד מהפעולות שניתן לבצע כאשר מתגלה בעיה של נזילה, דליפה או דברים דומים. תותי אמבטיות הינה חברה מקצועית אשר עוסקת בהתקנה, החלפה ושיפוץ של אמבטיות בבתים פרטיים. החברה מתמחה גם באיטום של אמבטיות על ידי חומרי גלם משובחים באחריות וללא פשרות.

  איטום אמבטיה – למה צריך לעשות זאת

  היות שמדובר על מתקן אשר נמצא רוב הזמן בסביבה לחה או רטובה, ניתן לשער שיכולה להתרחש תקלה שקשורה למים. מתקן האמבטיה מבוסס על צנרת אשר עוברת בקירות הבית ומספקת לה ולברזים האחרים בבית מים חמים וקרים. בבניה של חדר האמבטיה מעורבים בדרך כלל הקבלן והאינסטלטור שכל אחד מהם אמון על חלק אחר של המשימה. כל טעות בהלבשת אמבטיה או ביצוע איטום אמבטיה עלולה להביא בסופו של דבר לדליפה של מים שיכולה לגרום לנזקים שונים בהמשך.

  מה הוא איטום תקני

  אנשים אשר עוסקים בשיפוץ באופן קבוע מכירים את המושג ויודעים בדיוק כיצד לפעול על מנת להביא למצב של אמבטיה "יבשה". האיטום כרוך בבדיקה של התשתית שממוקמת בתחתית חדר האמבטיה. עבודה טובה תביא למצב שבו אין כל נזילה או דליפה וכך ימנעו גם מצבים של ריחות לא נעימים, נזק לריצוף ועוד דברים.

  במקרה שישנה בעיה, אז יש לסלק את האיטום הקיים ולהתקין איטום חדש במקומו. את הפעולה יש לבצע בקפידה והיא עשויה להמשך מספר ימים שכן יש לוודא שהכול נעשה על פי התקן. בסיומו של שלב האיטום הראשוני ניתן יהיה לרצף את החדר ולהשתמש ברובה על מנת לסתום ולאטום את כל החריצים שנמצאים בין המרצפות.

  ישנם חומרי איטום רבים בשוק, וכל אחד מהם דורש יישום מוקפד של הוראות ההתקנה שלהם. כלומר, וגם אם מדובר בחומר ברמה גבוהה מאוד – יישום לא נכון לא יעשה את העבודה ועשוי לגרום לכם לעבודה כפולה ומכופלת. כדאי לפנות לגורם מקצועי שיבצע את העבודה בעבורכם.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ