ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  איתור נזילות – הדרך הבטוחה למניעת בעיות צנרת

  אחד מהדברים היותר לא נעימים שאפשר להיתקל בהם הוא כשאתה נכנס לבית שלך, פותח את הדלת וכבר בכניסה הרגל שלך שוקעת בתוך שלולית של מים ואתה מבין שיש לך הצפה בבית. פיצוץ בצינור הוא דבר מאד שכיח ובעל השלכות גדולות, לעיתים רבות הביטוח לא מכסה את הנזק והנפגע צריך לשלם על הכל מכיסיו, חשוב וכדאי לא להגיע למצב בו הצינור מתפוצץ בצורה שמציפה לכם את הדירה.

  אבל איך אפשר לדעת מתי יהיה פיצוץ בצינור?

  תתפלאו או לא, פיצוץ בצינור ברוב המקרים לא קורה ביום בהיר אחד, אלא יש סימנים מקדימים, חלקם ניתן לאתר ממש בקלות כדי להבין שיש בעיה, לדוגמה אם פתאום יש לכם בעיה של לחץ מים, או שינויים דרסטיים בין המים הקרים לחמים, הדבר יכול להעיד על נזילה שיש בצנרת ויש צורך להזמין בעל מקצוע שמבין בנושאי איתור נזילות על מנת למצוא את הבעיה במהירות.

  נזילה קטנה יכולה להתפתח לקטסטרופה, אנשים רבים נוטים להקל ראש בכוח של מים, אבל המים הם כוח הרסני ביותר בטבע, אל תשאירו נזילה קטנה שתמשיך לגדול ולהתפתח לפיצוץ גדול, אל תקלו ראש באף נזילה, גם אם היא באמבטיה.

  לעיתים, יש טיפטופ קל מברז האמבטיה או מהסוגרים שלה דבר שיכול להתפתח לבעיות יותר מורכבות, תיקון אמבטיה כאשר מדובר בטפטוף קל זאת לא בעיה גדולה ולא יקרה, אך אם תחכו עד שהנזק יהיה גדול יותר, אתם מסתכנים בפיצוץ רציני שיכול לגרום לנזק רב בדירה וגם לעלויות גדולות מאד של תיקון האמבטיה, במידה והפיצוץ יהיה גם מתחת לקרמיקה לעיתים יהיה צורך אפילו בהחלפת האמבטיה.

  בדיקה תקופתית

  ניתן היום להזמין בעל מקצוע לבדיקה תקופתית, בעל המקצוע יעבור בעזרת אמצעים טכנולוגיים חדישים ומצלמות טרמיות על הצנרת של הבית ויבדוק אותה לעומק, יגלה נזילות או בעיות פוטנציאליות שיכולות לגרום לבעיות, הבדיקה התקופתית הינה בדיקה שגרתית שלא עולה הרבה, אך מונעת בעיות אחר כך שיכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים של תיקון ולעיתים אפילו עד החלפת צנרת לכל הבית.

  את מי להזמין?

  היום חשוב מאד למצוא בעל מקצוע אמין, שוק האינסטלטורים הינו שוק פרוץ וכל אחד קורא לעצמו אינסטלטור או שיפוצניק, בדקו לפני זה את בעל המקצוע, קבלו חוות דעת מחברים ואנשים שאתם מכירים דרך הרשתות החברתיות או המלצות פיזיות.

  זכרו כי גם אם אתם מקבלים מחיר מסוים, זה לא מונע ממכם ללכת ולבדוק אצל בעל מקצוע אחר ולקבל מחירים יותר טובים, בהרבה מקרים בעלי מקצוע מנצלים את העובדה שהלקוח נמצא בבעיה, הבית שלו מוצף, יש לו נזילה גדולה והוא רוצה רק לסיים עם זה ומנסים להוציא ממנו כמה שיותר כסף, לא לפחד, אם משהו לא נראה לכם תגידו לבעל המקצוע! בדקו גם מחירים ותדעו גם להגיד לו תודה רבה, אך אני מעדיף לעשות אצל בעל מקצוע אחר שנותן מחיר יותר טוב.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ