ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  אמבטיה אקרילית מחיר

  עולם העיצוב והבניה הינו מגוון מאוד וניתן לגלות בו סוגים שונים של מתקנים, סוגי בניה וחומרים שונים שבהם משתמשים בבתים פרטיים, בעסקים ובתעשייה. בכל בית פרטי ישנו חדר אמבטיה אשר משרת את דיירי הבית. כאשר אנו מעוניינים לרכוש אמבטיה אקרילית מחיר תהיה זו החלטה הגיונית למדי, שכן מדובר בחומר עמיד מאוד שכבר הוכיח את עצמו והפך כבר מזמן לפופולארי מאוד בקרב הצרכנים. תותי אמבטיות עוסקת בתחום זה כבר מספר שנים וניתן לפנות אליה על מנת לקבל חוות דעת מקצועית והכוונה מדויקת בנושא.

  אמבטיה אקרילית מחיר – במה זה כרוך

  אמבטיה אקרילית מחיר תלוי בכמה גורמים כמו שטח האמבטיה או החומרים שבהם משתמשים. החלפה או התקנה של אמבטיה חדשה הינה משימה שכרוכה בדיוק רב ובשימוש בחומרי גלם איכותיים. בניגוד לחדרים אחרים בבית, חדר האמבטיה זקוק להתייחסות מיוחדת בעיקר בכל מה שנוגע לאיטום וסגירה. אמבטיה אקרילית עשויה מחומר פלסטי שמיוצר בשיטת וואקום פורמינג. באופן פיזי מדובר על פלטה של חומר אקרילי שמעוצב על ידי שימוש בחום רב בתוך תבנית מסוימת.

  בהמשך, כשמתבצע ציפוי אמבטיה היא עוברת ציפוי של חלקה התחתון בחומר דמוי פיברגלס. הציפוי הוא בעובי של ס"מ. עובדה זו מביאה את האמבטיה לחוזק מרבי.

  מהם היתרונות של אמבטיה אקרילית

  אחד היתרונות העיקריים של אמבטיות אקריליות הוא העובדה שהן לעולם לא מחלידות ויש להן חיי מדף ארוכים במיוחד. כאשר מתקינים את האמבטיה יש להניח אותה בתוך מסגרת מתכת, שכן היא אינה קשיחה כמו סוגים אחרים של אמבטיות. ישנם גם חסרונות באמבטיה זו, כאשר אחד מהם הוא תופעה של שבר שנגרם כתוצאה מהרכבה לא נכונה. על כן, מוטב לפנות רק לחברה מקצועית שתתקין לכם את המוצר בבית.

  במקרה של שבר אפשר לבצע תיקון אמבטיה אקרילית ולצפות אותה כך שהיא תיראה חדשה לחלוטין. התיקון נעשה על ידי ליטוש של המקום והדבקה של חומר מיוחד בצורה של שתי וערב עד ליצירת מרקם אחיד. התיקון יכול לערוך כמה שעות, אך בסיום ניתן להשתמש באמבטיה כבעבר. אמבטיה אקרילית נחשבת לפופולארית מאוד הן בשל חוזקה והן בשל מחירה הזול יחסית שמאפשר השקעה בדברים נוספים בחדר זה.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ