ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  אפשרויות שונות לחיפוי אמבטיה

  גרים בדירה שכורה ישנה, מלוכלכת ומלאת כתמים? שיפוץ הדירה הוא שלב הגיוני. עם זאת, במידה וידכם אינה משגת לשיפוץ קפדני, אינטנסיבי ומעמיק – ישנם פתרונות רבים לכך. מבלים חלק מהיום שלכם בחדר האמבטיה ורוצים לגרום לחדר זה לנצוץ? חיפוי אמבטיה היא אופציה לא יקרה, זריזה ובידיה של חברת שיפוץ איכותית – תוביל לתוצאה מיוחדת.

  אתם מחפשים שינוי לחדר האמבטיה אך זקוקים לפתרון מהיר וחסכוני? תתפלאו לגלות שהאפשרויות העומדות בפניכם הן רבות.

  • חיפוי לאמבטיה – בשונה מהריסתן של אמבטיות והחלפתן באמבטיה חדשה, חיפוי אמבטיה היא דרך שונה ומהירה לעדכן את מראה חדר האמבטיה שלכם. חיפוי האמבטיה, המוכרת גם בתור הלבשת אמבטיה, מאפשרת לכם לזכות באמבטיה חדשה ללא כל צורך לקנות חדשה. חיפוי, או במילים אחרות – הלבשה, כולל שימוש בתותב המתלבש על האמבטיה הישנה ומכסה אותה. חברת שיפוץ מקצועית תבצע הלבשה זו באופן מדויק כך שלא שהאמבטיה הישנה לא תבלוט או תצוץ. חברות שיפוץ רבות משתמשות בחיפוי אקרילי; חומר עמיד שישרת אתכם שנים רבות.
  • חיפוי לקירות חדר האמבטיה – חדר האמבטיה הוא הרבה מעבר לחפצים שבו. כאשר קירות החדר, למשל, סדוקים ולא אסתטיים – מראה זה משפיע באופן מידי על האווירה הכללית של החדר ועל מי שנמצא בו. חיפוי קירות הוא אחת האפשרויות שיסייעו לכם בכך. חיפוי קירות לאמבטיה מספק, ראשית, הגנה לקירות מפני רטיבות ועובש. בנוסף, חיפוי הוא הרבה מעבר לצביעה פשוטה בסיד – בחירה בחיפוי ספציפי יכולה להעניק לקירות חדר האמבטיה סטייל אישי ומוקפד. בהתאם, אתם מקבלים שירות עם תפקיד כפול שבאופן אוטומטי יגרום לכם להישאר בחדר כל יום כל היום.

  שדרוג האמבטיות שלכם – רק עם תותי אמבטיות!

  בסיומה של עבודת החיפוי תזכו במראה חדש עבור חדר האמבטיה שלכם. בחירה בתותי אמבטיות בעבודה מסוג זה תביא לריענון המראה הכללי של הדירה ובפרט של חדר האמבט: עבודה מיומנת שתחסוך לכן רבות בזמן ובכסף – אך לא תתקמץ באיכות ובמקצועיות!

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ