ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  ארונות לאמבטיה לאחר שיפוץ

  הליכי השיפוץ בחדר הרחצה מצויים בשלבי סיום? זה הזמן לבחור ארון מעוצב לאמבטיה וליהנות ממראה דקורטיבי ומעוצב בחדר הרחצה וגם מפתרונות אחסון פונקציונאליים.

  שיפוץ אמבטיות נועד בין היתר למטרות עיצוב חלל האמבטיה והתאמתו לצרכי הרחצה של בני המשפחה. הליך מקצועי זה משלב בתוכו לצד פעולות כגון חידוש אמבטיה או ציפוי אמבטיות גם פעולות הקשורות להיבט הדקורטיבי של חלל חדר רחצה, לרבות, התקנת ארונות לאמבטיה, חיפוי קירות ומשטחי ריצוף, התקנת כיורים וברזים ופעולות דקורציה נוספות המותאמות לסגנון עיצובי המועדף עליכם בחלל חדר הרחצה.

  כיום, בכל הנוגע להזמנת ארונות אמבטיה מעוצבים לאחר שיפוץ תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של ארונות אמבטיה מעוצבים המותאמים לכל חלל חדר רחצה בכל גודל ובכל סגנון עיצובי המועדף עליכם. ארונות אלו כוללים בין היתר ארונות מונחי כיור רחצה עומדים או תלויים, ארונות שירות לאמבטיה, ארונות תלויים בגדלים שונים ועוד מגוון רחב של פתרונות אחסון נאותים, דקורטיביים ובעיקר פונקציואנליים המותאמים לחדר הרחצה המשופץ בביתכם.

  כיצד לבחור ארון אמבטיה?

  בחירת ארון אמבטיה מחייבת אתכם להתייחס למספר פרמטרים שונים כגון: גודל חדר הרחצה, מיקומו של הארון המיועד, גודל תאי האחסון, סגנונו העיצובי של הארון ואופן פתיחה וסגירה של דלתות הארון או מגירות הארון. פרמטרים אלו מהווים חלק בלתי נפרד מהליכי תכנון ארון אמבט מותאם אישית לעיצוב חלל חדר הרחצה. הליכי תכנון אלו מבטיחים לכם ארון אמבט דקורטיבי ופונקציונאלי והם מיועדים לכל אחד ואחת מביניכם המתכנן לרכוש ארון אמבטיה חדש לסביבת הרחצה המתחדשת.

  מתי מומלץ לרכוש או לתכנן את ארון האמבט?

  את ארונות האמבט המותאמים אישית לעיצוב חלל חדר הרחצה, מומלץ לרכוש או לתכנן בשלבים המקדימים של הליך שיפוץ חדר הרחצה וזאת לאחר שכבר הגדרתם את הסגנון העיצובי הכללי של חדר הרחצה המחודש ולאחר שאתם יודעים באופן המדויק ביותר את מידות השטח המיועד לצרכי הצבת הארון החדש. במסגרת הליך תכנון ארון האמבט או רכישתו, אנו ממליצים לכם להתייחס לכל הפרמטרים המופיעים בפסקה הקודמת ולבחון את גודל השטח המיועד בחלל הארון והתאמתו לצרכי האחסון היומיומיים שלכם בחדר הרחצה.

  במסגרת הליך התכנון או הרכישה, חשוב להתייחס גם לחומרי הגלם מהם מיוצרים ארון האמבט, כאשר חומר הגלם המומלץ ביותר הינו עץ טבעי עובד העובר הליכי עיבוד אשר נועדו להתאים את חומר הגלם לסביבת חדר הרחצה המתאפיינת בין היתר בלחות. הקפדה יתרה על איכויות חומרי הגלם מהם מיוצר הארון, תבטיח לכם ארון אמבט מעוצב ופונקציונאלי העתיד לשרת אתכם לתקופה ממושכת.

  זה הזמן לבחון את כל האפשרויות העומדות לרשותכם לצורך תכנון או רכישה של ארונות אמבטיה מעוצבים ופונקציונאליים לסביבת חדר הרחצה המתחדשת וליהנות ממגוון איכותי ומרשים של פתרונות אחסון מודרניים.

  למידע נוסף בנושא ציפוי אמבטיה – לחצו כאן

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ