ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > בחירה נכונה והחלפה של כלי סניטריה לאחר שיפוץ חדר האמבטיה

  בחירה נכונה והחלפה של כלי סניטריה לאחר שיפוץ חדר האמבטיה

  עבור רבים מאיתנו, הרגע שבו אנו יכולים ליהנות ממקלחת חמה בסופם של ימי עבודה עמוסים הוא הדרך הטובה ביותר להרגיע את הגוף והנפש. מלבד זרם המים הנעים, גם חלל חדר האמבטיה והמראה שלו יכולים להשפיע על הלך הרוח שלנו ולכן רבים מאיתנו גם בוחרים לשפץ את החלל הזה ולהתאים אותו לצרכים ולרצונות שלנו.

  לפני שיפוץ חדר האמבטיה או במהלכו, עלינו לבחור כלים סניטריים דוגמת אמבטיה, כיור, ברז ועוד שיתאימו הן לרצון שלנו והן לחלל המיועד להם. בחירה נכונה של כלים סניטריים יכולה להיות בעלת השפעה גדולה על מראה חדר האמבטיה. לכן, מומלץ לבחור אותם בקפידה.

  חידוש כיורים

  בחירת כלים סניטריים לחדר האמבטיה – מה כדאי לדעת?

  שיפוץ חדר האמבטיה כולל בדרך כלל את אותם התהליכים: החלפת ריצוף ואריחים, החלפת האמבטיה, החלפת הכיור והברז ושיפור מראה הקירות. זה אמנם מפתה לעשות חלק מהדברים האלו בכוחות עצמנו כדי לחסוך בכסף, אך כפי שאומר המשפט המפורסם, "זול עולה ביוקר" – ואתם עלולים לעשות טעויות שיאמירו את עלות השיפוץ.

  על מנת שזה לא יקרה, חשוב שתקראו בראש ובראשונה לאנשי מקצוע שיוכלו להתקין עבורכם אביזרי אמבטיה לבחירתכם. זה חשוב במיוחד בכל הנוגע להחלפה של הכיור והאמבטיה, שכן מלבד הבחירה של הכלים הסניטריים הללו יש צורך להתאים להם צינורות ולחבר אותם בצורה חזקה למערכת הביוב. ביצוע עצמי של הפעולות הללו עלול לגרום לבעיות ארוכות טווח בצנרת, וכמובן, גם להגדלת ההוצאות על שיפוץ חדר האמבטיה, ולכן חשוב להימנע מכך.

  מלבד בחירה של אנשי המקצוע הנכונים לעבודה, חשוב גם שתבחרו אביזרי אמבטיה שמתאימים לחלל שאתם משפצים. אם חדר האמבטיה שלכם קטן, אל תבחרו אביזרי אמבטיה גדולים ש"ישתלטו" עליו ויגרמו לו להיראות קטן יותר מכפי שהוא.

  עשו זאת על ידי התאמה של גודל האריחים לרצפה באופן הבא: אם שטח הרצפה קטן יחסית, הנחה של אריחים בגודל ממוצע או גדול תגרום לה להיראות רחבה יותר.

  בנוסף, חשוב שלא תבחרו כיור או אמבטיה גדולים יתר על המידה מפני שהם יפריעו לכם לנוע בחלל וגם יגרמו לו להיראות קטן יותר ממה שהוא, ואף אחד אינו מעוניין בכך. בחירה של אביזרי אמבטיה צריכה להתבצע גם באופן אחיד בכל הקשור לעיצוב שלהם.

  אם, למשל, אתם בוחרים בכיור עם מראה כפרי וקלאסי, מומלץ שתמשיכו בקו הזה עם שאר הכלים הסניטריים ולא תבחרו אביזרים שאינם קשורים זה לזה מבחינה עיצובית ורעיונית. זה יגרום למראה בלתי אחיד ולא נעים שיפר את השלווה שצריכה לשרור בחדר האמבטיה ולכן לא מומלץ לעשות זאת.

  בחירה נכונה של כלים סניטריים ואביזרי אמבטיה לאחר שיפוץ של החדר הזה תאפשר לכם להקנות לו מראה חדש, אסתטי ונעים לעין. על מנת שזה יקרה, חשוב שתבחרו אנשי מקצוע, קו עיצוב אחיד ופריטים שמתאימים לחדר האמבטיה שלכם, כך שתוכלו להיכנס אליו ולצאת ממנו בכל יום עם חיוך על פניכם.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ