ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  בחירת אריחי קרמיקה לאמבטיה משופצת

  קרמיקה הוא מודל החיפוי הפופולארי והשכיח ביותר במרחב הביתי, בין שמדובר על חיפוי קיר המטבח, ובין שמדובר על חיפוי קירות חדר האמבטיה או חדר השירותים. בתהליך בחירת אריחי קרמיקה לאמבטיה, כדאי לבחון את הדברים בצורה מושכלת ושקולה מתוך הבנת המשמעויות של חיפוי זה בחדר האמבטיה, וההבדל בין חיפוי זה לחיפוי של חדר המטבח למשל. חדר האמבטיה הוא חדר שבו המוטיב המרכזי אמור להיות ניקיון וטוהר. בחדר זה אנו מנקים את עצמנו, וחושפים את גופנו למגע עם הרצפה והמתקנים השונים בחדר.

  מראה שהוא לא רק לא מלוכלך, אלא מראה נקי וטהור

  בהתאם לכך, בחדר האמבטיה, זה לא מספיק שהאמבטיה נראית לא מלוכלכת, אלא שישנה חשיבות רבה שהאמבטיה תיראה ותהיה נקייה באמת. הדרך הטובה ביותר לשדר ניקיון היא באמצעות אריחי קרמיקה לאמבטיה המבוססים על גוונים בהירים, בעדיפות לגוון לבן טהור, או גווני אפור בהירים.

  קרמיקה כהה יכולה להסוות לכלוך, היא יכולה להסתיר כתמים למיניהם, או לכלוך שמצטבר על פניה לאורך זמן, ובכך לכאורה להיראות לנו לא מלוכלכת, אלא שקרמיקה כהה לעולם לא תיראה לנו נקייה, ולעולם לא תעניק לנו את תחושת הטוהר והניקיון שיכולה לספק לנו קרמיקה בהירה.

  שימוש בגוונים בהירים כדוגמת לבן ואפור

  אחרי שאמרנו את זה, כאשר אתם משפצים את חדר האמבטיה, ייתכן מאוד שאתם רוצים לשלב בו עיצוב מאוד מסוים, עיצוב יוצא דופן, ולא רק חדר בגוון לבן אחיד. במקרה זה, תוכלו לבחור בין מגוון גדול מאוד של עיצובים בסגנונות שונים, הנשענים כולם על גוונים בהירים בשילוב לבן, אפור, קרם, שמנת, בז' וכדומה.

  כל אחד מאלה יכולים לספק את המענה לצורך בתחושת הניקיון בחדר האמבטיה, אם כי כאמור, לבן ואפור בהיר הם הגוונים "הנקיים" ביותר.

  כדאי להסתייע באיש מקצוע מתאים

  בבחירת אריחי קרמיקה לאמבטיה, בדיוק כפי שאתם עושים בבחירת העיצובים השונים לשאר חלקי הבית, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע שיסייע לכם גם לקבל החלטה סביב גודל האריחים המתאים ביותר לחדר האמבטיה, סוג הקרמיקה, שילוב הגוונים והמרקמים, מידת החספוס המתאימה לאריחים אלה וכדומה.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ