ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  בחירת ברזים וכלי סניטריה לחדר האמבטיה

  איזה כיף! הגיע הזמן לבחור את ברזי האמבטיה וכלי הסניטריה עבור חדר האמבטיה – החדר הנקי והחדר אליו אנחנו נכנסים על מנת לשטוף מעלינו את צרות היום ולצאת רעננים. נכון, עבור הרבה אנשים, בחירה זו היא בחירה קשה ולא נעימה עד הופכת להיות תקופה מייאשת אך האם זה חייב להיות כך? התשובה היא חד משמעית לא. הצטרפו אלינו לקריאה מרתקת על בחירה נכונה של הברזים והכלים הסניטרים לחדר האמבטיה הבא שלכם – הבה נתחיל.

  סוגי ברזים

  באופן כללי, ישנם שני סוגי ברזים אשר יש לבחור מבניהם: הראשון, הוא ברז שתי ידיות והסוג השני הוא ברז ידית אחת הידוע בשמו מיקסר. להלן סקירה קצרה על שני הסוגים הללו:

  1. ברז שתי ידיות

  מדובר בברז בעל שני ראשים, האחד עבור מים חמים והשני עבור מים קרים. בעבר, סוג ברז זה היה השכיח ביותר וכיום הוא נחשב כמתאים יותר לבתים המעוצבים בסגנון כפרי טוסקני. עבור ברז זה, יש לבצע התאמה של פתח הכיור כבר מראש ובמידה ויש לכם כבר הכנה, שקלו ברז זה לחדרים הפחות שימושיים וזאת בשל "המסורבלות" שלו אל מול הסוג השני.

  2. ברז ידית אחת (מיקסר)

  כצפוי, גם בתחום האמבטיות ובראשם תחום ברזים, חלה התקדמות ופיתוחים שונים צצים וצפים. ברז המיקסר הוא ברז בעל ידית אחת ובעזרתה מווסתים את טמפרטורת המים הרצויה והנעימה. מדובר בברז המתאים למרבית סוגי הבתים והוא הופך את החיים לקלים יותר.

  כעת, לאחר שבחרתם את סוג הברז הרצוי מבין שני הסוגים לעיל, הגיע הזמן לבחור את עיצוב הברז. ראשית, עליכם לעמוד רגע ולהסתכל על האמבטיה שלכם, מה יתאים לה ובעיקר מה יתאים לכם כמשתמשים העיקריים באמבטיה. המגוון הרחב של הברזים הקיימים, עלול להדהים אתכם מחד ולבלבל אתכם מאידך ולכן נסו, עוד טרם הגעתכם לחנות, לחשוב על עיצוב הברז הרצוי והנדרש.

  ניתן להיעזר במומחים ובבעלי מקצוע שונים כגון מעצבי פנים, אשר לבטח יועילו בבחירה נכונה וגם יכירו לכם סוגי ברזים שלא ידעתם על קיומם ויהיו בדיוק מה שחיפשתם. סוגי הברזים הקיימים כוללים: ברזי קיר, ברז נשלף, ברז 360 מעלות, ברז מקובע טמפרטורה, ברז קצר, ברז ארוך, ברז ברבור ועוד שלל רחב של ברזים שונים.

  הטיפ שלנו אליכם, שוטטו באינטרנט ועיינו בקטלוגים שונים של הברזים הקיימים, נסו להתקבע על סוג ברז מבעוד מועד וכמובן על עיצוב. הדבר החשוב ביותר הוא לקבוע את התקציב הייעודי למטרה זו ולנסות שלא לחרוג ממנו.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ