ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דלתות פנים העמידות מפני לחות לחדר האמבטיה

  לדלתות פנים יש משמעות רבה בעיצוב חלל הבית, הרי הן בולטות מכל פינה בבית, לכן ישנה חשיבות רבה לבחירת דלתות פנים מעוצבות בקפידה ותואמות לאופי חלל הבית. לרוב, את דלתות פנים רואים ממש כבר מהכניסה לבית בחלל המסדרון, והן משרתות כמה מטרות חשובות מעבר ליופי: בידוד מפני רעשים, פרטיות לכל דיירי הבית, קונצפט עיצובי ועוד.

  אך כאשר מדברים על דלת פנים לחדר האמבטיה, הדבר שונה לחלוטין, כיוון שיש צורך להכניס לסיפור גם את עניין העמידות מפני לחות ורטיבות, הרי וודאי לא תרצו כי תוך כמה שנים הדלת של חדר האמבטיה תתחיל להתקלף ולאבד מיופייה.

  למעבר לקטלוג דלתות פנים

  מה חשוב לדעת כאשר בוחרים דלת לחדר האמבטיה?

  איכות החומרים

  דלת לאמבטיה צריכה להיות גם יפה, כזאת שתתאים בקפידה לחדר האמבטיה וגם לשרת מטרה חשובה והיא – להיות עמידה מפני לחות ורטיבות. בחלוף השנים דווקא דלתות האמבטיה נוטות להתקלף במהירות רבה, שהרי המים ניתזים לכל עבר בחלל האמבטיה וגם האדים של המים החמים יכולים לחדור לדלת. לכן, ישנה חשיבות רבה לבחירת דלת כמידה מפני לחות, כאשר העדיפות היא לרכוש דלת מרשימה בעלת חיפוי של לוחות פורמייקה.

  דלת עם ציפוי בתחתית

  תחתית הדלת היא זו שלרוב ניזוקת מהמים שזורמים בחדר האמבטיה, לכן חשוב לשים לב גם לתחתית של הדלת. בעבר דלתות היו עשויות מחומר MDF ותחליפי עץ שונים, מה שגרם לתחתית להתקלף לאחר כמה שנים מהמים המצטברים בחדר האמבטיה או בשעה שאנו שוטפים את הבית וגורפים את המים לחלל חדר האמבטיה היכן שנמצא הניקוז. לוחות פורמייקה הן הפתרון הטוב ביותר, כיוון שהם לא סופדות מים ועמידות מפני חדירה של נוזלים.

  חשוב לדאוג גם למשקופים

  לא די בבחירת דלת לאמבטיה העמידה מפני לחות, אלה יש צורך לבחור גם משקופים עמידים למים שיגנו על הדלת בצורה מיטבית, הרי מה שווה דלת מרשימה עם משקוף מתפורר בתחתית. לכן, כאשר רוכשים דלת לחדר האמבטיה כדאי לייחס חשיבות גם לחומרים ממנו עשויים המשקופים וחשוב שהם יהיו איכותיים ואטומים לגמרי.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ