ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > האם וכיצד ניתן לטפל בסדקים באמבטיה?

  האם וכיצד ניתן לטפל בסדקים באמבטיה?

  האמבטיה היא פריט בביתנו שעובר לא מעט במהלך השנים; נזקי מים, חלודה, לחות, ונפילה של חפצים גורמים במקרים רבים להיווצרות של סדקים באמבטיה. סדקים מהסוג הזה יכולים להיווצר בכל אמבטיה, בלי קשר לאיכותה, וחשוב לטפל בהם כדי למנוע נזקים נוספים. ישנם מקרים שבהם אתם יכולים לבצע תיקון אמבטיה ולטפל בעצמכם בסדקים באמבטיה בקלות, וישנם מקרים שעדיף לקרוא למקצוענים. כיצד עושים זאת ומחדשים את מראה האמבטיה? התשובות לפניכם.

  כיצד ניתן לטפל בסדקים באמבטיה?

  אם נוצרו באמבטיה בביתכם סדקים קטנים או בינוניים, אתם בהחלט יכולים לטפל בהם בעצמכם. כדי לעשות זאת, עליכם להצטייד בחומר לתיקון שריטות או חומר למילוי סדקים באמבטיה. ניתן לבצע תיקון סדק באמבטיה כך: ראשית, עליכם למצוא את המוצרים האלו בחנויות שמוכרות מוצרים לבית. לאחר שיש לכם חומר לאיטום סדקים באמבטיה, עיקבו אחר השלבים הבאים:

  1. הסירו פתחי ניקוז ואביזרים אחרים באמבטיה שעשויים מפלסטיק או מתכת.
  2. נקו את האמבטיה באופן יסודי והמתינו לייבוש מלא שלה.
  3. הסירו שכבות צבע רופפות באמצעות ליטוש עדין עם נייר זכוכית/מלטש מתאים. נקו את שאריות הליטוש היטב.
  4. השתמשו בחומר למילוי סדקים לפי ההוראות במוצר שרכשתם. אם יש באמבטיה כתמי חלודה, שייפו אותם או הסירו את החלודה באמצעות חומר ייעודי להסרת חלודה.
  5. המתינו לייבוש של החומר למילוי סדקים באופן מלא. בזמן הזה, אווררו היטב את חדר האמבטיה.
  6. לאחר שהחומר למילוי סדקים מתייבש, עליכם לבצע ציפוי אמבטיה: יש לצבוע את האמבטיה באמצעות צבע לחידוש אמבט. כיום ישנם צבעים מיוחדים למטרה הזו שמקנים לאמבטיה מראה נקי ומחודש.
  7. המתינו לייבוש צבע האמבט באופן מלא. מרחו שכבה שנייה של צבע אמבטיה והמתינו שלושה ימים עד לייבוש מלא.

  מילוי סדקים באמבטיה: טיפים להצלחה

  ישנם מספר שלבים בתהליך חידוש אמבטיה, ומומלץ שלא לדלג על אף אחד מהם. בנוסף, חשוב שתהיו ערוכים עם כל הכלים והמוצרים הנדרשים לעבודה הזו. לפני שאתם מתחילים למלא סדקים ולצבוע את האמבטיה, הצטיידו בכל הפריטים שצריך לעבודה.

  במהלך העבודה, הצטיידו גם במשקפי מגן, מסיכה וכפפות הגנה. מגע עם חומרים לניקוי ולחידוש האמבטיה עלול לגרום לייבוש העור בידיים ולנזקים נוספים. חשוב גם שלא תשאפו את החומרים שאתם משתמשים בהם, ולכן מומלץ להשתמש במסכה, ולדאוג לאוורור של חדר האמבטיה וחדרים סמוכים.

  והכי חשוב – היאזרו בסבלנות. תיקון האמבטיה באופן עצמאי הוא אפשרי, אך מאתגר. אתם צריכים להיות ערוכים לכך שהאמבטיה לא תהיה זמינה במשך כמה ימים, וגם להיות סבלניים ומדויקים בעת חידוש האמבטיה.

  מתי צריך להחליף את האמבטיה?

  ישנם מקרים שבהם מילוי סדקים וצביעת האמבטיה אינו אפשרי; כאשר יש סדקים נרחבים ועמוקים באמבטיה, כאשר יש חלודה על שטחים נרחבים או עובש שהשתלט על האמבטיה, מומלץ שלא לבזבז זמן על תיקונים. במקום זאת, אתם יכולים לקבל שירות החלפת אמבטיה מקצועי שיחסוך לכם זמן וגם כסף. החלפת אמבטיה כוללת פירוק של האזורים סביב האמבטיה, והתקנה של אמבטיה חדשה.

  אפשרות נוספת שעומדת בפניכם היא הלבשת אמבטיות: שירות מהסוג הזה כרוך ב"הלבשת" אמבטיה חדשה על האמבטיה הקיימת. במקרה הזה, אין הסרה של אריחים וחיפויים שונים, כך שזמן ההתקנה והשיפוץ קצר משמעותית לעומת התקנת אמבטיה חדשה לחלוטין.

  בשני המקרים הללו, מומלץ שלא לבצע את התיקון באופן עצמאי. לפני החלפה של אמבטיה או הלבשת אמבטיה, חשוב שאיש מקצוע יבחן את האמבטיה והסביבה שלה. לאחר מכן ניתן יהיה לתכנן באופן מדויק את חידוש האמבטיה, תוך שימוש בכלים המקצועיים ביותר ואמבטיות מאיכות גבוהה שיחליפו את האמבטיה הישנה בביתכם.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ