ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > החסרונות בהלבשת אמבטיה

  החסרונות בהלבשת אמבטיה

  לפני שנסביר לכם על היתרונות והחסרונות בהלבשת אמבטיה, בואו נדבר על מה זה בעצם.

  הלבשת אמבטיה היא תהליך פשוט של הלבשת אמבטיה על אמבטיה, זאת אומרת בעצם הלבשת אמבטיה אקרילית על האמבטיה המקורית שלכם ובכך חוסכת לכם התעסקות מיותרת בשיפוץ האמבטיה הישנה וחסכון בעלויות רכישת אמבטיה חדשה.

  למי נועד פתרון זה?

  פתרון הלבשת האמבטיה נועד למי שרוצה לשמור על מבנה האמבטיה שלו ולא מעוניין לבצע שינויים מבניים בחדר האמבטיה. אך, האמבטיה הישנה שלו כבר בלוייה והציפוי שלה מתקלף או נסדק.

  כמה עולה הלבשת אמבטיה?

  מחיר הלבשת אמבטיה משתנה בין סוגי האמבטיות השונות ותלוי במצב האמבטיה הישנה שלכם. כמו כן, נדרש לקחת בחשבון את איכות החומר ומצב האטימה של האמבטיה. זהו כמובן ערך חשוב שנדרש לשאול ולהבין כי אנו רוצים לחדש את האמבטיה שלנו מבלי לפגוע בחדר האמבטיה או המבנה שלה. אז כמו שהזכרנו אמבטיה להלבשה מחיר משתנה ולכן נדרש לבצע הלבשת אמבטיות רק אצל מומחים בתחום ולא אצל כל אחד.

  הלבשת אמבטיה – השוואת מחירים:

  הלבשת אמבטיה היא עסק למקצוענים ולכן חשוב מאוד להעסיק בעלי מקצוע עם ניסיון בתחום וממליצים המספקים חומרים איכותיים ועבודה מקצועית ואיכותית. חשוב מאוד לדרוש מבעל המקצוע הלבשת אמבטיה אקרילית שעשויה מחומר קשיח ועמיד המחזיק לאורך זמן ומותאם לניקוי באמצעות כל חומרי הניקוי הקיימים בשוק.

  טווח מחירי הלבשת האמבטיות הוא בין 1500 – 1800 ש"ח בהתאם לגודל האמבטיה וטיב החומר.

  הלבשת אמבטיה – חסרונות:

  החסרונות בהלבשת אמבטיה קטנים ביחס לתוצאה, אך חשוב לציין אותן. החיסרון המרכזי בהלבשת אמבטיה הוא שהאמבטיה המולבשת מקטינה את נפח האמבטיה המקורית. מכיוון שאנו מלבישים אמבטיה על האמבטיה הקיימת שלכם, היא חייבת להיות קטנה יותר מהאמבטיה המקורית על מנת שתתאים באופן מושלם הכולל את דפנות האמבטיה. כמו כן, נדרש לבצע איטום מיוחד בין האמבטיה החדשה לאמבטיה השינה, על מנת שלא ייווצרו משקעים מיותרים שייצרו בקטריות וחלודה בגוף האמבטיה. בנוסף, חשוב לזכור כי מבנה האמבטיה אינו משתנה מכיוון שהאמבטיה החדשה מתבססת על מבנה האמבטיה הישנה.

  למידע נוסף ולמבצעים מיוחדים, צרו קשר אתנו ותהינו משירות אמין, איכותי ומקצועי על ידי צוות המומחים שלנו.

  החסרונות בהלבשת אמבטיה - תמונות

  אמבטיה לאחר הסרת כתמים אמבטיה עם כתמים מילוי מים באמבטיה חסרונות בהלבשת אבמטיה הלבשת אמבטיה הלבשת אמבטיה על אמבטיה חלודה

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099