ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  הכדאיות בהלבשת אמבטיה

  אתם אוהבים את הדירה בה אתם גרים. עם זאת, מדובר בדירה ישנה למדי, והחדרים בה זקוקים לשיפוץ. מה עושים אם אין לכם את התקציב הנדרש לעבודת שיפוץ נרחב שיעלה לכם הרבה מאוד כסף? במידה וחדר האמבטיה שלכם זקוק לשדרוג קל, נמליץ על הלבשת אמבטיה: תהליך עבודה זריז ולא יקר שיעניק לחדר האמבטיה שלכם מראה חדש ורענן! אז למה אתם מחכים?

  עבודת ההלבשה של האמבטיה מורכבת ממספר ממרכיבים שישכנעו אתכם במהרה להתחיל ולחפש אחר חברת שיפוץ שתסייע לכם.

  • חסכון בכסף – משום שאין ברצונכם להרוס לחלוטין את החרסינה של האמבט ולפרק אותה לחלוטין, אלא להלביש עליה את הכיסוי הנאה, התשלום עבור העבודה יהיה בהתאם. כלומר – חסכון משמעותי בעבודת השיפוץ באחד החדרים הכי משמעותיים בדירה שלכם.
  • עמידות אמבטיה מולבשת – אמבטיה העוברת הלבשה היא אמבטיה עמידה ואינה מחלידה משום שהיא עשויה חומר אקרילי. בנוסף, אמבטיה זו היא בעלת בידוד ואף שומרת על חום המים.
  • רעש בזמן העבודה – בניגוד לעבודות שיפוץ אינטנסיביות, בעת העבודה על הלבשת האמבטיה אתם והשכנים שלכם לא תסבלו מרעש שיקדח לכם בראש. מדוע? פשוט מאוד: בשונה מעבודות שיפוץ, הלבשת אמבטיה איננה כוללת הרס החרסינה או הוצאת האמבטיה. לכן, נחסך מכם אחד מהחסרונות הגדולים בזמן עבודות השיפוץ: האבק, הרעש והעצבים.
  • סוגי הלבשת אמבטיה – בין אם ליטוש אמבטיה אקרילית, חידוש אמבטיה יציקה, או חידוש הקרמיקה, ישנן דרכים שונות ומגוונות להלביש על האמבט שלכם את החידוש שיסגנן לכן את חיי היומיום. בהתאם לשינויים הקלים יחסית האלו, התשלום יהיה זול בהתאם.

  שיפוץ קוסמטי או יסודי – תותי אמבטיות הוא הכתובת עבורכם!

  אצל תותי אמבטיות תזכו לאמבט חזק במיוחד ועמידה הרבה יותר מכל האמבטיות האחרות שקיימות היום בשוק. אל תחכו – תפנו אלינו לעבודת הלבשה לאמבט משובחת, מקצועית שתעמוד בתקציב ובלוח הזמנים שלכם.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ