ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > הלבשת אמבטיה אקרילית מחיר והמלצות

  הלבשת אמבטיה אקרילית מחיר והמלצות

  חברת תותי אמבטיות מתמחה בהלבשת אמבטיות, הלבשת אמבטיות אקריליות מתאימה ללקוחות המעוניינים בהליך מהיר ולא יקר, הלבשה לאמבטיה מבצעים כאשר יש צורך בשיפוץ או בתיקון רק של המקלחת עצמה, ואין צורך לשבור את האמבטיה ולבנות מחדש.

  ההתלבטות תהיה בין הלבשת אמבטיה אקרילית, שהיא שיטה מהירה לבין שיפוץ ושבירת אמבטיה שהוא תהליך ארוך ומתמשך. הלבשה חוסכת את הטרחה והעלות הגבוהה בשיפוץ יסודי של חדר האמבטיה, היא אינה מתקלפת או מחלידה ועמידה בכל חומרי הניקוי.

  בתקופה האחרונה חלו תמורות בתעשיית ייצור האמבטיה, והחלו להשתמש באמבטיות מחומר פח פלדה, אמבטיות הפח נוטות להחליד ולהירקב במהירות רבה ולעיתים מצב האמבטיה כה קשה, עד שאין אפשרות לחדש את ציפוי האמבטיה.

  חסרונן של אמבטיות אלו גדול וניכר בנטייה לקורוזיה ורגישות גבוהה של הציפוי למקום ושפשופים.

  החלפת אמבטיה מתאימה בעיקר ללקוחות אשר אינם יכולים להשתמש באמבטיה הנוכחית שלהם עקב המצב הרעוע שבו היא נמצאת ומנגד אינם יכולים להוציא באותו הזמן סכום כסף גדול על שיפוץ כולל לחדר האמבטיה.

  כל סוגי האמבטיות המיועדות להלבשה מיוצרות בישראל כשההבדלים ביניהם הם בחומרים מהם הן מיוצרות, איכות האמבטיות והמפעל שבו הן מיוצרות, אין שום ייבוא של אמבטיות להלבשה.

  שלבי הלבשת אמבטיה

  לייעוץ, הכוונה והצעת מחיר עבור הלבשת אמבטיות –

  התקשרו לתותי אמבטיות. צרו עמנו קשר בטלפון 052-7734099 או באמצעות טופס צור קשר

  מספר נקודות על שיטת הלבשת אמבטיות

  • הלבשת אמבטיה מקצועית מבוצעת באופן מהיר ונקי, מרכיבים את האמבטיה החדשה על הישנה.
  • החלפת אמבטיה היא פעולה פשוטה, ללא צורך בפירוק האמבטיה הישנה, שבירת חרסינה או כל נזק אחר כתוצאה משיפוץ.
  • לאחר תהליך ההלבשה ניתן להשתמש באופן מיידי באמבטיה החדשה.
  • לאחר הלבשת אמבטיה, האמבטיה החדשה חסינה בפני פיצוצים או קילופים של הציפוי.
  • עמידות בפני חומרי ניקוי.
  • החומר אינו מרעיש בשעת השימוש בו, קל לניקוי ונעים למגע.
  • מבודד תרמית את המים ומונע ירידת טמפרטורה מהירה של המים החמים.
  • האמבטיה החדשה עשויה מציפוי אקרילי שאינו מחליד או מתפוצץ.
  • התאמה מוחלטת בין גדלי האמבטיה החדשה לישנה.
  • מנגנון למניעת החלקה.
  • עלויות הלבשת אמבטיה נמוכות משמעותית מפירוק האמבטיה הישנה והתקנת אמבטיה חדשה.

  עוד קצת על האפשרויות של הלבשת אמבטיה

  צבע אקרילי:

  צבע המתייבש במהירות, כולל בתוכו פיגמנטים אשר עורבבו בתחליב רזין אקריליק הניתן לדללו במים, אך מרגע התייבשותו לא ניתן לדללו כמו בצבעי מים.

  דרך ייצורו:

  צבעים אלה התגלו בסביבות שנת 1920, אולם השימוש המסחרי בהם החל 30 שנה לאחר מכן, צבעים אלה נוחים בהרבה מצבעי מים או שמן.

  צבע אקרילי מיוצר משני מרכיבים – פיגמנט וחומר מילוי כדוגמת תחליב רזין אקרילי.

  זהו חומר פלסטי הנוצר מחומצה אקרילית. מייצרים ממנו גם מוצרי פרספקס וכן מוצרי פלסטיק נוספים. חומר זה שקוף ודוחה מים.

  כאשר מערבבים עימו מים יש צורך בחומר מתחלב, הוא הידרופבי ועל כן אינו ניתן למיסוס מחדש. האקריל מתכהה לאחר יבושו עקב יבוש הנוזלים.

  ישנם פיגמטים שלא טובים לשימוש ביחד עם האקריל מכיוון שהם יוצרים אפקט לא רצוי כדוגמת הפיגמנט הכחול.

  ההיסטוריה של אקריליק

  האקריליק נוצר במקרה כתוצאה של זיקוק נפט, פותח בשנת 1920 והונפק למסחר בשוק 30 שנה לאחר מכן.

  לאחר שנבדק ונמצא כי הוא אינו רעיל, עמיד באור ונח לשימוש. החברה הראשונית ששיווקה צבע זה הייתה Bocour Artist Colors.

  מעט אחרי שהצטרפו חברות אחרות, בהתחלה הרכיבו אותו עם וניל או PVA. התרכובות השתנו בינתיים כדי להגיע לגוון המושלם.

  למידע נוסף אודות צבע אקריליק

  תהליך הלבשת אמבטיה אקרילית

  הלבשת אמבטיה מבוצעת על ידי הכנסת אמבטיה אקרילית חדשה לתוך האמבטיה הישנה.

  האמבטיה הישנה מתבטלת לחלוטין והאמבטיה החדשה תופסת את מקומה. האמבטיה הישנה משמשת רק כתמיכה לאמבטיה החדשה.

  הלבשת אמבטיה אקרילית אורכת כ-4 שעות ואין צורך בפירוק האמבטיה הישנה ובשבירת האריחים.

  האמבטיה החדשה עשויה מחומר אקרילי ומחוזקת בסיבי זכוכית (פיברגלס).

  אמבטיה אקרילית אינה מחלידה, אינה נשברת ואינה מתקלפת, היא שומרת על טמפרטורת המים, וניתן לנקותה עם חומרי ניקיון סטנדרטיים. כמו כן, רצפת אמבטיה אקרילית מונעת החלקה.

  כל סוגי האמבטיות המיועדות להלבשה מיוצרות בישראל כשההבדלים החשובים בין האמבטיות הם החומרים שמהם הן מיוצרות, איכות האמבטיות והמפעל שבו מתנהל היצור.

  למעשה אין שום יבוא של אמבטיות להלבשה.

  הלבשת אמבטיה - תמונות

  הלבשת אמבטיה אקרילית הלבשת אמבטיה חברה להלבשת אמבטיות תותי הלבשות אמבטיה אמבטיה מולבשת הלבשה לאמבטיה מחירים הלבשת אמבטיה מחירים הלבשת אמבטיה חסרונות הלבשת אמבטיה בצפון הלבשה לאמבטיה הלבשת אמבטיה המלצות הלבשת אמבטיה השוואת מחירים הלבשת אמבטיה מחיר הלבשת אמבטיות

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   למה לא לנסות הלבשה לאמבטיה במקום החלפה?

   לא תמיד חייבים לשבור קירות וכלים סניטריים כדי לקבל תוצאות מעולות ששואפים אליהן. אתם יכולים בהחלט להשתמש בשיטות הרבה יותר מעודנות כדי ליהנות מחדר אמבטיה משופץ ובמראה חדש לגמרי עם גימור נפלא ורענן, בדיוק כמו ספא ביתי. אין כמו שיפוץ לחדר האמבטיה שיוצר בעבורכם חדר חדש לגמרי שכיף להשתמש בו. עם זאת, מומלץ לשקול לפני השיפוץ פתרונות חלופיים לשיפוץ הקלאסי, כמו הלבשה לאמבטיה. יש דרכים הרבה יותר יצירתיות מאשר שבירה טוטלית של כל מה שיש בחדר, כך שניתן יהיה לקבל תוצאות נפלאות במינימום מחיר ומאמץ. חברת תותי אמבטיות הולכת לקראתכם בעזרת פתרונות יצירתיים ומעולים שלפיהם אתם יכולים ליהנות מחדר משופץ מבלי להיקלע לסאגת שיפוצים.

   למה דווקא הלבשה לאמבטיה במקום החלפה?

   כי לא חובה לשלם הרבה כסף על פתרונות מיותרים שלא צריך אותם. הרבה פעמים אנשים מוותרים על מה שיש להם שאפשר לחדש וממהרים לקנות חדש. זה נכון לגבי האמבטיה בדיוק כמו שזה נכון לגבי רהיטים ישנים. התפיסה שאפשר לתקן ולשמר ולהחזיר לחיים כל דבר ישן שנראה לא טוב היא נכונה. נסו ותיהנו. כי זהו פתרון לכל מי שלא רוצה להוציא עכשיו הרבה כסף על שיפוצים כי הוא עדיין לא סגור על עצמו איך ייראה חדר האמבטיה החדש, אבל משום שצריך להשתמש באמבטיה במצב טוב אפשר להלביש אותה באמבטיה אקרילית אחרת בתוכה. כי זה פתרון מעולה שעובד אפילו טוב יותר מהחלפת אמבטיה למתקן חדש מחומר מיושן.

   שאלו את המומחים לאמבטיות מה אפשר לעשות

   הלבשה לאמבטיה היא שיטה מאוד יצירתית לתקן אמבטיה ולחדש לכם את החדר כדי שתוכלו ליהנות ממצב משופץ ומרשים של האמבטיה החדשה. חברת תותי אמבטיות מציעה לכם את האמבטיה הכי מוצלחת שלהם בצורת הלבשה של אמבטיה אקרילית, כדי לשפץ מצב של אמבטיה שנראה לא טוב. בצורה כזאת תוכלו להשוויץ מהר מאוד בחדר אמבטיה שעלה לכם מעט כסף ובתוך מינימום של זמן כבר להתחיל להשתמש בה. זוהי הדרך הכי טובה לשפץ היום מבלי להוציא יותר מדי כסף על כך.

   הלבשת אמבטיה לכל טעם

   אם האמבטיה החדשה שתתקינו גם היא בסופו של דבר תתיישן, למה לא לחשוב על פתרון שלא יקרה בו אותו דבר? הלבשה אינה מתיישנת כמו האמבטיה המקורית ולכן עדיפה בהרבה. במידה ואתם גרים בבית שיש בו אמבטיה ישנה שכבר אי אפשר להשתמש בה מבלי לתהות מה עוד אפשר לעשות איתה מלבד לשבור ולהחליף, דעו כי הלבשת אמבטיה נחשבת לפתרון הרבה יותר נוח ואף זול יותר. חברת תותי אמבטיות מציעה לכם פתרונות רבים לשיקום אמבטיות והחזרת הנינוחות לחדר החביב הזה, כדי שתוכלו להמשיך ליהנות מבלי להוציא על כך יותר מדי כסף. התהליך נוח וקצר מועד לטיפול ונשאר אתכם אחר כך לכל החיים.

   למה הלבשת אמבטיה עדיפה על כל פתרון אחר?

   יש דברים אחרים בחיים לעשות מלבד שעבוד שלהם לשיפוצים אין סופיים ולהחלפה של כל דבר שיש בחדר האמבטיה גם אם המצב שלו נורא. אפשר גם לנסות פתרונות חלופיים שעובדים לא רע ואפילו יותר טוב מלהניח שם אמבטיה חדשה שגם היא בבוא הזמן תתיישן ותזדקק להחלפה, אז למה לא למצוא פתרון קבע אחר שנוח יותר? למה לשלם יותר אם אפשר לשלם הרבה פחות ולקבל פתרון מעולה שאינו נופל בטיבו וברמתו מהפתרון הרדיקלי ביותר? אנחנו כל כך רגילים לשלם הרבה כסף על פתרונות כאלה שאנחנו לא שואלים את עצמנו מה עוד אפשר לעשות כדי לפתור את המצב וכדי ליהנות מהדרך האחרת שמובילה בדיוק לאותה תוצאה.

   בחרו חברה אמינה לבצע את העבודה

   כדי ליהנות מכל פתרון לאמבטיה שלכם בחרו בחברה אמינה שנותנת לכם את השירות הטוב ביותר שתוכלו לבחור. חברת תותי אמבטיות מציגה שנים של ניסיון במציאת פתרונות לחדרי אמבטיות. הלבשת אמבטיה היא רק אחד מהם והחברה יכולה לייעץ לכם כיצד לחדש וליהנות מחדר האמבטיה שלכם בדרכים רבות ושונות שיהיו זולים משמעותית מכל מה שידעתם. נסו להתייעץ לגבי חדר האמבטיה שלכם מה עוד אפשר לעשות ואיך אתם יכולים גם ליהנות מצבע נגד החלקה בכדי לחדש היבט נוסף באמבטיה.

   הלבשת אמבטיה מחיר נוח לכולם

   אם אין לכם זמן לעצור את החיים בבית כדי לעבור תקופת שיפוצים מפרכת למה לא להסתפק במה שיש לאנשי המקצוע להציע לכם. לא חובה להישאר בבית לכמה ימים כמובן, אבל אחר כך תחזרו מהר לשגרה מבלי שתהיה לכם בעיה מיוחדת. זה בדיוק מה שהופך את ההלבשה לפתרון אידיאלי לאנשים עסוקים מאוד. כשאתם מחפשים שיפוץ מהיר לחדר האמבטיה שלכם, בוודאי תשמחו לדעת כי הלבשת אמבטיה מחיר נוח לכולם היא סבירה הרבה יותר מאשר החלפת כל חדר האמבטיה כאשר אין בכך צורך אמיתי. יש אנשים שמעדיפים להחליף הכל גם כשזה לא הכרחי אבל אם אתם מחפשים מחיר טוב כדאי לשקול אופציות שונות מהרגיל. זה בכל זאת ישתלם לכם. חברת תותי אמבטיות מציעה על סמך ניסיונה אפשרויות רבות של שיפוצים בחדר האמבטיה שהן נוחות ופשוטות.

   למה הלבשת אמבטיה מחיר מצוין לכולם?

   הפתרון הזה מעולה לכל מי שלא מחפש שיפוץ כולל ומעדיף רק מה שאפשר להחליף כי חובה. אמבטיות פגומות שהבסיס שלהן תקין ויש להן חלודה או סדקים וכתמים שלא יורדים הן כאלה שאפשר לחפות ולצפות אותן, ולא חובה לזרוק ולוותר עליהן לגמרי. אתם מוזמנים לבדוק למה ואיך זה אפשרי. אם אתם גרים בדירה שכורה ובעלי הבית שלכם מעוניינים ללכת לקראתכם אבל אין להם תקציב להחלפה כוללת, רק הלבשה יכולה לשמש לכם יופי של פתרון מעולה שגם מחזיק מעמד המון זמן. זה נפלא לחזור הביתה לאמבטיה שהיא מחודשת ונראית מצוין וגם מתפקדת ללא בעיות מיוחדות.

   ליהנות משירותים מקצועיים ומניסיון

   כאשר אתם מחפשים חברה מנוסה שיודעת לעשות את כל סוגי השירותים המיוחדים שנועדו לשפץ אמבטיות חפשו הלבשת אמבטיה מחיר טוב והוגן על ידי אנשי מקצוע שגם מציגים ניסיון רב ומומחיות. אם יש להם תשובות מספקות לשאלות שלכם ואתם מקבלים את כל המידע הנחוץ, אין דבר יותר טוב מזה. חברת תותי אמבטיות מציגים ניסיון רב שנים בפתרונות מעשיים והגיוניים לאנשים שמחפשים לשפץ אמבטיה אבל מבלי להחליף אותה ואת כל חדר האמבטיה.

   החלפת אמבטיה אפשרית בכל שלב

   יש פעמים מעטות בלבד שאי אפשר למצוא פתרון מניח את הדעת לאמבטיה שכבר עבר זמנה וברור שיש לעשות משהו דרסטי לפתרונה. החלפת אמבטיה אפשרית בכל עת ובכל תקציב לפי טעמכם ולפי מצבה. חברת תותי אמבטיות שמחה להציע לציבור אין ספור פתרונות לתקן ולהחליף סוגי אמבטיות שונים מבלי לשבור תכנית חיסכון ומבלי לפגוע כלל בשגרה שלכם ובאורח חייכם באופן דרסטי. אתם לא צריכים להוציא הרבה כסף כדי לחיות בנוחות.

   איזה סוגים של החלפת אמבטיה מתאימים לכם?

   החלפת אגן האמבטיה הקלאסית היא החלפה טוטאלית של האגן על ידי שבירה שלו והוצאתו מהבית במטרה להתקין אגן אמבטיה אחר לגמרי. זהו הסוג היקר של החלפה והוא אינו מתאים לכל אחד. צביעה של האמבטיה מתאימה לכל מי שהאמבטיה שלו עדיין לא הצליחה לצבור נזקים מתמשכים ונרחבים של חלודה והצטברות עובש על פני שטחים נרחבים. ככל שיש נקודות קטנות ומפוזרות של נזק וסדקים מעטים אפשר עדיין לקלף את הצבע והשכבות הישנות, לתקן את הנזקים של החלודה על ידי חיתוך ותיקון מקומי ולאחר מכן ציפוי וצביעה. ציפוי האמבטיה מתאפשר לצורך מעין החלפה שלה על ידי תיקונים נרחבים יותר של האמבטיה שמחייבים חומרים אקריליים כדי לתקן נזק יותר נרחב. התיקון הזה מיועד לכיסוי שטחים נרחבים ונזקים עמוקים יותר.

   חפשו חברה אמינה ומיומנת

   המיומנות הנדרשת לעבודות החלפת אמבטיה מחייבת למצוא חברה שיכולה לעמוד במטלה ולהוכיח את המקצועיות שלה. במקרה כזה מומלץ לבדוק את שירותי חברת תותי אמבטיות, חברה ותיקה שמתמחה כבר שנים בסוגי תיקון והחלפה שמתאימים לכל כיס ולכל תקציב. אתם עשויים לגלות שיש לכם פתרון מניח את הדעת בתוך כמה ימים כדי לקבל חדר אמבטיה חדש ומרהיב, לשביעות רצונכם המלאה.

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099