ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  הלבשת אמבטיה חדשה

  תותי אמבטיות הינה חברה מנוסה בתחום האמבטיות אשר מתמחה בכל סוגי תיקון ושיפוץ חדרי אמבטיות, כאשר בין היתר היא מספקת גם שירות הלבשת אמבטיה חדשה על אמבטיה קיימת. תותי אמבטיות מקפידה על עבודה ברמה גבוהה, תוך שימוש בחומרים איכותיים בעלי תו תקן מתקדם. אצל חברת תותי אמבטיות תקבלו ייעוץ מקצועי וליווי צמוד לאורך כל תהליך שיפוץ שהוא אשר תבחרו עבור חדר האמבטיה שלכם.

  מה כדאי לדעת על הלבשת אמבטיה חדשה?

  תהליך הלבשת אמבטיה חדשה על אמבטיה ישנה הוא תהליך יעיל, פשוט וברור של הלבשת אמבטיה אקרילית על כל אמבטיה קיימת, והוא זול ועמיד מאוד – מה שהופך אותו לכדאי במיוחד. ישנם כמה דברים חשובים שכדאי להכיר לגבי התהליך, הנה כמה מהם:

  • מהו צבע אקרילי: זהו סוג של צבע אשר מתייבש במהירות, והוא כולל בתוכו פיגמנטים מעורבבים עם תחליב רזין אקריליק, אשר ניתן לדלל אותו במים, אך מהרגע שהוא מתייבש לא ניתן לדלל אותו כמו במקרה של צבעי מים.
  • מהי דרך הייצור של החומר האקרילי: צבעים אקריליים התגלו בערך שנת 1920, אבל החלו להשתמש בהם באופן מסחרי רק שלושים שנה לאחר מכן. צבעי אקריל הינם נוחים יותר באופן משמעותי מאשר צבעי מים או שמן.
  • ממה מיוצר הצבע: צבע אקרילי מכיל שני רכיבים: האחד הוא פיגמנט והשני הוא חומר מילוי כמו תחליב רזין אקרילי. מדובר בחומר פלסטי אשר נוצר מחומצה אקרילית. מהחומר הזה מייצרים גם פרספקס ועוד מוצרי פלסטיק שונים. זהו חומר שקוף אשר דוחה מים.
  • בתהליך של הלבשת אמבטיה, תיהנו מיתרונות רבים של אמבטיה חדשה מחומר אקרילי: האמבטיה החדשה תהיה חסינה בפני קילופים או סדקים של הציפוי, תיהנו גם מעמידות בפני חומרי ניקוי, ותשמחו לגלות כי החומר אינו מרעיש בזמן השימוש בו, והוא גם נעים מאוד למגע. האקריל הינו מבודד את המים תרמית בכך שהוא מונע ירידה מהירה של הטמפרטורה של המים החמים.

  כאמור, אין ספק כי הבחירה בהלבשת אמבטיה מחיר משתלם הינה בעלת יתרונות רבים עבורכם, החל מהפן הכלכלי, דרך מהירות ויעילות התהליך, ועד לרמת הבטיחות אשר תהיה גבוהה יותר בסופו.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ