ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > הלבשת אמבטיות

  הלבשת אמבטיות

  כל חדר בבית זקוק לטיפול משלו. המטבח, הסלון וחדרי השינה בכל אחד מהם עשויות להתרחש תקלות שונות שיצריכו הזמנה של בעל מקצוע שיטפל בה. הלבשת אמבטיות קשורה לחדר הלח ביותר בבית שנקרא גם חדר המקלחת. התקלות אשר עשויות להתרחש בחדר זה קשורות בדרך כלל לדליפה, נזילה או פיצוץ באחד הצינורות. בנוסף ישנם גם מקרים של בלאי שדורש החלפה או ציפוי של האמבטיה. תותי אמבטיות היא חברה מקצועית שמטפלת בתחום זה ומומלץ לפנות אליה לקבלת יעוץ בנושא.

  הלבשת אמבטיות – מה זה נותן

  כידוע שיפוץ בבית הוא עסק יקר מאוד ולא תמיד יש לנו את הכסף על מנת לקיים אותו. מאידך, ניתן גם לוותר עליו על ידי נקיטה בשיטות חדשניות ומתקדמות כמו למשל הלבשת אמבטיות. מדובר על שיטה חדשה יחסית שחוסכת את ההחלפה היקרה של כל האמבטיה ובמקום זה ניתן לצפות או להלביש את האמבטיה מחדש כך שהיא תהפוך לחדשה.

  • מחיר העבודה הוא לא יקר יחסית ומדובר על בין 1,000-2,000 ₪ בממוצע.
  • העמידות של האמבטיה לאחר ההלבשה היא טובה מאוד ויכולה להחזיק מעמד גם כמה עשרות שנים.
  • הפעולה היא פשוטה מאוד ותוך פחות מ-24 שעות יש לכם אמבטיה מוכנה לשימוש רגיל.
  • כל מי שכבר חווה את הפעול של הלבשת אמבטיה יוכל להעיד שמדובר על תוצאה יפה מאוד ומשביעת רצון.

  מי יבצע עבורנו את העבודה?

  כאשר אנו מחפשים חברה שתבצע בשבילנו את העבודה ישנם כמה גורמים אשר מומלץ לבדוק כך שלא תהיינה אי הבנות והעבודה תתבצע באופן מושלם לשביעות רצוננו המלאה. ראשית, כדאי לחפש חברה וותיקה בעלת ניסיון רב בתחום זה. פניה לחברה לא מוכרת עשויה להביא לעוגמת נפש, שכן העבודה עלולה להתבצע בפזיזות. היות ומדובר על עבודה שדורשת דייקנות רבה, לא כדאי לתת אותה לכל בעל מקצוע מתחיל.

  בנוסף מומלץ לברר שהחומרים בהם משתמש בעל המקצוע הם איכותיים ועומדים בתקן הישראלי והעולמי. ניתן לברר מה מקור החומרים וכדאי גם לקרוא על כך מידע ברשת האינטרנט. מומלץ גם לדאוג לתעודת אחריות על העבודה, כך שיהיה למי לפנות במקרה של תקלה כלשהיא.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ