ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  המחירים בשוק להלבשת אמבטיות

  טכניקת הלבשת אמבטיה נעשתה טרנד לוהט בשנים האחרונות, הרי האמבטיה בחלוף השנים מאבדת מחדשנותה, נסדקת, מתלכלכת ואף נוצרים עליה כתמים שונים ושפשופים. שיפוץ האמבטיה והחלפתה לחדשה הוא סיפור די יקר, במיוחד עבור מי שמתגורר בשכירות או שוכר את דירתו לדיירים ומעוניינים באמבטיה שנראה יוקרתית אך במינימום עלויות.

  הטרנד של שיפוץ אמבטיות הולך ונעשה יותר ויותר פופולרי גם בשל החיסכון בעליות וגם בשל העובדה שמדבור בתהליך קצר שאינו מלכלך שלרוב לוקח כמה שעות בודדות.

  אז מה זה הלבשת אמבטיה?

  הלבשת אמבטיה היא עבודה שנעשית על ידי מומחים בתחום ציפוי והלבשת אמבטיות והיא נועדה כדי להלביש על גבי האמבטיה הישנה והסדוקה אמבטיה חדשה לגמרי. האמבטיה המולבשת על גבי האמבטיה הישנה הינה עשויה מחומרים איכותיים ועמידים כדוגמת חומר אקריל באיכות גבוהה המבטיח עמידות לחומרי ניקוי, אבנית, חלודה ועוד מזיקים שונים שיכולים במשך השנים לגרום לאמבטיה לבלאי טבעי.

  כמו כן, האמבטיה החדשה המולבשת על גבי הישנה מאפשרת אטימות מלאה מפני חדירת מים ולחות פנימה, כיוון שהיא בעלת אטימות ובידוד בין הצנרת הקיימת, כך שהיא תמנע סיבוכים באינסטלציה ותשמור על טמפרטורת המים.

  חיסכון בזמן וכסף

  הלבשת אמבטיה נעשית בדרך כלל עד – 3 שעות עבודה, ועוד זמן קצר של ייבוש, מה שמאפשר לדיירי הבית ליהנות מאמבטיה חדשה ללא תקופת המתנה מרובה וללא לכלוך רב בעת העבודה, כיוון שאין צורך כלל בשבירת אריחים ופינוי של האמבטיה הישנה, פשוט מלבישים על האמבטיה הקיימת חדשה שתאפשר לדיירי הבית ליהנות מאמבטיה חדשה במינימום זמן.

  כמו כן, הלבשת אמבטיה על ידי בעלי מקצוע מיומנים היא הוצאה כספית קטנה יחסית ולרוב יכולה לנוע בין – 1,000-1,500 ש"ח בלבד. סתם לסבר את האוזן, אמבטיה חדשה לגמרי כולל החלפת האריחים, מוטות פינוק, ברזים, צנרת וכו', יכולה להגיע למחיר של אלפי שקלים ושלא לדבר על הזמן היקר והלכלוך שיצטבר בבית.

  לכן, לא פלא שהחלפת אמבטיה נעשתה לטרנד כל כך לוהט בשוק ונראה כי אנשים רבים מעדיפים לבצע החלפת אמבטיה במקום לשפץ את כולה.

  הלבשת אמבטיה עם תותי אמבטיות

  תותי אמבטיות הינה חברה המתמחה בכל סוגי השיפוצים לאמבטיה. תותי אמבטיות מתמחה בהלבשה, ציפוי, חיפוי ותיקון אמבטיות מכל הסוגים. למידע נוסף על שירותינו בקרו בעמוד הבא

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ