ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  חידוש אמבטיה אמייל

  חדר אמבטיה מוכר לנו בתור החדר שבו יש אחוזי לחות גבוהים ומכאן עולה הצורך בחידוש החדר מידי תקופה. על מנת לפתור את בעיה זו, ניתן להשתמש בחומר השומר מפני שפשוף ושריטות האמבטיה, האמייל. ובכן, חידוש אמבטיה באמצעות אמייל מאפשר לשמור על האמבטיה שנים רבות ולשמור את חלל זה כחדש. על מנת לבצע עבודה איכותית מומלץ לבחור בחברה הטובה ביותר. הכירו את חברת תותי אמבטיות, העוסקת בתחום האמבטיות שנים רבות. חברה זו משתמשת באמייל ומחומרים הטובים ביותר בשוק, על מנת להעניק לכם עבודה מקצועית ואיכותית לאורך זמן.

  כיצד מבצעים חידוש אמבטיה אמייל?

  חומר האמייל הינו חומר עמיד וחזק מאוד. הוא מיוצר באמצעות חימום לטמפרטורה גבוהה של אבקה מזכוכית וקירור שלה. ניתן להשתמש בחומר זה עבור ביצועים שונים, אחד מהן הינו חידוש אמבטיה אמייל. תהליך זה כולל שלבים שונים, כגון, הכנת אמבטיה, התזת החומר ועוד. כדי להבין היטב את נושא זה, נסביר אודות שלבי העבודה השונים.

  • על מנת לחדש אמבטיה אמייל, יש לברר את סוג האמבטיה. קיימים סוגים רבים ולא כל אחד מבניהם מגיב באותה צורה בעת ביצוע החידוש. לכן, כדי שהחידוש יהיה מוצלח, יש לברר את סוג האמבטיה.
  • לאחר מכן, יש לבחון את מצב האמבטיה ולברר אם היא עברה בעבר ציפוי או צביעה באמצעות חומר אחד מאמייל. במידה וכן, חשוב ללטש את חומר זה על מנת להגיע לשכבות האמייל המקוריות של האמבטיה.
  • בשלב זה, ניתן לנקות את האמבטיה מכל לכלוך או חלודה באמצעות חומרים מיוחדים וחזקים, ולאחר מכן לשטוף אותה במים.
  • חשוב לתת לאמבטיה להתייבש לחלוטים בעזרת מפוח חשמלי.
  • ולסיום, מומלץ לכסות את כל השטח של חדר האמבטיה על מנת לא ללכלך את הרצפה והקירות.

  סוגי חידוש אמבטיה אמייל

  ניתן לחדש את אמבטיה באמייל באמצעות שתי שיטות עיקריות ונפוצות. ראשית, הנכם יכולים לבחור בציפוי אמבטיה על ידי חומר אמייל. שנית, יש אפשרות לבחור בייצור אמבטיה מאמייל אשר אנשי מקצוע מלבישים על האמבטיה הישנה.

  שתי שיטות אלו מאפשרות לחדש את האמבטיה אמייל בצורה איכותית ומקצועית.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ