ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  חידוש אמבטיה בעלויות נמוכות

  רבים שואלים אותנו האם ניתן לבצע חידוש אמבטיות ישנות ומהם האפשרויות העומדות לרשותנו בהליך זה.

  חידוש אמבטיה ישנה ובלוייה אפשרי בהחלט ואף מומלץ ! ישנן מספר דרכים לבצע חידוש לאמבטיה בין אם מדובר על חיפוי אמבטיה, צביעת אמבטיה, ציפוי אמבטיה, תיקון אמבטיה והלבשת אמבטיה ובין אם אנו רוצים שיפוץ כללי לאמבטיה.

  תהליך החידוש משתנה בין סוגי האמבטיות השונים ומצבם. לדוגמא, חידוש אמבטיה אקרילית יחסית חדשה יהיה פשוט יותר מחידוש אמבטיית פח ישנה וחלודה. בכל סוגי האמבטיות ניתן לבצע חידוש אמייל לאמבטיה המבטיח עמידות לחומרי הניקוי השונים וללחות ולרטיבות שנוצרת במקלחת. כמובן שאם האמבטיה עשויה מפח נמליץ על צביעה מיוחדת של צבע לחידוש אמבטיה שיצבע על ידי המומחים שלנו ויניב לכם תוצאות מושלמות.

  חידוש אמבטיה לבד:

  אנו נתקלים במקרים רבים בהם פונים אלינו לקוחותינו ומבקשים הצעות לחידוש אמייל אמבטיה וחידוש אמבטיה עשה זאת בעצמך. אז למה לא בעצם? חידוש אמבטיה דורש מקצועיות רבה, טכניקה ואיכות מוצרים גבוהה. בהתאם לזאת לא כל אחד יכול לבצע חידוש אמבטיה לבד. אנו מאמינים כי לחידושי אמבטיה נדרשים מומחים, ולכן במהלך השנים התמקצענו עוד ועוד בתחום על מנת שנוכל לספק לכם את התוצאות להן ציפיתם.

  חידוש אמבטיות השוואת מחירים:

  אל תתפשרו על איכות העבודה ועל טיב המוצרים. נושא זה חשוב מאוד, מכיוון שאנו רוצים שהאמבטיה "החדשה" שלנו תחזיר מעמד לאורך שנים ללא צורך בתחזוקה נוספת. חידוש אמבטיה מחיר נמוך מידי צריך להעלות לכם נורה אדומה, אך עדיין חידוש האמבטיות הוא הליך זול יחסית ואינו דורש בעלי מקצוע נוספים כגון: אינסטלטורים, שיפוצניקים וכו'.

  טווח המחירים לחידוש אמבטיה: 700 – 2500 ש"ח (תלוי בתהליך החידוש ובמצב האמבטיה הישנה).

  חידוש אמבטיה המלצות:

  תותי אמבטיות הינה חברה בעלת ניסיון רב שנים בתחום חידוש אמבטיות ומספקת שירותי חידושים לכל סוגי האמבטיות לבתים פרטיים ובתי מלון ברחבי הארץ. להתרשמות נוספת, תוכלו לבקר בעמוד הממליצים שלנו.

  חידוש אמבטיה - תמונות

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ