ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > חידוש אמבטיה ישנה

  חידוש אמבטיה ישנה

  מאז ומתמיד חדרי אמבטיה היו מפוארים ויוקרתיים, זאת מפני שהאדם תמיד אהב להתרחץ וליהנות ממקלחת טובה. עם זאת, האמבטיות עלולות לסבול מנזקים שונים כמו חלודה או לכלוכים. לכן, חשוב לבצע חידוש אמבטיה ישנה על מנת לחדש אותה וליהנות ממקלחת חמה לאחר יום עבודה עמוס. תותי אמבטיות הינה חברה בעלת ניסיון רב בתחום, המעניקה את השירות הטוב ביותר. על מנת לשפץ או לחדש אמבטיות, פנו אל חברה זו ותיהנו מהשירות שעושה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר.

  השיטות השונות לביצוע חידוש אמבטיה ישנה

  קיימות שיטות שונות המאפשרות חידוש אמבטיה במחיר מוזל ללא החלפתה. כאשר שתיים מהנפוצות כוללות החלפה של הציפוי או הלבשה של האמבטיה אקרילית חדשה על גבי הישנה.

  על מנת להבין היטב את נושא זה, נרחיב אודות השיטות בביצוע חידוש אמבטיה:

  • השיטה הראשונה נקראת ציפוי אמבטיה ישנה. עבודה זו מתבצעת באמצעות חומרים מיוחדים שנועדו לחדש את האמבטיה הישנה, ולשמור עליה חדשה במשך תקופה של עשר שנים קדימה. לפני הציפוי רצוי לבצע ניקוי של האמבטיה בכדי להסיר את כל הלכלוך. לאחר מכן מייבשים את האמבטיה ומתיזים עליה את חומר הציפוי. תהליך זה יחסית זול ולוקח עד 3 שעות.
  • השיטה השנייה הינה טכניקה הנקראת הלבשת אמבטיה. בתהליך זה, איש מקצוע מלביש אמבטיה אקרילית על האמבטיה הישנה ומכסה אותה עד שהיא נעלמת לגמרי. על מנת לבצע עבודה זו, יש צורך בביקור ראשון בו יילקחו מדידות האמבטיה והביצוע עצמו יכול לקחת עד 3 שעות עבודה. יש לדעת שהאמבטיה החדשה אינה מחלידה וניתן לנקות אותה עם חומרים סטנדרטיים.

  חידוש אמבטיה ישנה

  מדוע כדאי לחדש אמבטיה ישנה?

  ראשית, אם אתם בוחרים בחידוש אמבטיה במקום החלפת אמבטיה, אתם תחסכו כסף רב. זאת משום שביצוע של חידוש אמבטיה, בין אם מדובר בשיטת הציפוי או ההלבשה, זול יותר מאשר החלפת והתקנת אמבטיה. בנוסף, עבודה זו מתבצעת באמצעות חומרים הטובים ביותר. על מנת לקבל עבודה איכותית ומקצועית, חשוב לבחור בחברה עם ניסיון רב בתחום זה כמו תותי אמבטיות.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ