ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  חידוש אמבטיות ישנות

  כל אחד מאתנו מוצא את עצמו לפחות פעמיים ביום בחדר האמבטיה. זה קורה בדרך כלל בבוקר כאשר אנו יוצאים לעבודה ובערב כאשר אנו חוזרים ממנה. אחד הטקסים האהובים עלינו הישראלים הוא הכניסה לאמבטיה המפנקת שנמצאת שם ומחכה לנו שרק נכנס. אך מה לעשות כאשר האמבטיה מתחילה לצבור לכלוך וחלודה. חידוש אמבטיות ישנות הוא כמובן הפתרון האולטימטיבי שמצד אחד הוא לא יקר ומצד שני מאפשר לנו ליהנות מאמבטיה חדשה ונעימה. תותי אמבטיות היא חברה שעוסקת בחידוש ושיפוץ אמבטיות אקריליות וגם אמבטיות מסוגים אחרים שקיימים בשוק.

  חידוש אמבטיות ישנות – חומרים איכותיים בלבד

  כל מי שעוסק בתחום הבניה יודע שהעסק כרוך בהיצמדות לכללים מסוימים כגון איכות עבודה, סדר פעולות נכון, בטיחות ואחריות. קיימים חומרי בניה שונים בדרגות שונות ולא תמיד ניתן לוודא שבעל המקצוע עושה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר שקיימים. על כן, מומלץ לפנות רק לחברה מומלצת שכבר ביצעה עבודות רבות בתחום זה.

  • האקריל הוא חומר חזק מאוד והוא מתאים בדיוק למטרה שלשמה הוא יוצר. למעשה עושים בחומר זה שימוש גם בתחומים אחרים של התעשייה והוא נחשב לחומר אמין מאוד ושניתן לסמוך עליו.
  • כל החומרים שבהם עושים שימוש עוברים בדיקות שונות על מנת להפוך אותם לכשירים לשימוש בתוך הבית.
  • ישנם חומרים זולים אשר לא עומדים בתקן ולא מומלץ לעשות בהם שימוש. האחריות היא של הקבלן או בעל המקצוע להשתמש רק בחומרים שעוברים את כל הבדיקות הנחוצות.
  • כל אמבטיה ישנה ניתנת לחידוש ומה שנחוץ זה רק לפנות לאדם המתאים שמצויד בידע ובניסיון בכדי שיבצע את העבודה.

  איך מתכוננים לשיפוץ?

  חידוש אמבטיות ישנות מבצעים אנשי מקצוע ולמעשה אין לכם צורך ממשי להתכונן לשם כך. אנשי המקצוע יגיעו אליכם בשעות הבוקר ויעבדו במשך כמה שעות ולבסוף ישאירו אתכם עם אמבטיה מחודשת ומפנקת למגע. אחד הדברים החשובים ביותר הוא עבודה איכותית בכל מה שנוגע לחומר שבאמצעותו מצפים את האמבטיה. חשוב לשים לב לכך שלא נשארים סדקים או חלקים שלא טופלו שכן מקרה כזה עשוי להביא לשחיקה מהירה יותר של העבודה.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ