ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  חיפוי אמבטיה מחיר

  אנחנו אוהבים מאוד להתקלח ולשמור על היגיינה אישית, אך האמבטיה שלנו לא תמיד עומדת בכל העומס הנוצר כתוצאה מכך שהמשתמשים בה מתקלחים פעמיים ביום לכל הפחות. וכך ציפוי האמבטיה מתקלף אט אט ומחליד. אם אינכם מעוניינים להשקיע כסף רב בשיפוץ, תוכלו להתעניין בנושא חיפוי אמבטיה מחיר. החיפוי הוא בעצם ציפוי לאמבטיה, כך שהיא תראה חדישה יותר. בחברת תותי אמבטיות, תוכלו לקבל יחס מקצועי ואישי ושירותי חיפוי אמבטיה איכותיים.

  חיפוי אמבטיה מחיר – כמה זה עולה

  כאמור, חיפוי אמבטיה מחיר נחשב לזול יותר בהשוואה לפעולות מאסיביות ורבות היקף כמו שיפוץ אמבטיה. באופן כללי, יכול חיפוי האמבטיה להסתכם במחיר שהוא פחות מ-3,000 שקלים, וזאת בהתאם לסוג העבודה שיש לבצע.

  טיפים לחיפוי אמבטיה – עשה זאת בעצמך

  מעוניינים לבצע חיפוי אמבטיה? באופן כללי, כאשר מבצעים חיפוי חשוב לקרוא למקצוענים. אך אם גם אתם מתעניינים קצת בתחום החיפוי, אלה כמה טיפים שיעזרו לכם להשיג תוצאות טובות:

  • לא מדביקים קרמיקה חדשה על קיימת – זאת משום שהקרמיקה הישנה גורמת לקרמיקה החדשה לנשור עם הזמן. במקום זאת, מומלץ להתקין קרמיקה על משטח של טיט.
  • לא משתמשים באבנים טבעיות לחיפוי – אבנים טבעיות כמו בריקים נמצאות עכשיו באופנה. אבל בעוד שהבריקים מתאימים לקירות הסלון או חדר השינה, הרי שבחדרי האמבטיה או המטבח הם סופחים מים ועלולים להיהרס בקלות.
  • האריחים צריכים להיות מותאמים לגודל המשטח – אם יש לכם אמבטיה קטנה, חשוב להתאים עבורה אריחים בהתאם. בדרך זו תוכלו להימנע מבעיות במהלך החיתוך.
  • בחרו את הצבע המתאים – בחירת סוג האריחים והתאמתם לצבע הקירות של חדר האמבטיה חשובה מאוד, שכן ברגע שהאריחים מותקנים, אין דרך חזרה, לפחות לכמה שנים טובות. אם אתם מתלבטים, חשוב לפנות לאנשי מקצוע כמו מעצבי פנים או מתקיני אמבטיות.
  • קודחים עם הכלי הנכון – החלטתם לבצע קידוחים בקרמיקה? חשוב להשתמש במקדחה המתאימה לעבודה זו. מקדחה שאינה נועדה לקידוח קרמיקה מלכתחילה, עלולה להסב לה נזק בלתי הפיך.
  • מומלץ לבצע חיפוי עד לגובה של 2 מטרים בלבד – כך תוכלו להימנע מהצטברות של עובש על הקרמיקה.

  עדיין יש לכם שאלות בנוגע לחיפוי? זה הזמן לפנות לחברה מקצועית לחיפוי אמבטיות ולברר פרטים נוספים בנושא.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ