ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  טיפים לשיפוץ חדר אמבטיה

  מדי שנה, בוחרים בעלי בתים רבים בישראל לשפץ את חדר האמבטיה שלהם ולרענן מעט את מראה החלל. מעבר להזדמנות הנפלאה להציע מראה חדש ויוקרתי לאחד החדרים המרכזיים בבית, שיפוץ אמבטיה הוא חשוב משום שזוהי גם האפשרות להוציא מהחלל קרמיקות וריצוף שצברו לאורך הדרך לחות ועובש, שהרי אם יש חדר בבית שבו הניקיון וההיגיינה חשובים יותר מכל – זהו החדר הזה. אם גם אתם כבר קיבלתם את ההחלטה, אתם בוודאי תוהים כעת מאיפה מתחילים, איך בוחרים קבלן שיפוצים מקצועי וטוב, ומה בעצם צפוי לקרות מרגע שהפועל הראשון ייכנס אליכם הביתה. אנו כאן כדי לתת לכם טיפ לחדרי אמבטיה.

  בחירת קבלן השיפוצים

  אחד השלבים המשמעותיים ביותר, אם לא המשמעותי מכולם, הוא השלב שבו תבחרו קבלן שיפוצים רשום, מקצועי, אמין ומנוסה. אנשים רבים נוטים בשלב הזה לבחור שיפוצניק זול רק משום שמחירו אטרקטיבי. אפשר להבין את הרצון לחסוך בעלויות, כמובן, אבל חשוב גם לזכור את המשפט הידוע והנכון כל כך לפיו הזול ביותר עשוי להתברר כיקר ביותר.

  חשבו על המשמעות של בחירה בשיפוצניק שאיננו מקצועי מספיק ונסו להביט קדימה. אם הצנרת תותקן שלא כשורה אתם צפויים להתמודד עם דליפות צנרת בהמשך הדרך, מה שיוביל להזמנתו של אינסטלטור שיגבה מכם סכומי כסף לא מבוטלים כדי לבצע תיקונים, וזאת בנוסף למחיר שכבר שילמתם במועד השיפוץ.

  אם בחרתם קבלן שיפוצים שעונה על ההגדרה של "חאפר" אתם עשויים לגלות שהאריחים אינם ישרים או שהמרווחים ביניהם לא אטומים, והתיקון הזה גם הוא יעלה לכם כסף. קבלן שיפוצים רשום ומקצועי, לעומת זאת, ידאג לעשות את העבודה כמו שצריך – בפעם הראשונה.

  גם במקרה של צבע לחדר אמבטיה, חשוב לבחור צבעי אמבטיה מנוסה ומקצועי. צבע לאמבטיה הוא אינו רק קישוט דקורטיבי המעניק עיצוב וצבע לאמבטיה. על צבע האמבטיה להיות עמיד ללחות ורטיבות. ישנם בעלי מקצוע המנסים לחסוך על הלקוחות בעלויות הצבע לאמבטיה ומשתמשים בצבע רגיל שעלול להוות בעיה גדולה לאחר השיפוץ: עובש, התקלפויות וחיידקים. בחרו בעל מקצוע מקצועי על פי החומרים איתם הוא עובד או על פי עבודותיו הקודמות ולא רק על פי המחיר שעשוי להתברר כזול בהווה אך כיקר משמעותית בעתיד.

  בקשו לראות עבודות קודמות

  כדי להימנע משלל הטעויות שהוזכרו ומאלה שקצרה היריעה מלמנות במאמר זה, רצוי שתבחרו מראש קבלן שיפוצים רשום שאתם בטוחים באיכות עבודתו. אחת הדרכים העיקריות שעומדות לרשותכם לצורך בדיקת איכות העבודה של הקבלן היא דרך עבודות קודמות.

  קבלן שיפוצים מנוסה בוודאי בנה לעצמו שם לאורך הדרך וצבר לא מעט לקוחות, ואם הוא בטוח באיכות עבודתו הוא ישמח לחבר ביניכם לצורך קבלת המלצות. אל תתפשרו בשלב הזה, שאלו שאלות, בקשו לקבל חוות דעת ובעיקר ודאו שאתם בטוחים שהאדם שמולכם הוא הגורם המקצועי והאיכותי ביותר שבו תוכלו לבחור.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ