ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  כיצד לבצע החלפת אמבטיה איכותית?

  חידוש חדר האמבטיה הוא חלק בלתי נפרד בכל תהליך שיפוץ בימינו. בין אם מדובר בהלבשת אמבטיה, או אפילו הוספת אגנית למקלחון – אפשרויות השיפוץ הן אינסופיות. בהתאם, חשוב לדעת להתאים את סוג התיקון לאופי חדר האמבט והחומרים עצמם ממנה עשויה האמבטיה. אופציית תיקון נוספת היא החלפת אמבטיה; אופציה נוספת ופופולרית למדי. לאורך הקריאה הקרובה נתעמק בה.

  בבואכם לבחור בסוג התיקון של האמבטיה, אתם ניצבים בפני החלטה לא פשוטה כלל: באיזו דרך לבחור? האם לשפץ מהבסיס ולהקים הכול מחדש? אולי לתקן ולהלביש רק חלקים מסוימים? אין ספק שבעל מקצוע יוכל להנחות אתכם במקצועיות. עם זאת, נשמח להתרכז, כעת בסגנון שיפוץ מסוים: החלפת אמבטיה.

  תיקון או החלפת אמבטיה?

  אין ספק שאנו מבלים זמן רב באמבטיה או במקלחון. עם זאת, כאשר האמבטיה נסדקת או מחלידה, אין זה אומר שצריך להרוס ולהקים אותה מאפס. במקרים אין צורך בתיקון אמבטיה אינטנסיבי, תיקון הכולל פעולות פירוק והרכבה המסתכמות בעלויות גבוהות – רצוי לבחור באלטרנטיבה השפויה יותר. החלפת אמבטיה במקרים אלו יכולה לשרת את מטרותיכם תוך עמידה בתקציב נוח הרבה יותר.

  סוגי החלפת אמבטיה

  בבואכם להחליף את האמבטיה, דעו כי קיימות אפשרויות החלפה רבות. אחת מהן היא ציפוי אמבטיה: לרוב פעולה זו מבוצעת על ידי הסרת שכבות הציפוי הישנות, ניקוי והתזה של שכבות ציפוי חדשות. שכבות ציפוי אלו מגיעות בשלל צבעים, ובמקביל, מעניקות גימור ומראה איכותי ורענן. סוג נוסף שיאפשר לכם להחליף את האמבטיה מבלי לפרק אותה, היא הלבשת אמבטיה. הכוונה היא להלביש על גבי האמבטיה אחת מהאפשרויות הבאות: ציפוי אקרילי, או ברזל יצוק ואפילו פח. בכך, ניתן יהיה לאפשר לה עיצוב, גימור ועמידות נפלאים.

  תותי אמבטיות: הבחירה הנכונה לשירותי החלפת אמבטיה

  תיקון אמבטיות אינו צריך להיות הוצאה כספית גבוהה. תותי אמבטיות יוכלו לסייע לכם בהתאמת סוג החלפת האמבטיה לאיכות הנוכחית של האמבטיה – וליישם אותה באופן המוצלח והמקצועי ביותר.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ