ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  כל השיפוצים לאמבטיה – החלפה, איטום וצבע

  שיפוץ אמבטיה הוא ללא ספק שינוי מרענן לשגרת היום יום, שהרי רובנו מעבירים בשגרת היום יום רגעים שלווים בחדר הרחצה ונראה כי השקעה בעת שיפוץ האמבטיה יכולה לשדרג לכם באורך פלא את השהות בה. שיפוץ אמבטיה, הוא ללא ספק משימה מורכבת, שהרי הוא מכיל התקנת האמבטיה, כיורים, איטום מקצועי, חיפוי קירות, התקנת ברזים ועוד.

  למעשה, משימה זאת דורשת שימוש בבעלי מקצוע מיומנים ומקצוענים על מנת להקנות לכם את התוצאה הטובה והאיכותית ביותר.

  איטום אמבטיה נגד רטיבות

  אחד הדברים החשובים ביותר בחדר האמבטיה הוא איטום אמבטיה, שהרי זהו מקום בו יכולים לחדור רטיבות ומים ובמידה ואמבטיה אינה אטומה היטב, יכולות להגיע צרות רבות הכוללות נזקי רטיבות חמורים שיכולים לגרום לפטריות ועובש ומיני חיידקים.

  בדיוק בשל סיבות אלו, בכדי לבצע איטום אמבטיה ישנם קבלני איטום המתמחים בכל תחום איטום אמבטיה, אך חשוב לוודא כי מדובר בבעלי מקצוע מומחים אשר משתמשים בחומרים איכותיים לצורך איטום מקצועי ומוצלח.

  החלפת אמבטיה ישנה באמבטיה חדשה

  אנשים רבים מגלים כי האמבטיה בביתם מתחילה להתיישן עם השנים ונראה כי היא הורסת להם את חווית הרחיצה. מסיבות אלו, ניתן כיום לבצע שיפוץ חדר אמבטיות קיימות או להתקין במקומן אמבטיות חדשות על פי מיטב העיצובים החדשניים שקיימים בשוק.

  החלפת אמבטיה, הינו תהליך מורכב הדורש בחירה נכונה של חומרי האמבטיה וגם בחירה נכונה של אנשי המקצוע לצורך החלפת אמבטיה, שיפוץ או התקנת אמבטיה חדשה. כיום תוכלו למצוא בשוק מגוון רב של סוגי אמבטיות מודרניות וחדשניות ומחירם יכול להיות סביר בהחלט, כך שרכישת אמבטיה חדשה והתקנת אמבטיה יכולה להיות בעלות סבירה לחלוטין. ואם כבר נכנסתם לחדר האמבטיה ונותר מקום, תוכלו לשקול להוסיף חדר ארונות שישדרג את חדר האמבטיה.

  צבע לאמבטיה בגוון מתאים

  כאשר מדברים על צבע לאמבטיה, חשוב לזכור כי לצבעים יש כוח עז והשפעה רבה על הנראות הכללית של כל חלל. מסיבות אלו, חשוב לכלל את כל האלמנטים בחדר הרחצה ולבחור בצבעים שישתלבו היטב עם כלל הריהוט והאביזרים בחדר. לצורך כך, תוכלו למצוא צבעים מיומנים אשר יוכלו לייעץ לכם לגבי הגוון המתאים, או להיעזר במעצבי פנים שיוכלו אף הם לסייע לכם לבחור את צבע לאמבטיה עם הגוון המתאים ביותר לחלל החדר.

  לייעוץ והצעת מחיר התקשרו לטלפון 052-7734099 מכל חלקי הארץ,

  השאירו פרטים באמצעות טופס צור קשר ונחזור בהקדם

  שיפוצים לאמבטיה - תמונות

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ