ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > למה כדאי לחדש אמבטיה?

  למה כדאי לחדש אמבטיה?

  רחצה באמבטיה אולי נתפשת כפחות מתאימה לאורח החיים המהיר של המאה ה-21, אבל עבור מי שאוהב את החוויה ומוכן להקדיש את הזמן ולא רק לנקות את הגוף אלא לספק מרגוע למוח ולנפש, אין תחליף לאמבטיה טובה.

  בהתאם בבתים רבים מותקנות אמבטיות ובעליהן רווים מהן נחת רבה. במקרים אלה יש גם רגישות רבה למראה של המיכל ולמצב שלו באופן כללי – כשבמידת הצורך אפשר לחדש את האמבטיה. בעמוד זה תמצאו פירוט של המצבים שבהם מומלצת פעולת החידוש, הדרכים השונות שבהן ניתן לבצע אותה והיתרונות של חידוש האמבטיה על פני החלפתה.

  באילו מקרים כדאי לחדש את האמבטיה?

  אמבטיה, כמו כמעט כל מוצר ופריט בחיים שלנו, מתיישנת עם הזמן וסובלת מבלאי מסוים. ישנם סוגים שונים של אמבטיות – כששתי האופציות העיקריות הן אמבטיות אקריליות ואמבטיות פח – ויש כמובן גם רמות איכות שונות של אמבטיות בתוך קטגוריה, ולכן אין תדירות אחידה בכל מקרה לביצוע החידוש.

  בדרך כלל כדאי לחדש אמבטיה אחרי 7-10 שנים, אבל בכל מקרה העיקרון פשוט: אם אתם מסתכלים על האמבטיה והיא נראית לכם מיושנת או מוזנחת, כנראה שהגיע הזמן לחדש. גם כשיש סדק או כמובן חור באמבטיה, במסגרת התיקון ההכרחי אפשר גם לחדש את המיכל.

  מדוע כדאי לחדש את האמבטיה?

  היתרונות של חידוש אמבטיה על פני החלפתה

  חידוש אמבטיה מתאפיין במספר יתרונות משמעותיים מאוד על פני החלפתה. למעשה מדובר בשתי פעולות בסדר גודל שונה לחלוטין, גם מבחינה כספית וגם מבחינת זמן העבודה. בעוד שחידוש האמבטיה אורך שעות בודדות, החלפת אמבטיה היא כבר פרויקט מורכב במיוחד.

  סיבה אחת לכך היא שכמעט תמיד חובה להרים חלק מהריצוף. אם אין לכם בבוידם מרצפות זהות לאלה הקיימות, תצטרכו לרצף את האזור שסביב האמבטיה במרצפות שונות, או לחילופין להחליף כבר את כל חיפוי הרצפה. באופן דומה, יש צורך לפרק חלק מחיפוי הקיר (אלא אם כן האמבטיה מוצבת כך שהיא מנותקת לחלוטין מהקיר, דבר נדיר למדי) – ולכן שוב הבחירה בין פגיעה אסתטית לבין חיפוי כל הקיר מחדש.

  סיבה שנייה היא שנדרשת גם עבודת אינסטלציה לצורך פירוק האמבטיה הקיימת וחיבור החדשה לצנרת, דבר שכמובן מאריך את העבודה ומייקר אותה. כמו כן אי אפשר להשאיר אמבטיה ישנה ברחוב, ולכן יש לקחת בחשבון גם את הפינוי.

  באופן כללי החלפת אמבטיה היא פרויקט מורכב שכדאי לבצע אותו רק במסגרת שיפוץ יסודי של חדר הרחצה, כשממילא שוברים את החיפויים כדי להחליף צנרת – ובמקרה כזה מדובר על הוצאה של אלפי שקלים ועל מספר ימים שבהם חדר הרחצה מושבת.

  לעומת זאת במקרה של חידוש אמבטיה מחיר העבודה הוא 1,000-2,000 ש"ח בלבד, בהתאם לשיטה הנבחרת – יתרון משמעותי מאוד כמובן.

  איך מחדשים אמבטיה?

  חידוש אמבטיה יצוקה מברזל מתבצע בעיקר בשיטה שנקראת ציפוי אמבטיה. התהליך כולל ליטוש מכני, ליטוש כימי, חיטוי, התזה של חומר יסוד על מנת שיתפוס את הציפוי ולבסוף התזה של הציפוי החדש שאותו תוכלו לבחור בכל גוון שתרצו. העבודה עצמה נמשכת 3-4 שעות, לא כרוכה בבלגן אבל כן מחייבת המתנה של 24-48 שעות לייבוש מלא של האמבטיה עד שניתן שוב להשתמש בה.

  חידוש אמבטיה אקרילית אפשרי בשיטה הנ"ל, ובעוד דרך: הלבשת אמבטיה. הפתרון הזה מקנה לכם למעשה אמבטיה חדשה לגמרי, אם כי מעט קטנה יותר במידותיה בהשוואה לזו הקיימת. גם עבורה תוכלו לבחור בכל צבע רצוי והעבודה נמשכת שעות בודדות – פשוט מניחים את האמבטיה החדשה על זו הקיימת, כשכמובן דואגים לאיטום מלא בין שני המיכלים ומסביב. פתרון זה מתאים לאמבטיות פח.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ