ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > מחירי צביעת אמבטיה

  מחירי צביעת אמבטיה

  כדי לבצע חידוש אמבטיה בצורה טובה מאוד, לא חייבים להוציא הון. אפשר לבצע את הפעולה גם ללא עקירת האמבטיה הקיימת והתקנת אמבטיה חדשה. פתרון של צביעה או של ציפוי אמבטיה מאפשר לשנות מן הקצה את הקצה את המראה של חדר הרחצה כולו. כשהאמבטיה ישנה, שרוטה, פגומה או שהיא נהרסה והוכתמה בשל חומרי הניקוי לאורך השנים, יש מה לעשות על מנת לשפר. אלה כמה דברים שכדאי לדעת על תהליך הצביעה ועל צבע לאמבטיה לצורך חידוש.

  צביעת אמבטיה הוא תהליך המשמש לחידוש האמבטיה הקיימת

  צביעת אמבטיה אפשרית בשתי דרכים עיקריות:

  • צבע אמייל לאמבטיה או צבע אקרילי לאמבטיה המשמש בדרך כלל לאמבטיות חדשות יותר שאנו רוצים לעדכן במראה חדיש.
  • צבע לציפוי אמבטיה יכול להגיע במגוון צבעים שיתאימו לכל חדר אמבטיה גם אם הוא מעוצב אדריכלי או עיצוב קבלן בסיסי.

  צביעת אמבטיה אמייל מתבצעת על ידי שיוף הצבע הקיים, התזת חומרי בסיס חזקים בכמה שכבות על מנת שבסיס האמבטיה יהיה עמיד בפני נזקי מים וחומרי ניקיון שונים ולאחר מכן התזת מספר שכבות ציפוי בגוון שתבחרו וייבוש.

  על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר, תהליך העבודה צריך להיות מדוקדק ומקצועי. לא מספיק לקחת סוג סטנדרטי של צבע ופשוט למרוח על המשטח. אמבטיה שונה ביחס לקירות או לבטון, לכן הטיפול צריך להיות כזה שיאפשר לצבע להיתפס היטב בגוף האמבטיה. אנשי מקצוע יכולים לבצע את התהליך בצורה קפדנית מבלי שתצטרכו לפנות את הבית ומבלי שתצטרכו לשלם מחירים מופרזים. בתוך פחות מיום עבודה אחד, איש מקצוע יבצע את החידוש והצביעה על הצד הטוב ביותר, כך שהאמבטיה תיראה חדשה לחלוטין. כדי להבין עד כמה שהתהליך הזה מתנהל בצורה זריזה אלה הם המספרים:

  צביעת האמבטיה הוא תהליך פרקטי ומהיר המאפשר לכם לחדש את האמבטיה בקלות וביעילות תוך 3-4 שעות בודדות.

  תהליך צביעת האמבטיה הינו תהליך פשוט למקצוענים, אך מורכב ואף הרסני לחסרי ניסיון בתחום. לכן, חשוב לבצע הליך זה באמצעות חברה המתמחה בצביעת אמבטיות.

  צביעת אמבטיה מחיר

  מחיר צביעת האמבטיה משנה בין סוגי האמבטיות השונות ובהתאם לציפויים השונים הנדרשים. לדוגמא, אם נבצע צביעה אמבטיה אקרילית מחיר יהיה נמוך יותר מצביעת אמבטיית פח שכן מצריכה עבודה מורכבת יותר.

  על מנת ליהנות מאמבטיה חדשה למראה אתם לא צריכים לשלם כל מחיר. את העבודה ניתן לבצע בצורה אמינה, מקצועית ובמחיר סביר מאוד. זה הרבה יותר זול מאשר להיכנס לשיפוצים ממושכים ואתם יכולים לדעת מראש בדיוק מה תהיה עלות העבודה. חידוש אמבטיה מחיר תלוי באופי העבודה אך אפשר להציג טווח של מחירים שמתקבל במרבית המקרים.

  טווח המחירים בצביעת אמבטיות נע בין 750-1300 ש"ח בהתאם לשיטת הציפוי הנדרשת ולגוון צבע לאמבטיה שתבחרו.

  יש לציין כי חידוש באמצעות צביעה וציפוי אינם הדרכים היחידות שבהן אפשר לשפר את חדר הרחצה בתהליך אפקטיבי. במידה ומצב האמבטיה רעוע למדי, אם היא מאוד חלודה ולא מדובר בקילוף שניתן לחדש בעזרת צביעה, ישנו תהליך נוסף. אפשר לגשת לפתרון מסוג אחר – הפתרון הזה נקרא הלבשת אמבטיה. חשוב לציין שגם במקרה הזה אין צורך להיכנס לתהליך יקר של פירוק והתקנות. ההלבשה מבוצעת בצורה יחסית מהירה, במחיר נוח על ידי שימוש בחומרים שמכסים את כל תשתית האמבטיה כולה.

  למידע נוסף אודות צביעת אמבטיות, צרו איתנו קשר ותיהנו משירות אמין, מקצועי ואיכותי.

  מחירי צביעת אמבטיה - תמונות

  מחירי צביעת אמבטיה צביעת אמבטיה מחיר חידוש אמבטיה מחיר חידוש אמבטיות במחיר אטרקטיבי

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099