ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  מחיר הלבשת אמבטיה

  שלום לצרכנים הנבונים שהחליטו לברר על מחיר הלבשת אמבטיה בחיפושם אחר פתרון משתלם וכדאי. סביר להניח שבשלב זה אתם כבר בקיאים בעלויות הרבות הכרוכות בהתקנת אמבטיה חדשה ואתם מעוניינים לחדש את האמבטיה מבלי להשבית את חדר הרחצה למשך טווח הזמן הארוך ולחשוף את בני הבית לשיפוץ ארוך ויקר. כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת באמת על עבודה מקצועית ואיכותית, פנו לחברת תותי אמבטיות.

  מה חשוב לדעת לגבי מחיר הלבשת אמבטיה?

  מחיר הלבשת אמבטיה הוא ידידותי ונע סביב 1,500-2,500 ₪, תלוי בגודלה של האמבטיה ומצבה. אך ראשית, כדי להתמצא בתחום, חשוב לקבל תמונת מצב מלאה בנושא. בשוק האמבטיות קיימים 3 סוגים עיקריים של אמבטיות –

  • אמבטיית יציקה – זו האמבטיה הישנה ביותר שיצאה משימוש בסוף שנות ה-70. האמבטיה הכבדה הורכבה מיציקת הברזל מצופה באמייל הייתה מועדת לפורענות עקב רגישות החומר לחומציות ולחומרי ניקיון.
  • אמבטיית פח – לאחר מכן, בשנות ה-80 תחום האמבטיות התרענן עם הופעתה של אמבטיית הפח. מדובר היה באמבטיה קלה יותר מזו הקודמת ומורכבת משכבה דקה של פח בציפוי אמייל. האמבטיה הייתה רגישה מאוד לחלודה ועובש בשל העובדה שכאשר שכבת האמייל נסדקה או נשרטה, שכבת הפח הייתה בלתי מוגנת בפני המפגש עם המים שעשוי היה להסתכם בהיווצרות חורים.
  • אמבטיית אקריל – המתחרה העדכנית ביותר בשוק נהפכה לאמבטיה העיקרית שבה נעשה שימוש בשנים האחרונות. מדובר באמבטיה קלה מאוד לתחזוקה ועמידה. אם כך מה הפלא, שהיא הראשונה לבחירה כאשר עולה הצורך להתחדש באמבטיה. יחד עם זאת, אינכם מוכרחים לפרק את האמבטיה הקודמת אם אתם מעוניינים ליהנות מיתרונותיה.

  אז מה זה אומר בכלל?

  אל דאגה, אנחנו לא חדים חידות, לפחות לא הפעם. תהליך הלבשת האמבטיה הוא התהליך המתקדם שבו אתם נפטרים מהאמבטיה החדשה מבלי לפרקה. כלומר, שטחה של האמבטיה הישנה מהווה את הבסיס לאמבטיה החדשה. אמבטיית אקריל קטנה יותר מותקנת אל תוך האמבטיה הישנה ומאפשרת לכם ליהנות מאמבטיה חדשה לכל דבר.

  בדרך כלל, מומלץ להלביש את האמבטיה כאשר אין אפשרות לבצע ציפוי אמבטיה או כשמעוניינים בפתרון עמיד יותר לטווח הארוך. וזהו הפתרון המומלץ ביותר עבור אמבטיות הפח שניזוקו עד לחלודה ולסדקים של ממש.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ