ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  מחיר ציפוי אמבטיה

  חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים ביותר בביתנו. לפני יום חדש או לאחר יום עבודה עמוס, אנו נוהגים לבלות בו את זמננו וליהנות ממים זורמים – חמימים או קרירים בהתאם לעונת השנה הנוכחית. לפעמים, גם אמבטיות מתיישנות, ולכן אנשים רבים מחפשים מחיר ציפוי אמבטיה המתאים לדרישותיהם. בחברת תותי אמבטיות, תוכלו להזמין ציפוי איכותי לאמבטיה הביתית שלכם, וכן להתרשם משירותים נוספים כמו תיקון חלודה באמבטיה, צביעה לאמבטיה או ביצוע עבודות למניעת החלקה.

  מחיר ציפוי אמבטיה – במה הוא תלוי?

  מחיר ציפוי אמבטיה תלוי בגודל האמבטיה ובחומר שממנו היא עשויה. לצורך העניין, ציפוי אמבטיה סטנדרטית בהתזה חמה עשוי לנוע בין 750 ל-1,200 שקלים, וזאת לעומת ציפוי אמבטיית ג'קוזי גדולה שמחירה יכול לנוע בין 1,000 ל-1,500 שקלים.

  מה כולל ציפוי אמבטיה?

  ציפוי אמבטיה כולל מגוון רחב של פעולות אשר נועדו להאריך את חיי האמבטיה שלכם. הציפוי מתבצע בכמה שלבים:

  • מורידים את השכבה העליונה של האמייל.
  • מסירים את העובש והלכלוך ומחטאים אותו.
  • מכינים את השטח – לפני תחילת העבודה מפזרים העובדים המקצועיים ניילונים כדי למנוע לכלוכים.
  • מתיזים את חומרי הבסיס על האמבטיה.
  • מצפים את האמבטיה בציפוי אקרילי.
  • ייבוש האמבטיה – לאחר הציפוי יש צורך לתת לאמבטיה להתייבש במשך 15 עד 48 שעות, בהתאם לשכבות הצבע שהותזו עליה. יש להביא בחשבון שלא תוכלו להשתמש באמבטיה במצב זה, ואולי כדאי להתארגן ולהשתמש באמבטיה של שכנים, חברים או בני משפחה.

  כל היתרונות שבציפוי האמבטיה הביתית

  לפעולת ציפוי אמבטיה יש כמה יתרונות בלתי מבוטלים. ראשית, ציפוי אמבטיה זול יחסית לתיקונים אחרים כמו שיפוץ אמבטיה. שנית, מדובר בתהליך קצר. הציפוי עצמו אורך בין שעתיים לארבע שעות, ולאחריו נותר רק לחכות עד שהאמבטיה תתייבש. כמו כן, ציפוי אמבטיה אקרילי עמיד בפני פגעים וחומרים כימיים שונים כמו אקונומיקה, אלכוהול, מסירי אבנית וחומרי חיטוי שונים.

  ולבסוף, אמבטיה מצופה אינה רק אמבטיה חזקה, אלא גם יפה. ניתן לבחור את צבע הציפוי שיתאים לעיצוב הכללי של האמבטיה. וכך כל שיש לעשות הוא לפנות לחברה מקצועית שמספקת שירותי ציפוי.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ