ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  מחיר שיפוץ אמבטיה

  כולנו אוהבים לרחוץ באמבטיה ולהשתכשך במים הקרירים בימי הקיץ הלוהטים. אך גם לאמבטיה שלנו יש כוח קיבולת וסיבולת מוגבל, ולאורך השנים היא נוטה להישחק ולהיסדק. משום כך, אנשים רבים מתעניינים בנושא מחיר שיפוץ אמבטיה כדי להחזיר עטרה ליושנה ולקבל לידיהם אמבטיה מבריקה ונוצצת. חברת תותי אמבטיות מציעה שירותים שונים בתחום חידוש, שיפוץ וציפוי אמבטיות. לצוות של החברה ידע וניסיון רבים בתחום האמבטיות.

  מחיר שיפוץ אמבטיה – איך השיפוץ מתבצע בפועל

  שיפוץ סטנדרטי של חדר האמבטיה מתבצע בכמה שלבים משמעותיים:

  • מפרקים את הריצוף – השלב הראשון בשיפוץ האמבטיה הוא פירוק הריצוף הישן ומפנים אותו. בדרך זו מכינים את השטח לקראת הנחת הריצוף החדש.
  • הוצאת חול – כעת יש צורך להוציא את החול המכסה את הצנרת המחוברת אל האמבטיה, כדי שהוא לא יפריע במהלך העבודה.
  • מחליפים את הצנרת – פעמים רבות שיפוץ אמבטיה כולל לא רק את שיפוץ האמבט עצמו, אלא גם את החלפת הצנרת. במקביל להחלפת האינסטלציה מבצעים גם הוספה של נקודות החשמל בעת הצורך.
  • מתקינים את האמבטיה – מתקינים את האמבט החדש או המתוקן.
  • מילוי חול מחדש – ממלאים חול ים חדש תחת החול הישן שהוצא מחדר האמבטיה.
  • ריצוף וחיפוי – מחפים את האמבטיה באמצעות הריצוף החדש.
  • מתקינים את השאר – לאחר התקנת האמבטיה, מתקינים את האסלה, הכיור, הברזים ועוד.
  • זמן לצבע – כעת חדר האמבטיה כמעט מוכן ומגיע הרגע לצבוע את הקירות, לחכות שהצבע יתייבש ולהתקלח בפעם הראשונה בחדר אמבטיה ישן-חדש.

  מה משפיע על מחירי שיפוץ אמבטיה

  מחיר שיפוץ אמבטיה תלוי בגורמים כמו גודל האמבטיה, מצבה והיקף העבודה שיש לבצע. מחירו של שיפוץ אמבטיה בסיסי עשוי לנוע בין 9,000 ל-15,000 שקלים. על פי רוב, רק לאחר שאיש המקצוע בוחן את חדר האמבטיה בשטח, הוא יכול לקבוע מחיר מדויק.

  כמה זמן לוקח לשפץ אמבטיה?

  שיפוץ אמבטיה סטנדרטי עשוי לארוך בין 3 ל-8 ימי עבודה, בהנחה שהצוות אינו נתקל בבעיות ו"הפתעות" בשטח. אך גם אם זה המצב, צוות מקצועי יודע למצוא פתרון לכל בעיה ולעדכן את הלקוח. אז אם החלטתם לבצע שיפוץ באמבטיה, יש להביא בחשבון את העניין שהשיפוץ עשוי לקחת כמה ימים ולהיערך בהתאם.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ