ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > מתי צריך להלביש אמבטיה?

  מתי צריך להלביש אמבטיה?

  אמבטיות רגילות נראות מסיביות ועמידות, הן מצופות באמייל או בחומרים אקריליים. עם השנים, שכבת הציפוי עלולה להיסדק או להיהרס בנקודה מסוימת או בכמה וכמה נקודות. רואים זאת בשוליים או בתחתית. במקרים מסוימים, אפשר לשקול החלפה של אמבטיה קיימת, למשל בסוג של אמבטיה אקרילית. יחד עם זאת יש מצבים שבהם כדאי לבחור באפשרות של חידוש באמצעות תהליך שנקרא "הלבשה". נסביר מתי צריך לבצע צעד כזה ומתי הוא עדיף על חלופות אחרות.

  הלבשה – כשרוצים פתרון טוב יותר מצביעה

  אם אתם רואים שמצב האמבטיה שלכם לא משביע רצון, שהיא מלאה כתמים, שריטות, צבע מלוכלך שאי אפשר לסלק בשום פנים ואופן, זאת אומרת שצריך לבצע חידוש. ניתן לבצע חידוש אמבטיה ישנה בכל מיני צורות. לדוגמא, ניתן לשייף את הציפוי הישן ולצבוע בצבע חדש שמיועד לאמבטיות. אבל צביעה איננה פתרון אופטימלי בכל המצבים. אם רוצים פתרון אופטימלי יותר, כזה שמחזיק מעמד לאורך יותר זמן, אפשר לבחור בפתרון של הלבשה.

  כיסוי יעיל נגד חלודה ופגמים אחרים

  חשוב להבין מה זאת אומרת בעצם הלבשת אמבטיה אקרילית. מדובר בפעולה שלא מחייבת היערכות מוקדמת מבחינה זמן וכסף. וחשוב לא פחות, משיגים בכך כיסוי יעיל ומשובח נגד חלודה. אם הפח של האמבטיה הישנה מחליד או אפילו החל להתפורר, אי אפשר לכסות את הפגמים עם שכבת צבע אחת או יותר. שיטת ההלבשה מאפשרת להחליף את הישן בלי שצריך באמת לשים אמבטיה חדשה. הכיסוי הוא בעצם ממש כמו ללבוש חולצה חדשה. האמבטיה החדשה יושבת על גבי הישנה כך שלא משנה כמה כתמים, לכלוך או חלודה אי אפשר להסיר, בעצם לא רוצים אותם כלל. זהו פתרון עמיד, חזק ואיכותי אם כי בכל הלבשה התוצאה מקטינה מעט את גודל ונפח האמבטיות הישנות יותר.

  יתרון חשוב – קבלו הלבשה ללא הריסה

  את ההלבשה כדאי לבצע כאשר לא מתכננים לבצע שיקום או שיפוץ כולל בחדר הרחצה. כלומר, אם מחליפים אמבטיה בשלימותה לא ניתן לבצע זאת בנפרד מהחלפת קרמיקות וריצוף. האמבטיה שיושבת על המרצפות לא מוסרת בצורה חלקה. היא הרי מחוברת לאריחים ומחוברת לצינורות ולמערכות שונות. שיטת ההלבשה מבוצעת נטו אך ורק באמבטיה עצמה. כלומר, חוסכים את ההתעסקות הארוכה עם ריצוף, בחירת ריצוף חדש, פינוי האמבטיה הישנה וכל היתר. הלבשה יכולה להיות טובה מאוד כפתרון של קבע או כפתרון זמני. כלומר, אם רוצים לשפץ בעתיד את כל חדר הרחצה, אפשר ביניים לבצע את ההלבשה עם תוצאות טובות וללא הוצאה כספית יקרה.

  שכבת איטום – שכבת ביניים חשובה

  בהלבשת אמבטיה יש צורך לבצע כמה פעולות מקדימות. למשל יש לנקות היטב את האמבטיה הישנה על מנת לבצע את ההדבקה כמו שצריך. חשוב שבעלי המקצוע ישתמשו בשכבת איטום, כך שלא תהיה בעיה של רטיבות או נזילות שעלולים להגיע מתחת לריצוף. שכבת בידוד ואיטום נעשית לפני הנחת האמבטיה החדשה וכל הפעולות הללו ביחד לא צריכות לארוך יותר מכמה שעות.

  האם זו פעולה יקרה? פחות מכפי שחשבתם

  הלבשה, אם כן, זו שיטה מאוד טובה ומהירה וגם לא יקרה, להחלפה של אמבטיות ישנות, סדוקות, חלודות, מלוכלכות ולעיתים אפילו נוזלות. כדי לקבל תיקון אמבטיה מחיר חשוב לפנות לבעלי מקצוע שעוסקים בכל השיטות – צביעה, ציפוי וגם הלבשה. כך תקבלו את הפתרון המתאים לכם במחיר הוגן. לרוב, הפעולה כרוכה בעלות של כ-1500 – 2000 ₪, בהתאם לטיב ההלבשה, איכות בעל המקצוע. עלות זאת כוללת את החומרים ואת זמן העבודה.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ