ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  סוגים רבים לחידוש אמבטיה מושלם

  גרים בדירה ישנה הזקוקה לשיפוץ? בבואכם להתחיל בתהליך השיפוץ, חדר האמבטיה הוא חדר ממעלה גבוהה ביותר. סוגי השיפוץ הקיימים בחדר זה הם רבים וכוללים, למשל, חידוש אמבטיה. בין אם הכיור בחדר האמבט דורש תיקון, או אפילו אם התקנת ג'קוזי הוא חלום חייכם – וסוף כל סוף החלטתם להגשים אותו: תהליך חידוש האמבטיה דורש הקפדה על אלמנטים רבים.

  חדר האמבטיה הוא אחד החדרים הכי חשובים בכל דירה, בית פרטי ובית מלון. אתם מבלים בו זמן רב לאורך היום – בין אם להתקלח לפני העבודה או לקחת פסק זמן וליהנות משמנים ריחניים באמבטיה. בהתאם, לקראת השיפוץ, רצוי שתכירו חלק קטן מהמגוון הרב הקיים היום עבור אמבטיה.

  • תיקון קנט באמבטיה – בבתים ובדירות רבים, האמבטיה תהיה עשויה לרוב מפח. בחלוף השנים, ובשל התקנה לא מקצועית, חומר זה יפתח חלודה על פני שטחה של האמבטיה. במקרים כאלו, ישנם מספר פתרונות, הפופולרי בהם יכלול את הלבשת אמבטיה על זו הנוכחית עם חומר אקרילי. משום שהחומר האקרילי איננו מחליד, ההלבשה תשמר לטווח של שנים רבות – ובמחיר נמוך יחסית שכן אינכם מפרקים את כל האמבטיה ואך ורק משדרגים אותה.
  • אגנית למקלחת – אגנית היא, למעשה, תוספת העומדת על בסיס נמוך המשמשת כמשטח דריכה בבואכם להתחיל להתקלח באמבטיה או בצאתכם ממנה. במידה וברצונכם לחדש את האגנית באמבטיה שלכם, ניתן לבצע זאת באמצעות ציפוי אקרילי או אמייל – כלומר, חומרים עמידים מפני שחיקה וחלודה. יתרון נוסף לשימוש באגנית הוא שניתן לצפות אותה, ואין צורך לפרק אותה בעת שיפוץ חדר האמבטיה. בנוסף, האגנית משמשת כמעטפת המונעת ממים לנזול דרך הרצפה.

  החידושים העדכניים לאמבטיה המושלמת

  אין ספק שתהליך שיפוץ האמבטיה דורש עבודה קפדנית לצד בקיאות בשלל סוגי החידושים עבור האמבטיה. אצל תותי אמבטיות ישנם אנשי מקצוע אשר ידעו להתאים בין אופי חדר האמבטיה שלכם והשיפוץ אותו יש לבצע.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ