ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  סוגי הלבשה לאמבטיה

  הבית הוא כרטיס הביקור שלנו, ובהתאם, נרצה לבלות בו ימינו ואת לילותינו באופן הנינוח ביותר. חדר האמבטיה, לדוגמא, הוא חדר מרכזי בכל בית, וכאשר הוא מתקלף או מראה סימני חלודה – נרצה מיד לתקן נזקים אלו. עם זאת, אין זה אומר שתצטרכו להתחיל בפרויקט שיפוץ נרחב, יקר ומטנף. בשנים האחרונות נוצרו סוגי תיקום ושיפוץ נוספים כדוגמת הלבשה לאמבטיה; שיפוץ שבוודאי יעניק יופי והדר לחדר האמבטיה שלכם – ואף יעלה משמעותית פחות.

  אין ספק שהלבשת אמבטיה היא דרך מעולה לחדש את האמבטיה שלכם – תוך חיסכון בזמן ובעלויות. כיום, כבר אין צורך לשנות ולשפץ באופן מלא את חדר האמבטיה בכלל ואת האמבטיה עצמה בפרט, להיפך. הלבשת האמבטיה תתבצע באמצעות תותב המתלבש על האמבטיה עצמה, ובכך יעניק לה מראה מחודש. במרווחים הקיימים בין האמבטיה הישנה לחדשה יש למלא בחומרים איכותיים. מה הם כוללים?

  אמבטיה אקרילית

  האמבטיה שלכם עשויה פח? סגנון עיצובי זה אמנם היה בעבר באופנה, אך תוך פרק זמן לא רב אמבטיה זו תעלה חלודה, ומה שהיה פעם מראה מודרני יראה כעת בעל חורים. הלבשה אקרילית תסייע רבות לעמידותה של האמבטיה לאורך השנים הקרובות, משום שמדובר בהלבשה עשויה פלסטיק שאיננה דורשת תחזוקה מתישה, מורכבת ויומיומית.

  אמבטיה יציקה

  הכוונה באמבטיה יציקה היא לאמבטיה העשויה, בדרך כלל, מברזל או מצופה אימייל. הלבשת אמבטיה יציקה על גבי אמבטיה ישנה היא שיטת הלבשה מומלצת, וזאת משום היא מורכבת מחומר חזק ונחשבת כעמידה ואמינה.

  הלבשת אמבטיה – רק עם תותי אמבטיות

  הלבשה לאמבטיה היא מרכיב חשוב בתהליך השיפוץ של חדר האמבטיה. בין אם מדובר באיטום הסדקים או הלבשת אריחים על גבי האמבטיה – איש מקצוע יוכל להתאים את אופי ההלבשה. תותי אמבטיות היא חברה וותיקה שתוכל לייעץ לכם בתחילת התהליך וללוות אתכם עד סופו – בדרך המיטבית ביותר.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ