ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  סוגי השיפוצים לאמבטיה

  שיפוץ אמבטיה הוא תהליך מבורך, הרי אנו מבלים לא מעט בחדר הרחצה ומתפנקים בכמה רגעים קסומים בהם אנו שוטפים מעלינו את תלאות היום ומרעננים את גופנו ונפשנו. אך כידוע לכולם שיפוץ אמבטיה הוא לא תהליך זול ולרוב לוקח כמה ימים בהם אתם מושבתים ולא יכולים להיכנס לחלל חדר הרחצה.

  בדיוק בשל יוקר המחיה והבלגן מסביב ניתן להסתפק בחידוש אמבטיה שזהו תהלך חדשני שתפס תאוצה רבה בשנים האחרונות. בשל הפופולריות הרבה של התחום כיום בעלי מקצוע רבים מעניקים שירות חידוש אמבטיה ללקוחותיהם, אשר נעשה תוך שעות בודדות ללא לכלוך וללא הוצאה כספית גבוהה – והתוצאה היא מדהימה ממש כמו אמבטיה חדשה.

  אילו שירותים מספקים בעלי מקצוע בתחום?

  הלבשת אמבטיה

  דובר בפתרון מצוין המתאים לסוגי אמבטיות רבים ולאנשים המחפשים פתרון קל ומהיר לחידוש האמבטיה וזאת מבלי להוציא כספים רבים, בעלי מקצוע המציעים שירות הלבשת אמבטיה למעשה מחליפים את האמבטיה עצמה לחדשה ללא אבק וללא לכלוך, מכיוון שמדובר בהלבשת אמבטיה אקרילית על גבי האמבטיה הקיימת בביתכם מבלי צורך לשבור את הקודמת ולהתקין חדשה. לאחר סיום ההלבשה מתקבלת אמבטיה שנראית ממש כמו חדשה.

  ציפוי אמבטיה

  את ציפוי האמבטיה מבצעים במקרה ומדובר באמבטיה ישנה, סדוקה, אמבטיה בעלת כתמים ושברים ולמעשה לכל מי שמעוניין לרענן את האמבטיה במראה חדשני מבלי להחליף או להלביש אמבטיה חדשה.

  במקרים אלו, בעל המקצוע מורח על האמבטיה הקיימת חומרים מיוחדים לסגירת הסדקים והשברים ולאחר מכן הוא מורח חומרים אקריליים מיוחדים המדמים מראה של אמבטיה חדשה לחלוטין.

  חיפוי אמבטיה

  שירות זה הוא מצוין לאנשים שמעוניינים לרענן את האמבטיה בבתים מבלי להוציא כספים רבים על החלפת האמבטיה לחדשה. חיפוי אמבטיה הינו תהליך המחדש את הצבע של האמבטיה ואת המרקם שלה, כך תוכלו לזכות גם במראה חדשני לצד אמבטיה שנראית ממש כמו חדשה.

  שירות זה הוא מצוין מבחינה אסתטית וגם מבחינה בריאותית והיגיינה של חלל האמבטיה, שהרי לבל נשכח כי האמבטיה חשופה למזהמים רבים אשר חודרים לאמבטיה במקרים של סדקים ושריטות, כך שתפקיד החיפוי לשמור על אסתטיקה בחלל.

  תותי אמבטיות מבצעת מבחר רחב של שירותים עבור האמבטיה שלכם – למידע נוסף אודות שירותי החברה לחצו כאן

  סוגי השיפוצים לאמבטיה - תמונות

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ