ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  סוגי תיקון אמבטיה אקרילית

  האמבטיות הנמצאות במרבית הבתים והדירות כיום עשויות מחומר אקרילי. בניגוד לאמבטיות אחרות העשויות פח או שיש, אמבטיות אקריליות הן נוחות לשימוש – ואף לתיקון בשעת הצורך. בבואכם לשפץ את חדר האמבטיה, אך אין צורך בשיפוץ הדורש הרס ובניה מחדש של האמבטיה – או אין לכם תקציב לכך, תיקון אמבטיה אקרילית יכולה להביא לתוצאה חיובית, מרעננת ולא יקרה.

  בעת שיפוץ אמבטיה אקרילית, חשוב אלו דרכים הכי מתאימות לאופי החדר וכמובן – לתקציב העומד ברשותכם. בשלב זה מומלץ היעזר באיש מקצוע אשר יוכל לכוון אתכם. אך כדי שלא תופתעו, אילו סוגים עומדים בפניכם וכיצד ניתן לשמר את האמבטיה האקרילית לטווח ארוך? בואו נגלה כעת.

  כיצד לתקן אמבטיה אקרילית?

  בדירה שלכם יש אמבטיה אקרילית ונוצר סדק או שבר? אל דאגה! ניתן לתקן זאת בקלות. נדגיש כי תקלה מסוג זה איננה מחייבת הרס האמבטיה ובנייתה מחדש, להיפך. ישנן דרכים יצירתיות אחרות. חידוש אמבטיה אקרילית יכלול, למשל, ציפוי באמצעות התזת חומר שיצפה את האמבטיה ויעניק לה גימור חדש ומראה רענן. מדובר באופציה לא יקרה בכלל ופופולרית למדי. הלבשה היא אפשרות נוספת לתיקון אמבטיה אקרילית, המורכבת מחיזוק האמבטיה הישנה בפיברגלס. שיטה זו תשמר את איכות האמבטיה כך שלא תשבר או תתקלף.

  שימור אמבטיית אקרילית

  כדי לתחזק את האמבטיה כראוי, ולהרחיק את יום השיפוץ עד כמה שניתן, נמליץ על שימור נכון של אמבטיה מחומר זה. למה הכוונה? אחת הדרכים לעשות זאת נכון כוללת, למשל, ניקיון האמבטיה האקרילית. אמנם רובנו שונאים לבלות את זמננו הפנוי בניקיון, מסתמן שזו דרך מעולה למנוע סדקים ושברים. באמצעות חומרי ניקיון מתאימים, תוכלו לשמור על הברק כמו גם על הגימור של האמבטיה. בנוסף, ניקיון יום יומי ימנע את הצטברותה של אבנית על שטחה של האמבטיה.

  שיפוץ ושמירה על החדר הכי חשוב בבית

  יש אצלכם אמבטיה אקרילית ושוקלים כיצד לשפץ או לשדרג אותה? אל תהססו, תפנו לתותי אמבטיות. לכל שאלה, התייעצות ושירותי תיקון: אנו נשמח לעמוד לרשותכם.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ