ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  צביעת אמבטיה אמייל

  חדר האמבטיה הוא אחד החדרים היחידים בבית שתמיד נמצא במצב של לחות מסוימת. ככל שישנם יותר דיירים בבית כך יתכנו יותר בעיות בכל מה שנוגע לאמבטיות ולכיורים שנמצאים שם. הפתרון הוא שימוש בחומר אשר יגן על האמבטיה שלנו מפני שריטות ושפשוף. צביעת אמבטיה אמייל מספקת את ההגנה הדרושה לאמבטיה כך שהיא תוכל להחזיק מעמד עוד שנים רבות של שימוש. כך גם ניתן להשיג מגע נעים וחלק של חלקה הפנימי של האמבטיה וליהנות מהרחצה בה. תותי אמבטיות עושה שימוש בחומר מסוג זה ומחזיקה בצוות של עובדים מנוסים ומיומנים.

  צביעת אמבטיה אמייל – איך זה מתרחש בפועל?

  ראשית, יש לציין שמדובר על חומר חזק ועמיד מאוד. האמייל מיוצר על ידי חימום של אבקת זכוכית לטמפרטורות גבוהות במיוחד וקירור שלה. בסופו של דבר, נוצר החומר שכעת ניתן להשתמש בו למטרות שונות. תהליך הציפוי הינו מורכב וכולל שלבים שונים של הכנת האמבטיה, התזת חומר בסיס, ליטוש וחומרי ציפוי שמגיעים לבסוף:

  • לפני צביעת אמבטיה אמייל, יש לבחון את סוג האמבטיה. ישנן אמבטיות מסוגים שונים ולא כל אמבטיה תגיב באופן דומה לציפוי.
  • יש לבחון האם האמבטיה עברה כבר בעבר ציפוי או צביעה כל שהיא על ידי חומר אחר. אם אכן כך הדבר, יש ללטש את האמבטיה ולהסיר ממנה את כל הציפוי הישן או להגיע אל שכבת באמייל המקורית.
  • לאחר שהגענו לשכבת האמייל, יש להמשיך את הליטוש על ידי שימוש בחומרים כימיים שהם על בסיס חומצי, כך ניתן להחליק את האמייל הישן.
  • השלב הבא הוא שימוש בדטרגנט חזק (סוג של מסיר שומנים) ולאחר מכן יש לשטוף את האמבטיה בהרבה מים.
  • כעת, אנו נייבש את האמבטיה על ידי שימוש במפוח חשמלי.
  • בסיום הייבוש, יהיה עלינו לדאוג לכסות את השטח שסביב האמבטיה על מנת שהוא לא יפגע מהנתזים של הציפוי.

  כל עבודה שנעשית בבית על ידי בעל מקצוע עשויה להוות סיכון כל שהוא אם לא שומרים על כללי הבטיחות. בזמן העבודה מומלץ שלא להפריע לבעל המקצוע ולתת לו לסיים את העבודה בנחת.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ