ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  צביעת אמבטיה בהתזה

  חברת תותי אמבטיות מתמחה בתחום האמבטיות כאשר בין שירותיה ניתן למצוא גם צביעת אמבטיה בהתזה. החברה תתאים עבורכם צבע מדויק ועמיד, אשר נועד להשיב לאמבטיה שלכם את המראה החדש והמרשים. תותי אמבטיות היא חברה בעלת ניסיון של שנים בתחום ומתמחה גם בהליך ציפוי אפוקסי, פוליאורטני ואקרילי עבור כל סוגי האמבטיות. החברה בעלת ידע וניסיון רבים עם סוגים של ציפויים למערכות מורכבות אשר עומדות בתנאים קשים ומונעות החלקה.

  מתי אפשר לבצע צביעת אמבטיה בהתזה?

  ישנם מקרים מסוימים בהם על מנת לקבל מראה חדש של האמבטיה, ולתקן ליקויים קלים, ניתן להסתפק בהליך קצר, פשוט ובעלות נמוכה של צביעת האמבטיה. הנה כמה מהמקרים הללו:

  • במקרים בהם מופיעים על פני משטח האמבטיה שלנו כתמים, סדקים קלים או פציעות קטנות ונקודתיות של החומר ממנו עשויה האמבטיה, ישנה אפשרות לפתור את המצב על ידי תיקון קל של הסדקים או השברים הקלים ואז לבצע צביעה של האמבטיה כולה. צביעת אמבטיה נעשית בעזרת חומרים אקריליים לצורך איטום הסדקים, החריצים או השריטות אשר נוצרים באופן טבעי עם הזמן, כך שבסוף תהליך הצביעה תתקבל אמבטיה בעלת מראה חדש לחלוטין.
  • במקרים בהם משטח אמבטיה לבן מצהיב, או כל צבע אחר של משטח אשר משנה את צבעו המקורי. ישנם סוגים שונים של חומרים מהם עשויות אמבטיות, ולכל סוג יש את צורת הבלאי הטבעית שלו, כאשר לכל סוג אמבטיה ובלאי יש את דרך הטיפול והתיקון אשר מותאמים לה, ביחס לאופי הליקוי ומידת החומרה שלו כמובן.
  • במקרים בהם נכנסים לבית או דירה חדשים, והכל תקין מבחינת מראה באמבטיה אך הצבע הקיים אינו לטעמנו, צביעה של אמבטיה הינה פתרון מושלם עבור מצב שכזה. מדובר בתהליך קצר, מהיר ובעלות נמוכה מאוד ביחס לעלות שיפוץ אמבטיה, כאשר התוצאה המתקבלת היא באיכות גבוהה, זאת במידה ופונים לבעל מקצוע אמין עם ניסיון רב בחומרים השונים.

  לא משנה מאיזו סיבה תרצו לבצע צביעת אמבטיה בהתזה – חשוב לזכור כי מומלץ להתייעץ ולקבל את השירות מבעל מקצוע אשר יודע לאבחן ולבצע את סוג העבודה המתאימה, להשתמש בחומרים המתאימים והאיכותיים ביותר, ולספק לכם תוצאה ברמה גבוהה שתישמר לאורך זמן.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ